Skocz do zawartości

Call Of Duty: Ghosts


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 436
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Ale sprzedaz serii caly czas spada takze moze sie ogarna jak zobacza ze Battlefield zaczyna wchodzic na tron...za jakies 2-3 lata.

Co roku trąbią że CoD przebija pre-orderami CoDa sprzed roku.

 

 

A ogólna sprzedaż

MW2 13.07m

BO 14.01m

MW3 15.01m

BO2 12.68m

 

W tym roku CoD jest na next geny i jednocześnie od Infinity Ward, na spadek sprzedaży nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza

O cie ch'uj to już się robi groteskowe jak bardzo eksploatują te same motywy po raz enty. Przecież to się praktycznie niczym nie różni od poprzednich części (nowy silnik my ass), ale co tam i tak gimby kupią żeby spamować granatami czy innym fmg akimbo po multi.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ogladałem ten trailer i  w sumie smieszy mnie głównie cały ten hejting w  internecier ala bluber.

Jakas ekipa robi gre w stylu hollywood, przepych kopia kopii akcji, grafika taka se ale ujdzie przy wiekszych obszarach jak poprzednio, kto chce kupic to kupi  i bedzie sie bawil dobrze, ale nie, znajda sie kmiotki i beda pisac wszedzie "kał of duty". Rozumiem jakby dawali reklamy miedzy misje, albo oszukiwali klientów.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ogladałem ten trailer i  w sumie smieszy mnie głównie cały ten hejting w  internecier ala bluber.

Jakas ekipa robi gre w stylu hollywood, przepych kopia kopii akcji, grafika taka se ale ujdzie przy wiekszych obszarach jak poprzednio, kto chce kupic to kupi  i bedzie sie bawil dobrze, ale nie, znajda sie kmiotki i beda pisac wszedzie "kał of duty". Rozumiem jakby dawali reklamy miedzy misje, albo oszukiwali klientów.

 

ty i tak byś zassał z torrenta więc wiesz

Odnośnik do komentarza

rozchodzi się o to, że ciebie nie interesuje, że to juz jest 6 część na tym samym silniku z tymi samymi paternami na misje, z tą samą idiotyczną fabułą (inwazja na usa/świat/whatever) i że multi jakoś znacząco się nie rozwija bo i tak nie wydasz na to kasy a ludzie, którzy i tak kupią to dla zasady bo to cod bo są każualami dają do zrozumienia twórcom, że nie przeszkadza im brak zmiany silnika i tego typu rzeczy. No generalnie cod to rak zabijający gry od wewnątrz i przykro mi, że tego nie widzisz : (

 

btw oglądanie filmów z hollywood to upośledzenie umysłowe

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

boze,  myslalem bartek że juz masz za soba ten okres buntu,  a widze ze jest apogeum, chcesz spalic holywood i masz pretensje ze ktos kopiuje sprawdzone schematy.

 

dwie czesci z ( liczy) 3 ktore przeszedłem miałem oryginalne więc o co chodzi, pare czesci opuscilem i  mysle ze bede sie w singlu dobrze bawil  przy tym codzie, chcesz zrobic z gry ktora ma bawic (pipi)ego journeya, serio, masz zapał skierowany  w zła strone. a tak naprawde chyba sie wstydzisz ze jestes czescia grupki owiec ktora wrzeszczy sama nie wie na co.

Edytowane przez _Milan_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

boze,  myslalem bartek że juz masz za soba ten okres buntu,  a widze ze jest apogeum, chcesz spalic holywood i masz pretensje ze ktos kopiuje sprawdzone schematy.

 

dwie czesci z ( liczy) 3 ktore przeszedłem miałem oryginalne więc o co chodzi, pare czesci opuscilem i  mysle ze bede sie w singlu dobrze bawil  przy tym codzie, chcesz zrobic z gry ktora ma bawic (pipi)ego journeya, serio, masz zapał skierowany  w zła strone. a tak naprawde chyba sie wstydzisz ze jestes czescia grupki owiec ktora wrzeszczy sama nie wie na co.

 

ok to graj i baw się dobrze, ale potem nie płacz, że teraz robią gry dla idiotów. Pozdrawiam gorąco :)))))

 

 

riley-helicopter-takedown-o.gif

 

10/10 goty kurtyzano

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A co wam przeszkadza ten CoD? Grafika? A niby rewolucyjny jak na 2007 rok ,Modern Warfare jaką miał grafikę jak na tamte czasy? Słabą ,a jednak zdołał być jedną z największych gier tej generacji ,a ironią jest to że taki Titanfall ,który wcale lepszej grafiki od nowego CoDa nie ma ,a multiplayer w nim to praktycznie kalka z CoDa , jest chwalony.

Ale rozumiem to głownie fanboye ,szwedzkiego wizerunku wojny pod nazwą BF ,są odpowiedzialni za hejtowanie nowej gry od Acti.

 

 

Pewnie kupię Ghosta ,a BF 4 ominę szerokim łukiem ,po starsznie słabym i monotonnym BF 3 (dosyć już miałem camperów ze snajpami i olbrzymimi nudnymi mapami)

Odnośnik do komentarza

A co wam przeszkadza ten CoD? Grafika? A niby rewolucyjny jak na 2007 rok ,Modern Warfare jaką miał grafikę jak na tamte czasy? Słabą ,a jednak zdołał być jedną z największych gier tej generacji ,a ironią jest to że taki Titanfall ,który wcale lepszej grafiki od nowego CoDa nie ma ,a multiplayer w nim to praktycznie kalka z CoDa , jest

chwalony.

 

 

Litwin:Może przez mechy?I faktycznie przetrzyj okulary,bo grafa jest tam dobra.I na bank w nią nie grałeś w 2007 roku,bo wtedy to byłą topowa grafa,zresztą nadal wygląda nie źle.

 

 

 

 

Ale rozumiem to głownie fanboye ,szwedzkiego wizerunku wojny pod nazwą BF ,są odpowiedzialni za hejtowanie nowej gry od Acti.

 

Litwin:Ja wywodzę swój online  z COD4,ale Bf podoba mi się bardziej,bo widzę że w COD od 2007 roku nie zmieniło się nic a nawet udało im się zepsuć kilka fajnych rzeczy(dodanie czujników ruchu,możliwość przebiegania przez miny)

 

 

 

 

 

Pewnie kupię Ghosta ,a BF 4 ominę szerokim łukiem ,po starsznie słabym i monotonnym BF 3 (dosyć już miałem camperów ze snajpami i olbrzymimi nudnymi mapami)

 

Litwin:Przecież to w COD snajper zabija 1 strzałem nawet w stopę,w Bf3 nie ma opcji być na normalu zginął po 1 strzale,a co do map,to wiesz ze w Bf są pojazdy i to jej największa zaleta?

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...