Skocz do zawartości

Call Of Duty: Ghosts


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 436
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie grałbym w nią teraz gdyby nie tubiarze i oszuści,w każdym razie multi z Bf3 nie ma startu do tego z COD 4 MW,jak dla mnie jedyny plus BF3 to maszyny,szczególnie jety.Tylko wkurza mnie że już na konsolach jest możliwość podpięcia różnych kontrolerów,kiedyś był tylko pad i skill,który o wszystkim decydował.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy kiedys powstanie multi porównywalne do tego z mw1. Liczę na titanfall, bo to gra twórców medal of honor i trzech najlepszych części call of duty, czyli 1,2 i 4. Szkoda tylko, że klimaty mi troszkę mniej odpowiadają niż ich poprzednie gry. Żeby nie było offtopa to ciekawe czy wprowadzą jakieś duże nowości do multi ghosts czy zostawia tak, jak jest z paroma bajerami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W tym temacie chyba wszystko zostalo juz powiedziane. Dawno nie widzialem tak zenujacego gameplayu jak misja z owczarkiem. Wydaje mi sie, ze COD lapie pomalu tendencja spadkowa. Juz po mega slabym BO2 fani sprzedawali swoja kopie tak szybko jak ja kupili. Ba sam lubilem pograc w CODa, ale na dzien dzisiejszy nowa czesc az mnie odpycha.

Widac, ze chlopakom pomalu brakuje pomyslu nawet na singiel.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Zaqair

"...primarily due to not knowing which platform they

will be playing on, which is natural at this time in

the console transition,"

Ma to sens,jak premiera next gen bedzie 2-3 tyg pozniej to po co placic 60€ dwa razy. Sporo osob kupuje cod+season pass czyli masz kolejne 40-50euro. Plus nie wiadomo jak to bedzie z iloscia konsol na premiere dlatego jest "malo" preorderow,z tego co pamietam to cod prowadzi w ilosci preorderow w tym roku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dno.Chcialem miec BF i coda ale w tym roku jednak to nie ma sensu.

Treyarch robi o wiele lepsze call of duty.To jest totalna kopia z MW2 I MW3 tym (pipi),anym pajacom nawet nie chailo sie zrobic nowych animacji.Jeszcze mi napiszecie,ze to jest pokazane na next genach to juz w ogole (pipi)ne

Podniecaja sie wszystkim co dawno ma BF

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

widzę że seria cofa się i wrzucąją wychylanie się z Call of Duty 1 a.d. 2003. Ale dzieciarnia krzyknie SO NEXT GEN!!11

Stary  w tym wychalaniu nie ma nic zlego.Spojrz kuhwa na te animacje! To sie cod classic przypomina.

Ci zolnierze biegaja jakby mieli w (pipi)e jakies motory.Kompletnei to nie naturalne

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...