Skocz do zawartości

The Last Guardian


czarek250885

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny raz powtórzę: wyniki z vgchartz nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości, czyt. są z dupy.

Szkoda, że ludzie ciągle kierują się tą stroną

 

 

Btw. przecieki i analizy rynkowe stawiają sprzedaż mniej więcej w okolicach Dead Rising 4 (700 tys. kopii). Swoją drogą Capcom sprzedał więcej Residenta 5 niż DR4* :v

 

Edit:

*Oczywiście porównanie dotyczy sprzedaży tegorocznego remastera REV

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

 

są z dupy.

No ale nie są całkiem z dupy

Są z dupy.

Ty też wyszedłeś praktycznie z okolic dupy

 

Dżizas, w console wars zazwyczaj są lepsze dyskusje na wyższym poziomie.

Oj jej nie posmarkaj się, a teraz proszę wrócić do CW i kontynuować te dyskusje na wyższym poziomie, po co w ogóle czytać te rakowe tematy w których UWAGA ludzie grają w gierki zamiast je kolekcjonować lub hejtować? Tym bardziej, że piszemy tu o typowej grze konsolowej, z tragiczną kamerą i frametrem od którego tru gracz dostanie spazmów i nudności.

 

@Don proszę ja ciebie. Ja jakoś nie wchodzę do twojego flagowego tematu o super exie Halo Wars2 i nie przyrywam złośliwościami wymiany postów między tobą, a twoim dronem Donem.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

yyyyyyy no ale ja też wyszedłem z okolicy dupy więc to chyba nie był pocisk osobisty ew self diss. To że Don rozmawia sam z sobą w temacie H2 to chyba też nie jakaś straszna personalna wycieczka, a raczej zabawny fakt, taki zresztą jak podtytuł drugiej części TLG. Trochę dystansu bo chyba ty nie zakumałeś moich wpisów. Postaram się następnym razem jakieś emotki i inne dynie dorzucić abyś złapał śmieszkowy charakter wypowiedzi.

Wracając do tematu TLG rlz!

Odnośnik do komentarza

To ze przeszedl 80 gier w mechaniczny sposob?

 

Co to znaczy "mechaniczny sposób"? :)

Ja nie kupuje gierki, żeby ją szybko przejść i szybko sprzedać póki cena jeszcze nie spadła, jestem graczem starej daty, kiedy gry katowało się na maxa. System trofeów wydaje się idealny do mojego stylu grania. Poza tym 80 platyn przez 7 lat ciorania, odkąd ten system wszedł w życie, to mało  :sorcerer:

I tak, zamierzam wrócić do TLG i machnąć platynę :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma miękkiej gry, mam beke z Januszy ''gra za(pipi)ista ale nie dałem rady bo kamera bo słabsza tekstura bo gdzieś tam klatka spadła xD''

No jeszcze blantman dał czadu w SO4, prdle nie będę grindowal w 2016r!

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

gram teraz w yakuze zero i nioh i tam jakoś mi nic nie przeszkadza a gry wciągają. Czyli jednak last guardian i Star Ocean to s(pipi)iny zeszłoroczne były. Są gusta i guściki dla mnie last guardian był po prostu nudny. Od Last guardiana pograłem w kilka gier i wszystkie mi się bardziej podobały. Poza ładnym zakończeniem gra mnie męczyła. Nie jest to na pewno arcydzieło dla mnie ale rozumiem że dla kogoś innego może to być goty. 

 

Lubię japońszczyznę i ogrywam wiele dobrych gier w tym jrpg z tego kraju. Last guardian czy star ocean do dobrych gier nie należą. Jedno jest średnie a drugie to s(pipi)ina jakich mało.  

 

Obiecałem e w temacie już się nie wypowiem ale kolega mnie summonował . 

 

 

Wysłane z mojego pc'ta  przy użyciu świecącej klawiatury mechanicznej 

Odnośnik do komentarza

Ten dalej jaki ostatni strażnik hu.jo.wości Ostatniego Strażnika xD

 

Dobrze, że zauważyłeś po nastu postach, że są gusta i guściki. Biorąc pod uwagę te forum czy oceny branżowe to jednak w większości gierka trafiła w gusta więc to chyba jej sukces i ogólnie dobra gra.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Tobie to strach odpisywać żebyś szpagatu na psiarskie nie zrobił, że ktoś w internetach był dla ciebie niemiły

Uuuuu 3 nad ranem chyba jakies % poszły na odwagę. Kolejny co łyknął ten marny trolling? Nie czaję w ogóle po co przenosić takie akcje do tematów gierkowych. Jakaś bzdura normlanie.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

 

Tobie to strach odpisywać żebyś szpagatu na psiarskie nie zrobił, że ktoś w internetach był dla ciebie niemiły

Uuuuu 3 nad ranem chyba jakies % poszły na odwagę. Kolejny co łyknął ten marny trolling? Nie czaję w ogóle po co przenosić takie akcje do tematów gierkowych. Jakaś bzdura normlanie.
W pracy byłem.

 

Trolling, no nie pogrążaj się

 

Kończę offtop, jak masz jakieś uwagi to zapraszam na pw

Odnośnik do komentarza

Wczoraj  w końcu skończyłem, przyznam że gra pomimo tego jak ją oceniam, przymuliła mnie ostro w pewnym momencie, a premiera re7, i powrót do pataponów nie pomógł, no ale wczoraj zasiadłem i  okazało się że zostało mi  4h i  gra pękła.

Nie będę się rozpisywał, bo albo ktoś kupuje ten świat, i ta, nie da się ukryć, przestarzałą mechanikę, albo nią gardzi i sprzedaje na pchlim za 120 ;D

 

Moze po staremu:

- mimo  ze nie miałem problemów krytycznych z  Trico, to czasami jego powolność i "zdefiniowana"(?) niepewnosc co do działan frustrowała,

- zbyt dużo ciemnych pomieszczen na jedno kopyto, ico miało bardziej różnorodne miejscowki,

 

+ animacja Trico, czasami patrząc w ten pysk mozna było pomyśleć ze ogladasz film  dokumentalny o jakis kotach i usłyszysz głos Czubównej,

+ te narzekania na animacje i  chrupanie na ps4 zwykłej jest od osób które musza się napawac posiadaniem ps4 pro, albo od ludzi którzy nie rozumieją ze gra moze dostarczas radosc pomimo 2-3 chrupnieć w ciągu kilkunastu godzin,

+ zakończenie zrywa gadki, wszystkie otwarte tereny  w dzień, plus końcówka  o wschodzie słońca to po prostu mistrzostwo świata w kat. grafika/ klimat,

+ brak wskazania gdzie iść, brak świecących uchwytów skalnych, czasami zwiedzasz miejscówki stare myslac ze tak prowadzi fabuła, ale nie, zwiedasz je bo po prostu masz do nich dostęp,

+ przełamanie tego osamotnienia z poprzednich gier, fajnie zobaczyć innych ludzi, i relacje między nimi, świat ico jesty piękny, moze nast. razem Panie Ueda rpg z wioskami?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...