Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mam problem z przyciskiem R2, w bf4 karabinem strzelma normalnie ale pistoletem muszę mocno nacisnąć, w gta 5 wgl nie mogę strzelać z broni tylko pięści, w battlefront blasterami strzelam normalnie. Minimalnie luźniej się go naciska, jakby jakaś gumka spadła, ale dziwne że w jednej grze jest ok a w innej po części tylko. Da się coś z tym zrobić bez rozkręcania bo nie mam takiego wkrętaka małego? ;D

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

widzieliście to?

nieoficjalny pro-pad do ps4

http://intl.target.com/p/playstation-4-elite-wireless-controller/-/A-51549814

 

fotki budzą mieszane uczucia, ale gdyby sie okazało że jednak jest dobrze wykonany to bardzo bym sie nim zaciekawił, bo i tak miałem kupować drugiego pada to można by takiego

jest tylko ok 100zł droższy niż najtańsze dualshoki, i ledwo co troszke droższy niż te rzadsze wersje kolorystyczne

 

chciałem kupić takiego ale prawie nigdzie nie ma a jak jest to kosztuje ok 300zł, troche głupio dopłacać 100 za inny kolorek, ale za to za pada z dodatkowymi bajerami to już robi sie ciekawe

Odnośnik do komentarza

R1 pękł podczas grania w SFV :(  Co za tandeta. Dbam o sprzęt i nigdy nie miałem z padami problemów, a konsol mam dużo i grało się sporo.

 

Można z powodzeniem naprawić. Na aukcjach znajdziesz zamienniki z nieco lepszym bolcem, potem rozebrać wyjąć połamany, włożyć nowy. I grasz dalej. 

 

A ja tam wole bez udziwnień kupić DS4 standardowego niż jakieś bajeranckie z opcjami nie wiadomo do czego. Ile dziś kosztuje standardowy DS4? Jakieś 200 zł widzę na ceneo. A te kolorowe to po 219 zł. Więc no wybór jakby należy do kupującego.

 

Cieszę że mam w kolorze 20th Anniversary bo s(pipi)iela ciężko już kupić. 

 

20160905_221551.jpg

Odnośnik do komentarza

 

R1 pękł podczas grania w SFV :(  Co za tandeta. Dbam o sprzęt i nigdy nie miałem z padami problemów, a konsol mam dużo i grało się sporo.

 

 

Cieszę że mam w kolorze 20th Anniversary bo (pipi)a ciężko już kupić. 

 

 

 

Zdradzę ci ciekawostke :D te pady z 20th anniversary które były kupowane oddzielnie niestety mają gorsze touchpady niz te które były fabrycznie w zestawie z konsolą 20th.

Odnośnik do komentarza

Ja mam taki problem , że po wciśnięciu R2 do końca gra wylapuje to jako 50/60% siły co widać wyraźnie w samochodowkach.

Do tego sam przycisk nie stawia prawie żadnego oporu przy wciśnięciu , stal sie strasznie miękki .

 

I tutaj moje pytanie , wystarczy wymienić gumkę przewodzaca pod R2 i oba problemy zostaną rozwiązane czy jednak problem z miękkim przyciskiem oznacza konieczność wymiany przy okazji sprezynki ?

Odnośnik do komentarza

Zdradzę ci ciekawostke :D te pady z 20th anniversary które były kupowane oddzielnie niestety mają gorsze touchpady niz te które były fabrycznie w zestawie z konsolą 20th.

 

 

Te touch pady nie są gorszej jakości technologicznie, to wciąż ten sam touchpad. Ale wiem oco tobie chodzi, sam to już dawno temu zauważyłem że wersja pada z zestawu ma na touchpadzie takie małe symbole trójkąta kwadratu, x i o. Dokładnie takie same jak obudowa tej limitowanej wersji PS4. Fajna rzecz, i na pewno cieszy ale mi na kolorze pada głównie zależało. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@Square - http://polygamia.pl/dual-shock-4-wreszcie-dziala-bezprzewodowo-z-ps3/

 

Ps button nie działa po kablu ani wireless, pewnie kwestia softu ps3 - ale raczej nie zobaczymy takiej łatki. Chciałem korzystać z ds4 grając na trójce ale niestety ten przycisk to dla mnie dealbreaker. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam problem z przyciskiem R2, w bf4 karabinem strzelma normalnie ale pistoletem muszę mocno nacisnąć, w gta 5 wgl nie mogę strzelać z broni tylko pięści, w battlefront blasterami strzelam normalnie. Minimalnie luźniej się go naciska, jakby jakaś gumka spadła, ale dziwne że w jednej grze jest ok a w innej po części tylko. Da się coś z tym zrobić bez rozkręcania bo nie mam takiego wkrętaka małego? ;D

 

Ja mam taki problem , że po wciśnięciu R2 do końca gra wylapuje to jako 50/60% siły co widać wyraźnie w samochodowkach.

Do tego sam przycisk nie stawia prawie żadnego oporu przy wciśnięciu , stal sie strasznie miękki .

 

I tutaj moje pytanie , wystarczy wymienić gumkę przewodzaca pod R2 i oba problemy zostaną rozwiązane czy jednak problem z miękkim przyciskiem oznacza konieczność wymiany przy okazji sprezynki ?

 

Po ponad 2 latach mam to samo z R2, dziś zauważyłem, po przemapowaniu R2 na R1 jest OK.

Co będzie do wymiany, guma i sprężynka? Ktoś zapewne bedzie wiedział z doświadczenia

 

Musze go rozebrać przy wolnej chwili

 

edit: Dobra youtube, mały śrubokręt i pojechał, zmieniłem spreżynki lewa prawa i okazało się też że R2 wyskoczył z uchwytu (ta końcówka rolki z tego wgłębienia), widać też ślady zużycia plastyku - biały starty proszek. No ale złożyłem wsio, podgiąłem jeszcze ciut spreżynke i R2 działa :)

Mimo wszystko, gdy ten plastyk sie wytrze i triger zaczyna z niego wypadać, jedyny sposób to chyba "zgrubić" te tulejki aby więcej oporu miały (gumowego kleju może nałożyć czy coś i odstawić do wyschnięcia). Nowe trigery jak ten gość mówi nie pomogą bo chodzi o otwór który się wyciera.

Może ktoś ma swoje patenty?

 

Ten filmik spoko

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Miałem tak sytuacje wczoraj ,gralem na oryginalnym padzie od plejaka i mial juz malo mocy, w pewnym momencie zaplila sie czerwona dioda na padzie i ten juz nie reagowal i sie wylaczyl, podlaczylem s(pipi)iela do ladowania i nic to nie daje, nie sie nie swieci, pada nie da się wlaczyc, powiedzcie mi ze go nie roz(pipi)alem :( da sie to jakos normalnie naprawic? Co to w ogole za shit (pipi)a?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...