Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mikołaj już 6 grudnia, czas więc na prezenty. Rusza druga akcja, w której można zgłosić usera do odbanowania. Zasady:

a) Jeden usera zgłasza jedną osobę.

b) Zgłaszający bierze odpowiedzialność na minimum miesiąc za tego, którego zgłasza - jeśli odbanowany złamie regulamin, wylatują obaj userzy.

c) Odbanowani są na cenzurowanym przez miesiąc - nie bawimy się w ostrzeżenia - złamany regulamin w jakiejkolwiek postaci = ban = forum opuszcza zgłaszający i odbanowany.

d) Userów do obanowania proszę zgłaszać bezpośrednio do mnie na PW do północy do środy 3 grudnia; w czwartek przedyskutujemy w gronie moderacji zgłoszone kandydatury. Osoby, które zostaną zaakceptowane, w piątek będą odbanowane. 

e) Przy zgłaszaniu, proszę pamiętać, że jeden user wskazuje jedną osobę i proszę nie wysyłać wiadomości w stylu "a może byście odbanowali X lub Y". Przesłanie PW ze wskazanym userem jest równoznaczne z wzięciem odpowiedzialności za niego.

 

Prośba, aby w tym temacie nie zgłaszać kandydatur. Jeśli są jakieś pytania - pytajcie. 

Odnośnik do komentarza

A czy mozna zglaszac kandydature kogo nie odbanowywac, np envikona

 

i fajnie by bylo gdyby zgloszenia byly calkowicie jawne, aby bylo wiadomo kto kogo zglasza, zeby sie nie okazalo, ze z partyzanta i po kryjomu bedzie pelno zgloszen do odbanowan i jakies randomy beda braly miesiac odpowiedzialnosci po czym zaloza nowe konto

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jedna sprawa, ktòra mnie drażni i raczej pozostałą moderację też, a którą trzeba chyba uściślić. Przekręcanie nickòw.

 

W zakazie przekręcania nickòw, chodzi przede wszystkim o te bardzo obraźliwe, wulgarne, i chamskie. Nie z kolei literòwkę! Jak ktoś napisze mendryk, mendrak, czy nawet merdek, to nie będziemy tu robić z tego hiszpańskiej inkwizycji. Oczywiście jak ktoś napisze cweldrek czy w inny sposòb oczywistą obrazę, to wtedy będą podstawy do ukarania takiego użytkownika.

 

Miejcie dystans do siebie w internecie, nicki to nie wasze nazwiska...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedna sprawa, ktòra mnie drażni i raczej pozostałą moderację też, a którą trzeba chyba uściślić. Przekręcanie nickòw.

 

W zakazie przekręcania nickòw, chodzi przede wszystkim o te bardzo obraźliwe, wulgarne, i chamskie. Nie z kolei literòwkę! Jak ktoś napisze mendryk, mendrak, czy nawet merdek, to nie będziemy tu robić z tego hiszpańskiej inkwizycji. Oczywiście jak ktoś napisze cweldrek czy w inny sposòb oczywistą obrazę, to wtedy będą podstawy do ukarania takiego użytkownika.

 

Miejcie dystans do siebie w internecie, nicki to nie wasze nazwiska...

 

Nie napisales tego wprost, ale chodzi w calym twoim poscie o to, ze moderacja dostaje duzo raportow dotyczacych tego, ze ktos komus nicka przekreci?

:yao:

 

:facepalmz:

Odnośnik do komentarza

dobra, koniec tej zabawy dla przygłupów. raporty to nie zabawka czy gadżet do robienia sobie, wątpliwej jakości zresztą, beki. nastąpiły zmiany regulaminowe w tym temacie. raporty służą do zgłaszania ewidentnego złamania regulaminu i tylko do tego mają służyć. każde nagminne i bezpodstawne wykorzystywanie tego narzędzia albo "szpagaterstwo" dla jaj będzie od tego momentu karane.

ludzie, serio, nie róbcie z siebie debili. to że ktoś przekręcił nick, i to wcale nie obraźliwy sposób, zapomniał jednej literki albo śmiał napisać z małej to nie powód do raportów i zaśmiecania skrzynki zgłoszeń. ogarnijcie się.

 

a dla leniwych pełna treść zmienionego punktu regulaminu:

 

"4. Użytkownik chcący zgłosić naruszenie regulaminu powinien skorzystać z opcji "Raportuj" przy danym poście, zaznaczając w treści raportu powód jego wysłania. Raporty nie będą publikowane, zgłaszający pozostaje anonimowy. Nie służą one jednak załatwianiu osobistych "porachunków" czy robienia sobie żartów. Nagminne i bezpodstawne raportowanie również może być przyczyną wyciągnięcia konsekwencji wobec zgłaszającego."

 

xoxo

Odnośnik do komentarza

Czyli można już pisać do Guernica Guantanamo/Guantanamera i nie będzie warnów?  Strasznie kusi, a do tej pory się pilnowałem, bo jak wiadomo jest to jeden z największych szpagaciarzy na forum.

 

Swoją drogą dostałem warna za napisanie to ex4cta exp3rt, czy mogę zatem złożyć postulat o anulowanie warna, skoro nie jest już karane nieobraźliwe przekręcanie nicka?

Edytowane przez Copper
Odnośnik do komentarza

a - prawo nie działa wstecz

b - nie ma co zdejmować

 

pilnować się pilnujcie, przeginanie będzie tak samo karane jak do tej pory. pisałem o raportowaniu, o nickach nic nie wspomniałem :Coolface:

no dobra wspomniałem :P chodzi o przypadki gdzie szły raporty o brak literki itd. tak kurna, były takie. znajcie umiar to wszyscy będziemy żyć spokojnie. zresztą po co na siłę przekręcać cudzą ksywę? dla napiętnowania, upokorzenia, byle by się dowalić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.