Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Plugawy napisał:

To oni zamykają serwery czy po prostu wywalają z PS store tę gierę?

Tu masz szczegóły https://www.playstation.com/en-gb/legal/gameservers/

Cytat

PS4/PlayStation VR – DRIVECLUB, DRIVECLUB VR and DRIVECLUB Bikes 

Online servers for DRIVECLUB, DRIVECLUB VR and DRIVECLUB Bikes will shut down on 31st March 2020, 23:59 BST. All online features (including online multiplayer modes) will cease on that date. You will still be able to play and enjoy these games in single player offline modes. However, the games have significant amounts of online gameplay, so from 31st March 2020, functionality will be affected in the following ways:

You will not be able to:

  • Use your season pass online.
  • Represent your Club online in multiplayer events or tours.
  • Play online multiplayer and compete in challenges.
  • Create your own events.
  • Compete in leader boards, or share stats and player progress.

You will be able to:

  • Use your season pass on all single player and offline modes. 
  • Continue to play all game (DC, DC VR and DC Bikes) and DLC single player functionality in offline mode.
  • Earn trophies in single player / offline mode.

PlayStation will cease selling DRIVECLUB, DRIVECLUB VR, DRIVECLUB Bikes and all DLC and season passes related to those games from 31st August 2019, at 23:59 BST.

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Z tego samego powodu, z którego sklepy wyrzucają jedzenie po terminie, a nie rozdają je za darmo. Kapitalizm, niewidzialna ręka wolnego rynku czy jak to sobie nazwiesz. Tak się nie robi, bo to się nie opłaca.

Odnośnik do komentarza

Akurat z tym żarciem to powoli idą po rozum do głowy i to co się nie sprzedało dają dla ubogich, tak powinno być cały czas...

Co do DC to bardzo smutna wiadomość. Zostało mi jeszcze Bikes do ogrania, ale trofki multi na szczęście już wbiłem. Chyba żadnego innego tytułu mi nie było tak szkoda jak DC. Fantastyczna gra od świetnego studia... Wystarczyło, żeby zrobili kolejenego Motorstorma i by wszyscy zapomnieli o początkowej wtopie z DC. Akurat zamknięcia studia nie rozumiem, to był dziwny ruch. Złych ludzi się po prostu usuwa, a nie eliminuje całego studia

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest na rynku od 4.5 roku, była na niezliczonej ilości promocji, a podstawka do wyrwania jest za 30zł. Widać poza kultem na forum PSXE nikt nie widział sensu wydawać tego w Complete Edition. Poza tym jak już ją masz to dalej będziesz mógł ją sobie ściągnąć.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Kto się interesują choć w minimalnym stopniu motoryzacją to dawno temu ograł ten tytuł. 

 

Gra była bardzo spoko do wyścigów społecznościowych. 100% w tej grze to przyjemność, trofiki tylko zachęcały do odpalania kolejnych dodatków. 

 

Zamykają serwery, bo pewnie od dłuższego czasu nic się tam nie dzieje, gra nawet w ps store przestała być jako taka promowana i pokazywana na głównych stronach. Chyba najlepsza ścigałka na PS4, ale imo Sony już dawno powinno DC przebić czymś lepszym. 

Odnośnik do komentarza

Przedewszystki powinni inaczej zareagowac na evolution i wpadke z DC

 

Owszem wszystko co sie dzialo na okolo tej gry od momentu premiery, powinno miec swoje konsekwencje. Nawet jesli bylo nim zamkniecie studia, to sama marka odniosla jednak duzy sukces i w najgorszym przypadku powinni dac zeobic komus DC 2

 

Albo biorac pod uwage sukces popremierowy tej gry i odbior jaki rosl.z.czasem, powinni nie ucinac glowy Evolution i dac im sie piprawic w drugiej czesci

Mysle ze DC 2 byloby ogromnym sukcesem wypuszczone np teraz

Odnośnik do komentarza

To nie chodzi czy ktoś ograł czy nie, ale SP powinien być dożywotni dla tej gry, bo bez niego niektórzy nigdy nie zagrają w "pełną wersję". Nawet mogliby zrobić z tego darmową aktualizację, jak nie chcą tego sprzedawać, to co im zależy.

 

Season Pass z podstawowej wersji i Drive Club VR, to są dwie różne rzeczy?

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś broni albo tłumaczy decyzję o odcięciu graczy od pełnej wersji gry i poddaje w watpliwość sens wydania tego chociaż w wersji na płycie to jest kompletnym dzbanem.

Wersje cyfrowe sa argumentowane również dostępnością, i niemozliwością zniszczenia jak nośnik fizyczny.

Przerażająca rzecz że może w przyszłosci ludzie którzy nie ograli pewnych gier już tego moga nie móc zrobić, niektórzy jak np. ja czekam na okres w moim  zyciu że będę mógł odgrzać stare hity i się nacieszyć nimi, tym bardziej że gry osiągnłęy na tej generacji poziom graficzny który już na zawsze można okreslić jako wspaniały.

Teraz driveclub,  zaraz finale, mgsy, i inne które były dopieszczane cyfrowo, kiedys sądziłem że cyfryzacja zapewnia że za 20 lat mając konsolę podpinam ją do neta i mimo zamkniętych serwerów multi ściągam produkt za który zapłaciłem, i mogę dokupić do niego np. dlc.

Edytowane przez milan
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.03.2019 o 09:47, raven_raven napisał:

Anyway, może ktoś z tutejszych fanów by chciał mieć mini-wyzwanie na otarcie łez i motywację do odpalenia gierki po raz milionowy, to ostatnio to wbiłem:

35eaa7894e7e83af4c7a5718a3f09a85.jpg

 

Jeszcze sporo do urwania jest :)

 

DriveClub - Copper Feel.png

W dniu 31.03.2019 o 11:16, Szymek_PL_ napisał:

@raven_raven która to kampania?? 

Unite in Speed.

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.03.2019 o 13:22, Patricko napisał:

Co ma piernik do wiatraka? Mi chodziło o to, że gra zostanie całkowicie usunięta ze sklepu, łącznie z dlc. Także jak ktoś kupi pudełko po tej akcji to sobie pogra w 1/10 zawartość całej gry. Ciekawe czy patche też usuną z serwerów...

 

Raczej podziekuj developerom ze nie potrafili dostarczyc kompletnego produktu na czas ;) Zreszta gry uslugi juz tak do siebie maja ze sa rozwijane paczami i DLC ktore sciagasz z neta chyba ze chcesz aby wydawca wysylal ci co miesiac kompletna kopie gry ze wszystkimi dodatkami na plycie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...