Skocz do zawartości

Wypruj Zg(red.)a- czyli pytania do redaktorów PE.


AumaanAnubis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Kiedy można spodziewać się sesji zdjęciowej Moniki w psx extreme ?? :nyam1:

A co? Zakisilbys ogora? ;)

 

Generalnie po tej odpowiedzi zwiędły mi kartki w encyklopedii. Mam zapytanie do sz.p. redaktor: odpowiedź jest na Pani poziomie czy odpowiedź dostosowała Pani do poziomu usera? Chciałbym poznac odpowiedź jeśli to mozliwe.

Edytowane przez da$io
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kiedy można spodziewać się sesji zdjęciowej Moniki w psx extreme ?? :nyam1:

A co? Zakisilbys ogora? ;)

 

Generalnie po tej odpowiedzi zwiędły mi kartki w encyklopedii. Mam zapytanie do sz.p. redaktor: odpowiedź jest na Pani poziomie czy odpowiedź dostosowała Pani do poziomu usera? Chciałbym poznac odpowiedź jeśli to mozliwe.

 

 

Nie wierzę, że jednak istnieją użytkownicy tego forum nie znający fenomenu owego cytatu!;)

Da$io-jak się trafnie domyślił Yuhas, odpowiedź była żartem, aczkolwiek zrozumiałym jedynie dla użytkowników PPE. Więc cóż, na Twoje pytanie mogę odpowiedzieć jedynie... twierdząco. Mój wpis został dostosowany do poziomu usera, co wcale nie świadczy o tym, że jest on niski (jak chyba sugerowałeś). Andrew ma specyficzne poczucie humoru, które akurat podzielam, dlatego nawiązałam do Jego sztandarowego wpisu. Mam nadzieję, że wystarczająco wyjaśniłam całą sprawę?

Edytowane przez Monia.liveteam
Odnośnik do komentarza

Kiedy można spodziewać się sesji zdjęciowej Moniki w psx extreme ?? :nyam1:

A co? Zakisilbys ogora? ;)

 

Generalnie po tej odpowiedzi zwiędły mi kartki w encyklopedii. Mam zapytanie do sz.p. redaktor: odpowiedź jest na Pani poziomie czy odpowiedź dostosowała Pani do poziomu usera? Chciałbym poznac odpowiedź jeśli to mozliwe.

 

 

Nie wierzę, że jednak istnieją urzytkownicy tego forum nie znający fenomenu owego cytatu! ;)

Da$io-jak się trafnie domyślił Yuhas, odpowiedź była żartem, aczkolwiek zrozumiałym jedynie dla urzytkowników PPE. Więc cóż, na Twoje pytanie mogę odpowiedzieć jedynie... twierdząco. Mój wpis został dostosowany do poziomu usera, co wcale nie świadczy o tym, że jest on niski (jak chyba sugerowałeś). Andrew ma specyficzne poczucie humoru, które akurat podzielam, dlatego nawiązałam do Jego sztandarowego wpisu. Mam nadzieję, że wystarczająco wyjaśniłam całą sprawę?

 

 

:(

Odnośnik do komentarza

Sprawa z ogórem była nawet w którymś numerze PE w dziale Co Nowego w tabeli z liczbami. Sporo osób PPE dowaliło plusami za ten tekst.

Swoją drogą Andrew ma dobry pomysł. Wielu czytelników oglądało już facjaty zgredów na łamach magazynu na przestrzeni lat, a Monika "chowa" się za okularami. Więc dobry pomysł z tą sesją. Może nawet cosplay z jakiejś gry.:)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam czytelnik od numerku pierwszego psx extreme ;):banana:  

Jedno pytanko nie będe zajmował zbyt wiele szasu Pytanie 1  czy HIV :good:  dalej gania na rowerku 

ps jak zawsze świetne listy :nyam1:  :good2:

Najlepsza gazetka o grach konsolach w kraju :banana:

 

ps   szkoda że nie ma już z nami pana Przemka ściera :confused:

Edytowane przez snake pliskin
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...