Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nowy lepszy, a wszystkie bronie będą z nowymi statystykami z dodatku. Do jutra na Vog bronie z dropa są jeszcze na starych statystykach.

Czyli co? Polecieli w Chooya i np Atheona trzeba będzie znowu wydropić i wymaksować? To samo tyczy Vision i Fatebringera? Czad...padam u stóp...gram od dnia premiery i po raz kolejny czuję się wydymany bo z całym szacunkiem ale nowy dostaje już na starcie lepszą broń niż stary wyjadacz który wpakował w grę sporo czasu i serca...bez urazy do nowych graczy ale tacy jak ja mają się prawo wkurzyć...o ile w ogóle dobrze to wszystko rozumiem ale z 30lvl w sumie zrobili to samo.. teraz 31 można sobie... kupić...

Ps. Nadal ciekawi mnie sprawa Vexa.. będzie nowy Vex? czy zostaje na 323? Kolejny brak konsekwencji u Bungie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Egzotyki będą tylko mocniejsze (czyli gra będzie dropić takie egzo jakie ma obecnie Xur) w VoG. Patch nie zmieni statów dla raidowych broni. 

 

Dzisiaj po 18:00 próbuję flawless. Powinna być ekipa, ale zawsze przydaliby się jacyś rezerwowi. Zainteresowani niech dają znać. 

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za szybko się denerwujesz. Chodzi tylko o bronie Egzotyczne ;) VoC, Fatebringera itp wszystko zostaje bez zmian. Broni legendarnych nigdzie nie da się upgreadować. Exotici mozesz wraz z dodatkiem upgreadowac u xura. Egzotyczne bronie które wypadały na VoG były do 300 i trzeba było im robić UP u Cygana, teraz już nie będzie trzeba ponieważ od razu wypadną z tymi lepszymi statystykami

Odnośnik do komentarza

W notce od Bungie jest mowa wyłącznie o egzotykach, więc legendarne powinny wypadać po staremu :)
 

Vault of Glass – Updates
  • Exotic weapon drops in the Vault of Glass are now Level 32

    Vex Mythoclast jest egzotykiem więc zgodnie z notką powinien lecieć mocniejszy.
    Tak ja to rozumiem :)
    __________________________________

    Ktoś ma ochotę dziś o 21 zagrać ostatni checkpoint VoG na hard ?
Odnośnik do komentarza

 

W notce od Bungie jest mowa wyłącznie o egzotykach, więc legendarne powinny wypadać po staremu :)

 

Vault of Glass – Updates
  • Exotic weapon drops in the Vault of Glass are now Level 32

     

    Vex Mythoclast jest egzotykiem więc zgodnie z notką powinien lecieć mocniejszy.

    Tak ja to rozumiem :)

    __________________________________

     

    Ktoś ma ochotę dziś o 21 zagrać ostatni checkpoint VoG na hard ?

 

ja chętnie pogram. Mam 31 level na warlocku. 

Odnośnik do komentarza

Wziąłem randomowo z randomami odpaliłem wczoraj templara na hardzie bo nigdy mi fatebringer nie wypadł... szybkie 5min i w końcu wypadł. Z broni Legendary Raid Hard i egzotycznych brakuje mi więc tylko Red Death i Vision of Confluence... nie jest źle.

Odnośnik do komentarza

Weź nic nie mów.... w tym tygodniu znajomemu 3ci raz wpadł SUROS Regime, 3ci raz za Nightfall.

A ja dostałem także egzotyka.... shotguna :) A za Raid ? Shotgun.... 

Wy to chociaż egzotyki dostajecie. Ja dostałem raz Plan C, którego już miałem i niedawno Thunderlorda(ten naprawdę spoko). Zeżreć pada idzie jak czytasz i słyszysz co inni dostają,

 

Swoją drogą. To po jutrzejszym patchu coś ma się zmienić w przyznawaniu nagród na VoG i Crota, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale koleś z którym grałem gadał coś o tym, że niby egzotyki mają wypadać tylko ludziom mającym 32 lvl, czy jakoś tak. Prawda to?

Odnośnik do komentarza

Bzdura. Wszystkie zmiany masz opisane na Bungie.net - w dropach zmienia się jedynie wartość ataku egzotyków z VoG (nie będą lecieć stare, tylko ulepszone) oraz przesunięcie dotychczasowych nagród z pierwszej skrzynki Croty (2x materiał, klasowy item i szansa na egzotyka) na Deathsingerkę. Skrzynka jednak pozostanie, ale okrojona do samych materiałów radiantowych. To wszystko w tej kwestii.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Na twitchu po 10:00 widziałem jak goście przelecieli ją w 25 minut, bez glitchów :mog:

Crota to kobieta?? I czy na pewno to był twitch ?? :)

 

Odnośnie samego Raidu to naprawdę nie jest on trudny jak to się wszystkim wydaje. Trzeba przejść parę razy zginąć 20 razy i się człowiek naumie ;)

Edytowane przez Frredy
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie ma jak dostać w nightfallu jakąś g.ównianą, legendarną wyrzutnię rakiet, którą mógłbym mieć od Dead Orbit gdyby chciało mi się bawić we frakcje, a inni oczywista First Light. Moje wkufienie złagodziło delikatnie tylko to, że skończyłem wreszcie bounty na Pocket Infinity.

Ja dostałem 10x Ascendant Shard :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...