Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Xura spotkałem, ale z pięcioma Strange Coinsami raczej nie miałem o czym z nim gadać :) Tak mi się marzył ten Suros Regime - żebym wiedział, że będzie go miał to bym przysiadł i pofarmił monety, ale zupełnie wyleciało mi z głowy i przez cholerne The Evil Within (świetna giera BTW) zupełnie olałem Destiny w zeszłym tygodniu. Ten armor, o którym piszesz to właśnie w zeszły weekend od niego kupiłem, więc chyba się nie zmienia, ale mogę się mylić, bo wcześniej nie zaglądałem mu do kieszeni :)

 

Zastanawia mnie natomiast pewna kwestia... Ja wiem, że jest cap na tygodniowe zdobycze Crucible i Vanguard Marks, ale czyżby był również cap ogólny? Zauważyłem, że moje Crucible Marks zatrzymały się na poziomie 200 i ani myślą drgnąć - trochę słabe rozwiązanie (pewnie z Vanguard będzie podobnie).

 

I pytanko mam - podbijając rangę Crucible lub Vanguard mogę użyć jakichś boosterów? W sensie, że jakbym zakupił np tą szmatkę od Crucible Handlera i ją przywdział, to szybciej się będzie nabijać? Albo np wykonywałbym patrole to czy wtedy cały exp idzie ciągle w Vanguard, czy z tą szmatką mógłbym farmić na konto Crucible (podobnie jak to ma miejsce z Dead Orbit i tą drugą frakcją)?

Odnośnik do komentarza

Jest limit 200 marek więc musisz je wydać, chociaż nie wiem czy nie można ich przerzucić na inną postać lub włożyć do schowka.

 

Kłopot w tym, że mam dopiero drugą rangę Crucible, więc i tak nie bardzo mogę robić jakieś wartościowe zakupy. Ech... trochę szkoda, bo to oznacza, że każdy następny mecz online robię tylko dla rangi. Myślałem, że zanim dojdę do trzeciej to uzbieram całkiem pokaźną sumkę na zakupy... Ech....

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

 

Jest limit 200 marek więc musisz je wydać, chociaż nie wiem czy nie można ich przerzucić na inną postać lub włożyć do schowka.

 

Kłopot w tym, że mam dopiero drugą rangę Crucible, więc i tak nie bardzo mogę robić jakieś wartościowe zakupy. Ech... trochę szkoda, bo to oznacza, że każdy następny mecz online robię tylko dla rangi. Myślałem, że zanim dojdę do trzeciej to uzbieram całkiem pokaźną sumkę na zakupy... Ech....

 

Spoko ja mam podobnie :P

Odnośnik do komentarza

 

Jest limit 200 marek więc musisz je wydać, chociaż nie wiem czy nie można ich przerzucić na inną postać lub włożyć do schowka.

 

Kłopot w tym, że mam dopiero drugą rangę Crucible, więc i tak nie bardzo mogę robić jakieś wartościowe zakupy. Ech... trochę szkoda, bo to oznacza, że każdy następny mecz online robię tylko dla rangi. Myślałem, że zanim dojdę do trzeciej to uzbieram całkiem pokaźną sumkę na zakupy... Ech....

 

kupuj najtańsze rzeczy koloru fioletowego i przerabiaj na przedmioty - przydadzą się przecie shardy i energia. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

tego surosa można gdzies kupic poza xurem ?

Niestety nie... Mimo nerfu nadal jest to jedna z najlepszych pukawek w grze - jeszcze zasieg rozwine i bedzie mogl zastapic nawet mojego scouta. Na niektorych levelach Suros + Snajpa to masakrator 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

 

I pytanko mam - podbijając rangę Crucible lub Vanguard mogę użyć jakichś boosterów? W sensie, że jakbym zakupił np tą szmatkę od Crucible Handlera i ją przywdział, to szybciej się będzie nabijać? Albo np wykonywałbym patrole to czy wtedy cały exp idzie ciągle w Vanguard, czy z tą szmatką mógłbym farmić na konto Crucible (podobnie jak to ma miejsce z Dead Orbit i tą drugą frakcją)?

Jedynym boosterem do nabijania reputacji jest radiant light, który zdobywasz na cały tydzień (aż do resetu we wtorek) po skończeniu nightfalla. Zwiększa wszystkie punkty zdobywane do reputacji o 25%.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja wziąłem ostatnie, ale zupełnie nie miałem pojęcia, o co chodzi :)

Dopiero po wybraniu (musiałem się udać do Ikory, ta zleciła mi pierwszy stopień zadania - 5 strike'ów bez zgonu), poczytałem w poradniku na ps3trophies.org i tam widnieje zupełnie inna kolejność. Za to zadanie przewidują Shotguna Invective (ale mogą się mylić:)). Dla mnie i tak lipa, bo wolałbym jakąś konkretną broń główną, niemniej jednak, ciekawy bajer :)

Odnośnik do komentarza

Mam już Inactiva oraz bounty na obie pozostałe na ukończeniu. Co do shotguna to jego zaletą jest regeneracja ammo oraz autofire. Poza tym nic specjalnego dla mnie. W pvp biegam z Comedianem jeśli nie snajpie Final Bossem. Na Bad Juju ludzie narzekają na Torna zresztą też ale jeszcze nie mam to się nie wypowiem :-P

Odnośnik do komentarza

Ta gra ma tak zyebany kod sieciowy czy to wina psn?już mnie w(pipi)via że co 2 mecz mnie rozłącza bo destiny traci połączenie z serwerem a o graniu w godzinach porannych można pomarzyć bo psn leży. Chyba pierwsza gra , która mi się podoba i zostanie sprzedana bo to jest niedorzeczne . Jeżeli to wina psn to muszę wymienić tego ps4 na xboxa , gorszą grafikę przeżyję ale tak zyebanego psn nie jestem w stanie zdzierżyć .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...