Skocz do zawartości

W co teraz grasz..?


Siara_iwj

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja aktualnie gram w Destiny, jestem po prostu oczarowany tą grą :) PSN ID PrometherioN6sic Titan lvl 12, zapraszam chętnych do wspólnej gry.

 

Obecnie mam 25 lvl, szukam chętnych na Strike i zgranej ekipy na Raid, gram kiedy tylko mam czas

 

Wbity 29 lvl, dalej maxuje Tytana i jak zwykle zapraszam chętnych do gry :)

 

30 Wbity, pracuję nad 31:) i oczywiście zapraszam do wspólnej gry, Pozdrawiam!

Edytowane przez DemogorgoN
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

The Evil Within(w planach wbicie pierwszej platyny xD Akumu here i comes !!! xD) no i znienawidzone i zmieszane z błotem przez niektórych Destiny w którym ja się zakochałem :P wiem ze zawartość ogólnie w tej grze jest "uboga" bo niestety od premiery z 2 tyg zajęło mi wbicie 29 lvlu dodatek the dark below też nie jest jakoś szczególnie rozbudowany aczkolwiek coś ta gra ma w sobie takiego ze wciąga jak cholera :) 

Odnośnik do komentarza

Oj tak, Destiny mi też się bardzo podoba, a gram w nią codziennie od 8 grudnia, od momentu jak kupiłem konsolę PS4... :) Mam lvl 26 i teraz jest coraz ciężej, bo trzeba dużo się narobić, żeby zwiększyć sobie poziom i resztę parametrów, ale się nie poddaję... :) Powodzenia i do zobaczenia w świecie Destiny... :D

Wczoraj próbowałem z silniejszą ekipą zrobić Raid VOG, ale niestety nam się nie udało... :( Ale za to z inną ekipą zrobiliśmy weekly strike... :)

Generalnie gra daje dużo możliwości wyboru, co możesz robić i jak na razie mi się nie znudziła, oby tak dalej...

Odnośnik do komentarza

TLOU Remastered Edition - co mogę powiedzieć... przez pierwsze 2 godziny trochę się nudziłem, gdyż znałem to z youtube'a.. To co się dzieje później to istna masakra i jazda bez trzymanki. Gra ma genialny klimat, bardzo ładną grafikę (Remastered edition) i fajne udźwiękowienie. Czego chcieć więcej ? Czasu.. dochodzi 2 w nocy, a na 8 do roboty. 

 

Destiny. Gram sobie z kumplem. Genialny szpil, kombajn po prostu.Wszystko miażdży. Mechanika, gameplay, muzyka, design, grafika. GRAĆ !

Odnośnik do komentarza

Driveclub otrzymałem w prezencie pod choinkę :)

Od tamtego czasu tylko ten racer kręci się w napędzie.

Wbity 36level i prawie wszystkie gwiazdki wyciągnięte. Model jazdy bardzo mi podpasował.

Graficzka daje radę, choć drażni ząbkowanie krawędzi.

Najlepsze są wyzwania i rywalizacja o każdą setną sekundy :)

Nie wiem czy jestem taki dobry, ale wczoraj na 12 wyścigów online wygrałem wszystkie...

Jak dla mnie super giera daję 9-/10

Edytowane przez REZOK
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...