Skocz do zawartości

Call Of Duty: Ghosts


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 436
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak mnie zastanawia jak mamy misje pod wodą może dodadzą też delfina, w końcu marynarka Stanów Zjednoczonych kiedyś trenowała je do różnych zdań (joke ofcoz):D po tej całej konfie nie wiem co powiedzieć i tak pewnie wszyscy to kupią dla multi. Nic czekać teraz tylko na prezentacje Sony co pokaże z Killzonem i M$ może też zarzuci jakimś ex shoterem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

,ze gra bedzie chodzila na piecu przekraczajacym cene 5 next genow.;D

Aha, dobrze, że nie 10 next genów. Ludzie zejdźcie w końcu na ziemię z tymi swoimi wymysłami.

 

PC na ktorym lecial gameplay 17min bf4,mial karty graficzne za prawie 7k ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale wygląd broni i tak zjada ten z BF.

No gdzieś się musieli wysilić. W końcu giwerę widzimy przed oczami przez cały czas, to chociaż w tym centralnym miejscu możemy powiedzieć "wow ale grafa" XD

 

@up: Darmowa reklama producentów kart. Ostatnio Metro Last Light było puszczane na jakimś pokazie na kompie z  dwoma najlepszymi kartami od Nvidii w sli. Co ofc nie oznacza od razu, że na ciut gorszych kartach dana gierka nie pójdzie na full.

Trzeba jeszcze się wysilić i odróżnić fanaberie marketingowców i ich mambo jambo od faktów.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

@up: Darmowa reklama producentów kart. Ostatnio Metro Last Light było puszczane na jakimś pokazie na kompie z  dwoma najlepszymi kartami od Nvidii w sli. Co ofc nie oznacza od razu, że na ciut gorszych kartach dana gierka nie pójdzie na full.

 

Pewnie,ze tak co nie zmienia faktu ze EA znowu bedzie puszczac trailer na wy(pipi)anym w kosmos pc. Gdzie na ps4 takiej grafy raczej nie bedzie.

Odnośnik do komentarza

Pewnie,ze tak co nie zmienia faktu ze EA znowu bedzie puszczac trailer na wy(pipi)anym w kosmos pc. Gdzie na ps4 takiej grafy raczej nie bedzie.

 

Zagrywka jaka zawsze to przecież nic nowego, że jeśli się da to puszczają pokazówkę na kompie. To jak z podrasowanymi screenami w różnych growych reckach. Ma być zachęcająco by ludziska nie siedzące zbytnio w temacie gierek powiedziały "wow" i poleciały do sklepu po swoją kopię by nacieszyć się super duper grafą.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

A tak na serio to czy broń powinna działać pod wodą? Od czasów grania w HL1 13 (!) lat temu kiedy to Glock nie działał pod wodą wydawało mi się, że każdy gnat nie strzela w tym środowisku.

Dziala,wpisz sobie w google underwater firearm.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czego wy oczekiwaliście. Cod 2 i 4 w czasie premiery też wyglądały tylko dobrze i nic więcej. Chyba nikt nie oczekiwał jakieś monstera graficznego, który wszystkich zmiażdży. Jest po prostu dobrze. Jedyne na co liczę to, że kolejne części będą lepsze graficznie od poprzednich, a nie tak jak teraz od mw2 mamy zastój (oczekuję zmian takich jak pomiędzy cod 2, a cod 4 albo mw1 i mw2).

 

 

@czarek250885

Z tym, że USA ma naprawdę w armii wyszkolone psy, które mają na głowie słuchawkę przez którą wydaje im się polecenia oraz kamerę, żeby było widać gdzie pies się znajduje.

Edytowane przez terror
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie litwin. Lepiej ponarzekać trochę na nowego coda, jak co roku (tak, gdyby to miało rzeczywiście wpłynąć na sprzedaż gry i jej jakość).

 

 

W ogóle zwróciłem uwagę na to, że jest o wiele mniej akcji, a więcej cichego działania. Ciekawe czy to tylko te dwie misje czy może większość (lub duża część) gry taka będzie.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czego wy oczekiwaliście. Cod 2 i 4 w czasie premiery też wyglądały tylko dobrze i nic więcej. Chyba nikt nie oczekiwał jakieś monstera graficznego, który wszystkich zmiażdży. Jest po prostu dobrze. Jedyne na co liczę to, że kolejne części będą lepsze graficznie od poprzednich, a nie tak jak teraz od mw2 mamy zastój (oczekuję zmian takich jak pomiędzy cod 2, a cod 4 albo mw1 i mw2).

 

 

@czarek250885

Z tym, że USA ma naprawdę w armii wyszkolone psy, które mają na głowie słuchawkę przez którą wydaje im się polecenia oraz kamerę, żeby było widać gdzie pies się znajduje.

 

 

Nie zaprzeczam, że to mają, śmieszy mnie, że sterujesz nim z tabletu jak jakimś samochodzikiem, liczyłem że pojawi się zakres komend, które będziemy mu podawać coś takiego jak w Socomie, mamy listę i wybieramy jedną a pies automatycznie to wykonuje. Na upartego w misjach podwodnych mogli dać delfiny w końcu bardziej się zasłużyły dla armii Stanów Zjednoczonych.

Odnośnik do komentarza

 

Od razu w to nie wierzyłem, żenada. Zresztą po tym śmiesznym pokazie na konfie MS od razu było widać, że to samo. Ale oczywiście lemmingi będą spać pod sklepami i sprzedaż rozjebie system

99% osob ktore gra w CoD ma w (pipi)e grafe,animacje itp. Oni graja w Cod zeby sie dobrze bawic ze znajomymi tyle. W przeciwienstwie do bf,w cod odpalasz gre i juz grasz w bf trzeba sie uczyc jak bron dziala itd.Plus w bf nigdy nie wiesz co tym razem nie bedzie dzialac.

 

 

O, trafiłeś w sedno z popularnością tej gry. No i jakby nie patrzeć ona wciąż ma dobre multi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...