Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

To taki użytkownik, który już dawno nie jest zwykłym userem, ale brakuje mu czegoś do Seniora. Coś w tym stylu.

Ilość ostrzeżeń też jest decydująca.

A nazwa to oczywiście od abonamentu się wzięła ;)

Za długo Cię nie było skoro nie wiesz.

 

no tak na oko ze 3 miechy byłem na out. 

 

W takim razie  jest to kolejna opcja spustu na twarz, ranga bez zakresu, bez jasnych reguł, bez sensu. Jak widzę osoby nie-premium pokroju Voytka, Beriona, Blubera czy wesołego Rayosa lub zyebanego PC-owo, ale jednak ogarniętego Adiego, którzy wnieśli w to forum merytorycznie więcej niż niby-premium Zeratul na cały świat przez całe swoje życie, to już wiem, że COŚ JEST NA RZECZY. 

 

tak serio, kto to wymyśla takie bezsensy?

Odnośnik do komentarza

 

To taki użytkownik, który już dawno nie jest zwykłym userem, ale brakuje mu czegoś do Seniora. Coś w tym stylu.

Ilość ostrzeżeń też jest decydująca.

A nazwa to oczywiście od abonamentu się wzięła ;)

Za długo Cię nie było skoro nie wiesz.

 

no tak na oko ze 3 miechy byłem na out. 

 

W takim razie  jest to kolejna opcja spustu na twarz, ranga bez zakresu, bez jasnych reguł, bez sensu. Jak widzę osoby nie-premium pokroju Voytka, Beriona, Blubera czy wesołego Rayosa lub zyebanego PC-owo, ale jednak ogarniętego Adiego, którzy wnieśli w to forum merytorycznie więcej niż niby-premium Zeratul na cały świat przez całe swoje życie, to już wiem, że COŚ JEST NA RZECZY. 

 

tak serio, kto to wymyśla takie bezsensy?

 

 

Tu cie boli...

 

Sorry waldus, ja mam wtyki w administracji tego forum.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Sorry waldus, ja mam wtyki w administracji tego forum.

 

 

no widzisz, moje wtyki stwierdziły, że adminowanie jest passe i poszły na Seniora :( 

 

wujaszek legenda nawet Premiumka nie ma, a Siara z Seniorem.  :whistling:

 

 

Waldek, a myślisz, że twoja grupa została nadana wg konkretnych wytycznych? Albo SM?

 

Spartakus ma bardzo konkretne wytyczne - nakur,wiasz mięśnie = jesteś Spartakus, A grupa SM to od lat uchodzi na forumku za symbol i narzędzie wałków, więc nihil novi. SM jednak się nie będę czepiać, bo dostają go Niebiescy Baroni Gamingu, więc mi to pasuje. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanko, moze gupie, moze mondre, nie wiem. Mam trzy warny, z czego jeden mendrkowy z ubieglego roku za... no moim zdaniem glupote, ale licze sie z regulaminem forumka. Dwa poprzednie sa od grigoriego za jakies glupoty sprzed pieciu lat. Czy one ulegaja jakiemus przedawnieniu? Czy one sa brane pod uwage? Czy mozna byloby je skasowac? Od dluzszego czasu nie robie poruty na forumku, jestem spokojny i czasem tylko jakies wulgaryzmy mi sie spod palca wystukaja, o. Martwia mnie troche te warny ;(

Edytowane przez FARMEROS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...