Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

tak ale nie na zasadzie - ej - chlopaki, mam 130 level i wlasnie znalalzem Shotgun z 200dmg ! Powodzenia nooby z waszym shotgunem 36.^^

Strzelba to strzelba - nie wazne jaki damege masz w singlu... Inaczej ta gra na starcie juz nie mialaby wiekszego sensu.

W Halo najbardziej oplacalo sie biegac BRka i SR - tutaj widze jest podobnie. Szybciej stracam headami przeciwnikow 3strzalowcem, szczegolnie tych biegajacych z karabinkiem.

Co to BR i SR ?

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie Alfa została zamknięta 

 

O to jakie przywileje będą mieć gracze Sony :)

 

- An exclusive three-player cooperative Strike that can be played with friends or match made. You'll track a Cabal extraction team through the husks of an ancient human skyscraper, the Dust Palace, buried in the shifting dunes of Mars and face a new enemy, the Psion Flayers.

 

- he Exodus Blue Competitive Multiplayer Map:

A mid-sized Crucible arena that pairs perfectly with Control and Skirmish game modes. The Exodus Blue, a long-dead vessel, once brought hope and humanity to worlds beyond Earth. Here, Guardians challenge one another, forging a new hope and future in the fires of the Crucible.

 

PS gamers will get exclusive gear, including the Manifold Seeker armor for Warlocks, the Vanir armor for Titans and the Argus weave for Hunters.
In addition, an "an exotic assault rifle" called the Monte Carlo, and the Hawkmoon hand cannon, along with three ships, the Aurora Wake, Crypt Hammer and the Outrageous Fortune, will be PlayStation exclusive.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze jedna rzecz za którą moim zdaniem Bungie należą się ogromne gratulacje. Pamiętam jak oglądałem pokaz rozgrywki z "Destiny" w 2013 roku na E3 i powtarzałem sobie, że nie ma szans żeby ta gra tak wyglądała na konsolach nowej generacji- a potem sam znalazłem tą miejscówkę w Alphie...i wyglądała nawet bardziej efektownie!!! Jak to dobrze, że w przypadku tej gry nie ma szans na kompleks Watch_Dogs!!!

Odnośnik do komentarza

 

Plusik. bardzo fajny filmik. Gdzie mozna zakupić snajperkę ? Pobiegał bym z nią ale wydaje mi sie, że jak byłem u gunsmitha to nie było żadnej do kupienia.

Mi wypadło parę podczas grania. U Merchanta sprzęt się zmienia co 2 godziny także musisz trafić w dobry moment.

 

Radovan jaką miałeś czułość gałki ustawioną?

Odnośnik do komentarza

 


Boję się tylko że Destiny nie będzie aż tak rozbudowanie jak na to liczę  :( ale się zobaczy. Bo podobno alfa to 10% gry a jeśli to prawda to słabo 

 

 

Zielu ludzie przegrali w Alphę w pve po 20 godzin. Jeśli prawdą jest to co mówisz, to samo pve jest na minimum 200 godzin, a gdzie pvp....

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze jedna rzecz za którą moim zdaniem Bungie należą się ogromne gratulacje. Pamiętam jak oglądałem pokaz rozgrywki z "Destiny" w 2013 roku na E3 i powtarzałem sobie, że nie ma szans żeby ta gra tak wyglądała na konsolach nowej generacji- a potem sam znalazłem tą miejscówkę w Alphie...i wyglądała nawet bardziej efektownie!!! Jak to dobrze, że w przypadku tej gry nie ma szans na kompleks Watch_Dogs!!!

 

Z tego co widzialem ta gra ma klasyczny kompleks gry "cross-platformowej". Traydcyjnie, lepsze oswietlenie, wieksza rozdzialka, wiecej polygonow etc. Absolutnie nic next-gen'owego nie widze w tej grze. Nie zrozumcie mnie zle, w kwestii gameplay- dla Was- gra pewnie wmymiata, ale na plszczyznie wizulanej, to cienko. Gdzie tu piedrolnecie na miare next-gen'a!? Nigdzie!

Odnośnik do komentarza

 

Jest jeszcze jedna rzecz za którą moim zdaniem Bungie należą się ogromne gratulacje. Pamiętam jak oglądałem pokaz rozgrywki z "Destiny" w 2013 roku na E3 i powtarzałem sobie, że nie ma szans żeby ta gra tak wyglądała na konsolach nowej generacji- a potem sam znalazłem tą miejscówkę w Alphie...i wyglądała nawet bardziej efektownie!!! Jak to dobrze, że w przypadku tej gry nie ma szans na kompleks Watch_Dogs!!!

Z tego co widzialem ta gra ma klasyczny kompleks gry "cross-platformowej". Traydcyjnie, lepsze oswietlenie, wieksza rozdzialka, wiecej polygonow etc. Absolutnie nic next-gen'owego nie widze w tej grze. Nie zrozumcie mnie zle, w kwestii gameplay- dla Was- gra pewnie wmymiata, ale na plszczyznie wizulanej, to cienko. Gdzie tu piedrolnecie na miare next-gen'a!? Nigdzie!

Czekaj, czekaj, napisałeś widziałem, czyli jak rozumiem nie grałeś?

To skąd Ty możesz wiedzieć jak ta gra wygląda na prawdę? Chyba nie ze skompresowanych filmików jakich jest od pyty w necie z których żaden nie oddaje rzeczywistego wyglądu tej produkcji? Uwielbiam takie gadanie, nie grałem ale coś tam widziałem więc napiszę wam grającym że co wy tam wiecie...lol

Odnośnik do komentarza

Stary, ta gra to przedpotopowa mechanika zywcem wyciagnieta z HAlO- te komiczne animacje, ten rzut granatem, to jakis smiech na sali, W tej kwestii, Battlefield 4, najzwyaczjniej niszczy ta gre. Oczywiscie gra calej nie mozna porownywac, ale pewne elementy tak... Gralem praktycznie we wszystko co pojawilo sie na PS4, ale skompresowany gameplay z youtube, tez potrafi dac nam pewne informacje. Widziales Assassin Creed:Unity czy The Order 1886. Nawet ogladajac to na youtube, to widziesz te "(pipi)niecie"!.

Edytowane przez walek
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Walek-graficznie gra jest bardzo ladna, nextgena zas czuc po tym, ze teren w Old Russia jest wiekszy niz wszystkie levele w BF4 razem wziete, ze swietna grafika, efektami i miarzdzacymi lokacjami. Ogrom możliwości, mnogość trybów, setki wyzwań do tego matchmaking, ktorego Dice od Bungie mogloby sie uczyc. Mam nadzieje, ze w pelnej wersji zobaczymy epickie walki z pojazdami, jak w starym, dobrym Halo!

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...