Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Dokładnie. Prawicowy Internet po prostu oszalał na punkcie tego filmu. Nikt go jeszcze nie widział a jest już obwieszczony końcen MCU, największą porażką Disneya i częścią lewicowej propagandy. Wszystko przez światopogląd głównej aktorki. 

Chociaż sam bym strzelał dl SJW, to wolę poczekać z takimi wyrokami do samego filmu. 

Odnośnik do komentarza

No dziwna jest ta kampania reklamowa Kapitan Marvel i jej, myślę ze niepotrzebne, wypowiedzi trochę uderzający w cały film. Niby Larson teraz cofa część swoich wypowiedzi, no ale na to trochę za pozno. Fajne porównanie  w tym artykule, w kontekście Pantery i Kapitan i jak sie odbija na społeczeństwie drama z Brie.

 

https://edition.cnn.com/2019/01/25/entertainment/captain-marvel-fundraising-for-girls-trnd/index.html

Odnośnik do komentarza

Ta kampania jest tak nadęta i poważna, że to jest aż śmieszne. Czy w którymś z tych zwiastunów jest w w ogóle jakiś typowo-marvelowy śmieszkowy moment? Patrzcie jaka ona jest zaje.bista, lata, strzela rencyma, pewnie pierdnięciem ubije Thanosa, zrobi coś czego budowane latami MCU nie mogło razem zrobić. Bo to to silna postać kobieca i nie śmiejemy się z niej. No nie wiem ale mnie to triggeruje mocno, bardziej niż nominacja oscarowa dla jednego z najgorszych filmów komiksowych.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mcp napisał:

Czy w którymś z tych zwiastunów jest w w ogóle jakiś typowo-marvelowy śmieszkowy moment? (...) Bo to to silna postać kobieca i nie śmiejemy się z niej. 

Bo kobiety nie są śmieszne. To jest udowodnione naukowo (na pewno).

Był jakiś śmieszny moment w MCU z kobietą w roli głównej?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, szejdj napisał:

wiem że Ciebie na pewno nie interesuje film, bo obejrzałeś 2 trailery i już znasz fabułę xddddd

No trzeba byc niedorozwinietym zeby po 2 trailerach jej nie znac xD

 

Tylko co ma zainteresowanie filmem do tego, ze informujesz ze kupiles sobie bilety? Mnie nie interesuje, ze kupiles bilety a nie to jaki bedzie film. Tego tez nie zrozumiales.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.02.2019 o 12:42, mcp napisał:

Ta kampania jest tak nadęta i poważna, że to jest aż śmieszne. Czy w którymś z tych zwiastunów jest w w ogóle jakiś typowo-marvelowy śmieszkowy moment? Patrzcie jaka ona jest zaje.bista, lata, strzela rencyma, pewnie pierdnięciem ubije Thanosa, zrobi coś czego budowane latami MCU nie mogło razem zrobić. Bo to to silna postać kobieca i nie śmiejemy się z niej. No nie wiem ale mnie to triggeruje mocno, bardziej niż nominacja oscarowa dla jednego z najgorszych filmów komiksowych.

46996601_457903248070693_878326059623042

 

zamień na kobiety w mcu i mamy to

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Mejm napisał:

No trzeba byc niedorozwinietym zeby po 2 trailerach jej nie znac xD

trzeba być niedorozwiniętym żeby potrzebować w ogóle trailerów do domyślenia się o czym będzie pierwszy film o postaci, która jest w kanonie od 1968 roku, Ty pewnie myślisz, że to nowa postać i nikt oprócz Ciebie nie wie kim jest i co ją czeka

 

 

16 godzin temu, Mejm napisał:

Tylko co ma zainteresowanie filmem do tego, ze informujesz ze kupiles sobie bilety? Mnie nie interesuje, ze kupiles bilety a nie to jaki bedzie film. Tego tez nie zrozumiales.

zrozumiałem ale postanowiłem się nie odnosić

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trzeba ją było zaangażować do roli Ms a nie Kapitn Marvel. Wtedy te jej komentarze o różnorodności miałyby większy wydźwięk i może byłyby na miejscu. Mogliby też postać zmienić w hermafrodytę i zakończyć, że urodziła czarną homosexualną dziewczynkę. Wtedy jasny sygnał by poszedł, ze mężczyźni, a w szczególności: kaukascy (bo biały już chyba powiedzieć nie można) cissexualni(bo heterosexualni tez chyba nie), są zupełnie niepotrzebni dla społeczeństwa.

 

Film startuje w najbardziej szowinistycznym dniu w roku - dniu "kobiet", inny rodzaj filmów będzie królował w kinie. Jakby tego było mało ludzie czekają na koniec MCU w Endgame, a to leci prequel gdzie tylko scenka po napisach nawiąże do Infinity War. Jeśli słabo się sprzeda to nie przez te wszystkie PC i SJW mumbo jumbo, ale dlatego, ze został źle spozycjonowany. 

 

Wiem o dwóch ludziach chętnych zobacyzć ten film: 1 ma CC pass, więc i tak ogląda prawie wszystko, a druga osoba myśli, ze "coś" straci przed endgame jak nie oglądnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...