Skocz do zawartości

Call Of Duty: Ghosts


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwole sobie zacytowac kolesia z neogaf

 

"I don't know what you people are expecting. It's

Madden for shooters."

 

Karol dali nowa kose,podnoszenie,skakani przez przeszkody,mapa sie zmienia,dali wychylenie. Prawda jest taka, cod bedzie znowu dzialac na premiere a bf4 beda patchowac do usranej smierci. Ani podejscie acti(silnik ten sam)ani podejscie dice mi sie nie podoba. Jedni mogli by wreszcie cos nowego dac, a drudzy mogli by najpierw opanowac jedna wersje silnika przed wypuszczaniem kolejnego.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 436
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość mastafaker

W to mi graj. Wydaje się mocno dynamiczna więc mi to wystarcza. Kupię Coda jak co roku, raz lepszy raz gorszy ale zawsze dobry. Psioczycie na grafikę a zaprawdę powiadam Wam, mam to w (pipi)e. Gra ma dostarczać dużo frajdy a tej w Codzie mi nie brakuje. 

 

Nikt przecież nie zmusza nikogo do zakupu na szczęście, ja polecę do sklepu w dniu premiery z wywieszonym językiem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

uwaga mam kryształową kulę

 

- gra sprzeda się gorzej niż Black Ops 2 zdecydowanie

- w pierwszych dniach ludzie będą narzekać na lag compensation\

- po tygodniu wyniknie beznadziejny balans broni

- mapy okażą się małe, przekombinowane i klaustrofobiczne jak w MW3

- po 2-3 tygodniach burgery wykombinują najbardziej tanie motywy

 

i post typka który bliżej interesuje się żałosnym cod community

 

 

Dzisiaj/jutro wiekszosc "Codowych" youtuberow bedzie wrzucac gameplaye

Wszyscy juz dissuja niewidzialny camo jako streak, cos jak kombinezon z Crysisa... Najlepsze jest to, ze dostepny bedzie w Support pekycz <facepalm> Ghosts are real XD

Do tego brak teatru/livestreamowania

 

Jak widać już przed premierą wychodzą kwiatki xD

 

bawcie się dobrze!

Odnośnik do komentarza

 

A mi się podoba,to tak jak kiedyś wybierało się styl i jedną z dwóch opcji albo Fifa albo PES,mi ten arcade się podoba,dorzucili większą customizację i rozwalanie osłon,co już jest pewnym znakiem czasów dla COD :P

Tyle, że tych zniszczalnych osłon będzie pewnie ze trzy na każdej mapie <_<

 

 

 

I w dodatku będą to skrypty. Destrukcja otoczenia z BC2 >> all.

Odnośnik do komentarza

 

2h grałem w MW3 na pececie i ten ghosts wygląda kur.wa identycznie że to nawet śmieszne nie jest.

 

cytat z IGNu który daje za darmo 9tkę tej serii

 

 

Infinity Ward’s made a big deal of its new engine, which, yes, with the
power of a kickass PC and next-gen consoles, definitely puts Ghosts in a
league above any other Call of Duty game. That said, nothing about it
looks spectacular. DICE’s Frostbite 3 Engine and Battlefield 4 put Call
of Duty: Ghosts to shame -- you’d never guess they were coming out in
the same year. This isn’t to say Ghosts looks bad. It just doesn’t look
like you’d expect a next-gen Call of Duty game to look. Its textures are
still sort of washed out and the characters move in particularly
inhuman ways

 

CoD na nowych konsolach zginie, i dobrze.

Odnośnik do komentarza

MSBS Radon w wersji bezkolbowej w CoD:
 

 

ie tak dawno temu na naszym forum toczyła się dyskusja na temat uzbrojenia w Call of Duty: Ghosts. Jedną z propozycji, jaka mogłaby się znaleźć w grze, był polski karabinek MSBS. Niespodziewanie faktycznie znalazł się on w grze w wersji bezkolbowej. Karabin jest świeżynką rozwijaną w ramach przyszłego polskiego "żołnierza przyszłości". Mamy więc w Call of Duty kolejny rodzimy akcent, choć zapewne jak w większości odsłon serii, oprócz tego pojawi się w grze również ktoś z nazwiskiem zakończonym na "ski" ;) Opis karabinka w grze:

3 round burst. High damage output in each burst. Fast rate of fire in full auto with reduced damage

http://www.modernwar.pl/polski-karabin-w-call-of-duty-ghosts.html

Odnośnik do komentarza

Nowy tryb:

 

 

Infinity Ward will be unveiling a new game mode called blitz. "Think tactically about how to attack and defend two key points on the map."

 

I dedykowane serwery:

 Mark Rubin: One thing we didn't reveal at last week's MP event was support of Xbox Live cloud. We'll be using this to host dedicated servers for Xbox One users. 
Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Z tym, że chyba ghosts to gra robiona na currentgeny i przy okazji lekko podrasowana na nową generację. Prawdziwa nextgenowa część wyjdzie dopiero za rok pewnie. Tak chociaż mi się zdaje. Jeżeli nie no to rzeczywiście to jest śmiech na sali.

 

Ghosta reklamuja jako nextgenowa odslone, podobnie jak I ten silnik takze zapomnij. Ale sprzedaz serii caly czas spada takze moze sie ogarna jak zobacza ze Battlefield zaczyna wchodzic na tron...za jakies 2-3 lata.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...