Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

 

Yano przecież ty jesteś informatykiem, nie byłbyś w stanie pomóc jakoś adminom? Całe forum na ciebie liczy :/

jestem ale za darmo tego nie naprawie

 

 

dziwie sie że władze mają informatyka którzy przez tydzień nic nie naprawił................

to mnie dziwi mocno

trzeba coś z tym zrobic bo forum leży i kwiczy

F5 to nie jest rozwiązanie

 

Jako informatyk zapewne kojarzysz cos takiego jak tymczasowe obejscie :D

Odnośnik do komentarza

 

Yano przecież ty jesteś informatykiem, nie byłbyś w stanie pomóc jakoś adminom? Całe forum na ciebie liczy :/

jestem ale za darmo tego nie naprawie

 

 

dziwie sie że władze mają informatyka którzy przez tydzień nic nie naprawił................

to mnie dziwi mocno

trzeba coś z tym zrobic bo forum leży i kwiczy

F5 to nie jest rozwiązanie

 

 

Problemem jest to, że nie wiadomo, o co biega. Skrypt jest zewnętrzny, ale support go już nie wspiera. Nasi informatycy od ręki naprawią PPE, bo je robili, ale tego skryptu nie znają, zresztą nie wiadomo, czy to wina skryptu czy np. serwera. To są uroki takich forów, że ma do niego wpięte X wtyczek i wystarczy, że jedna robi syf i do widzenia. Wczoraj przez to wyłączyłem Tapa, bo admin mi zgłosi, że sypie błędami (ale póki co jakiejś specjalnej poprawy nie widać).  

 

Teraz robi się nowy serwer bazodanowy (i nie jest to 5 minut), bo możliwe, że baza jest już za duża i stąd się biorą takie przerwy w dostawie mocy. Czy to na bank to? Nie wiem. Gdyby tu był jakiś jasny błąd "zapytanie X wywala bazę" to takie rzeczy naprawialiśmy pincet razy od ręki, bo przecież wiadomo, że ani PPE, ani forum nie są po to, aby źle działać. A tu masz zonk, bo nie widać nic - przebudowałem wszystko co mogłem przy użyciu narzędzi forum, zaktualizowaliśmy się do najnowszej wersji (najnowszej z tych starszych), sprawdzane były rozwiązania z podobnych przypadków z innych forów (m.in. te z linków, które wrzucał Red) - nic nie pomogło. 

Odnośnik do komentarza

(...) przebudowałem wszystko co mogłem przy użyciu narzędzi forum, zaktualizowaliśmy się do najnowszej wersji (najnowszej z tych starszych), sprawdzane były rozwiązania z podobnych przypadków z innych forów (m.in. te z linków, które wrzucał Red) - nic nie pomogło.

Najnowszej z tych starszych, a czemu nie najnowszej?

Może serwer dostał jakiś update i forumek na starym skrypcie nie wyrabia?

Kiedyś miałem stronkę na Joomli 1.5:) i odkąd mi zmienili serwer na niby lepszy, to wysypywało mi błędami. Nic innego prócz update'u nie mogłem zrobić.

Odnośnik do komentarza

 

(...) przebudowałem wszystko co mogłem przy użyciu narzędzi forum, zaktualizowaliśmy się do najnowszej wersji (najnowszej z tych starszych), sprawdzane były rozwiązania z podobnych przypadków z innych forów (m.in. te z linków, które wrzucał Red) - nic nie pomogło.

Najnowszej z tych starszych, a czemu nie najnowszej?

Może serwer dostał jakiś update i forumek na starym skrypcie nie wyrabia?

Kiedyś miałem stronkę na Joomli 1.5:) i odkąd mi zmienili serwer na niby lepszy, to wysypywało mi błędami. Nic innego prócz update'u nie mogłem zrobić.

 

 

Głównie z tego względu, że wersja 4.1 wciąż się rozwija. Instalowałem ją na ps3forum.pl, bo tam też był jakiś straszny babol i teraz co 2-3 dni dostaję info o "nowej wersji skryptu". Ta nasza, gdyby nie te wynalazek teraz, jest sprawdzona, znana wszystkim, wtyczki są pod nią zrobione (np. 4.1 nie ma shouta taki jak nasz obecny). 

 

Czekam jeszcze, aż admin przeniesie bazę - jak to nie pomoże, to już nie mam pomysłów. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...