Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No Crota padła w jakies 45 minut, wpadła Klata, black hammer + <badum TSS> najlepsza snajperka w galaktyce No Land Beyond

Jak Xur będzie miał to dokupie ze 2, taka dobra broń to jest, polecam. BTW. Black Hammer Goty jest

Jakby mi ktoś skasował tyle godzin zainwestowanych to bym mu za fundował zamieć noży, serio

 

Xur troluje :/ No Land Beyond.. Do tego engramy na klatki. Oszczedzam coiny, bo klatka wypadła mi z Croty wczoraj. Jest heavy ammo za coiny to kupie sobie kilka żeby zapasik był. Dobre i to

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

z gafa, ogladac od 13 min

 

 

 

 

 

 

Searched and found nothing.[/size]Found on Reddit. The horror starts at 13 minutes.[/size]Basically kid invites stranger to share play to help him glitch from 23-30. Guy jumps on, deletes two level 31 characters, deletes an exotic, then gets caught.[/size]Poor kid. However for gods sake, don't share play with anyone you don't know.[/size]Share play my thread and delete if old.[/size]

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=995828

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=_QwERUow9lY

 

hie hie

Jakim trzeba byc gnojem zeby cos takiego zrobic.
Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że to kwestia kilku prób, jestem optymistą.
Zakładam, że gra nie walnie jakiegoś głupiego błędu, wszyscy będą wyspani, najedzeni i wysikani :)

Do labiryntu możemy sobie powtarzać kilka razy bo jest blisko i ekipa 6x 32lvl sieje spustoszenie.
Później natomiast trzeba spokojnie i na pewniaka, po jednym portalu dla bezpieczeństwa.

A jak nie w sobotę to kiedy indziej, przynajmniej będziemy mieli ekipę i jakieś już ogranie.

Odnośnik do komentarza
Niby jestem na odwyku od Destiny, ale kiedy dziś znajomy wysłał mi wiadomość o treści - "Chciałeś robić razem z nami Nightfall, zaraz gramy" - ucieszyłem się, jak narkoman, który po długim okresie poszukiwań wreszcie odnalazł swoją ukochaną strzykawkę :P

Jako że w tym tygodniu znów trzeba ubić Omnigul (serio Bungie - wasza subtelność we wmuszaniu graczom DLC jest ujmująca), nie posiadaliśmy się wręcz z radości, że znów będziemy mogli skopać tyłek tej wiedźmie.

Tym razem żadnych ułatwień w postaci zwiększonych obrażeń z jakiegoś specjalnego typu broni, a do tego dwa wkurzające modyfikatory w postaci Lightswitch, który zwiększa siłę wrogich ataków melee (praktycznie jeden strzał i zgon) oraz mój "ulubiony" Juggler, powodujący brak wypadania z ubitych mobków, amunicji do aktualnie używanej giwery - trzeba żonglować pukawkami, by zapewnić sobie w miarę stały dopływ zasobów.

Po kilkudziesięciu minutach intensywnyc starć, stresujących sytuacji (np. bycie ostatnim żywym w ekipie - no pressure :) ), panicznych odwrotach i nerwowych wyprawach w celu ożywienia poległych towarzyszy broni - w końcu usłyszeliśmy przeszywający powietrze krzyk konającej czarownicy, wynagradzający mam cały włożony w ten wyczyn trud.

 

Nagród było oczywiście więcej, gdyż w podsumowaniu jeden z kolegów otrzymał jakieś legendarne Scout Rifle, drugi mógł cieszyć się z jakiegoś egzotyka (sorry, ale nie zwróciłem uwagi ponieważ...) a ja otrzymałem najlepszego egzotyka w całej grze, broń, po otrzymaniu której zastanawiam się, czy nie rozmontować na części Icebreakera, ponieważ właśnie moje zbiory zasiliła "most epic Sniper Rifle in Destiny", a imię jej - No Land Beyond ;)

Dzięki Bungie - you made my day - człowiekowi od razu wróciła chęć na powrót do gry :P

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Zostawię to tutaj : http://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/2wi7fq/misc_about_xur_sale_list_iron_banner_sale_list/

 

PS : Wczoraj z nightfalla wypadł mi the last word ^_^

Ja może dzisiaj dobije druga postać do 20 to od razu wy(pipi)ie ja na 30 to mogę zrobić nightfall raz jeszcze: D Wezme no land Beyond to łatwo pójdzie
Odnośnik do komentarza

 

Niby jestem na odwyku od Destiny, ale kiedy dziś znajomy wysłał mi wiadomość o treści - "Chciałeś robić razem z nami Nightfall, zaraz gramy" - ucieszyłem się, jak narkoman, który po długim okresie poszukiwań wreszcie odnalazł swoją ukochaną strzykawkę :P
Jako że w tym tygodniu znów trzeba ubić Omnigul (serio Bungie - wasza subtelność we wmuszaniu graczom DLC jest ujmująca), nie posiadaliśmy się wręcz z radości, że znów będziemy mogli skopać tyłek tej wiedźmie.
Tym razem żadnych ułatwień w postaci zwiększonych obrażeń z jakiegoś specjalnego typu broni, a do tego dwa wkurzające modyfikatory w postaci Lightswitch, który zwiększa siłę wrogich ataków melee (praktycznie jeden strzał i zgon) oraz mój "ulubiony" Juggler, powodujący brak wypadania z ubitych mobków, amunicji do aktualnie używanej giwery - trzeba żonglować pukawkami, by zapewnić sobie w miarę stały dopływ zasobów.
Po kilkudziesięciu minutach intensywnyc starć, stresujących sytuacji (np. bycie ostatnim żywym w ekipie - no pressure :) ), panicznych odwrotach i nerwowych wyprawach w celu ożywienia poległych towarzyszy broni - w końcu usłyszeliśmy przeszywający powietrze krzyk konającej czarownicy, wynagradzający mam cały włożony w ten wyczyn trud.
 
Nagród było oczywiście więcej, gdyż w podsumowaniu jeden z kolegów otrzymał jakieś legendarne Scout Rifle, drugi mógł cieszyć się z jakiegoś egzotyka (sorry, ale nie zwróciłem uwagi ponieważ...) a ja otrzymałem najlepszego egzotyka w całej grze, broń, po otrzymaniu której zastanawiam się, czy nie rozmontować na części Icebreakera, ponieważ właśnie moje zbiory zasiliła "most epic Sniper Rifle in Destiny", a imię jej - No Land Beyond ;)
Dzięki Bungie - you made my day - człowiekowi od razu wróciła chęć na powrót do gry :P

 

Niezły loot :P

 

Ja wczoraj robiłem VoG-a, a jako, że mam zapchane wszystkie sloty z primary weapon to musiałem iść na tower, żeby odebrać wygranego Hawkmoon-a. I jakie było moje zdziwienie gdy obok zobaczyłem Vex-a :P Nie ma jak dostać dwa egzotyki w jednym meczu XD

Odnośnik do komentarza

Bo rozwijając tą samą klasę wystarczy dobić do 20 levelu i resztę poziomów w mig podbić bronią, bo można dzielić je między wszystkie swoje postaci, co nie?

 

Ale w sumie będzie różnorodnie trzema innymi od siebie klasami. Tylko... czy tak bardzo innymi? Podobno gameplay niezależnie jaką postacią się gra, nie rożni się od siebie zbytnio. :)

Odnośnik do komentarza

Ale w sumie będzie różnorodnie trzema innymi od siebie klasami. Tylko... czy tak bardzo innymi? Podobno gameplay niezależnie jaką postacią się gra, nie rożni się od siebie zbytnio. :)

Oj, nie zgodzę się. Każdą klasą i podklasą gra się zupełnie inaczej. Po ograniu każdej podklasy jestem w stanie wycisnąć z niej to, co najlepsze w danym momencie... :) Warlock i odradzanie jest najlepsze na Nightfall'a, jak się przez przypadek wszyscy pozabijają. Znikający Hunter przydaje się na Crotę i też do potajemnego podnoszenia, a Tytan uniwersalny... :)

 

Szukam chętnych do pomocy przy ubiciu Xyora, jakiś wymagany strike do broni egzotycznej, sam nie daje rady. Jakby jakaś ekipa robiła Raid (a nie miałem jeszcze tej przyjemności) i będzie wam brakowało kogoś do drużyny to z chęcią zagram. Proszę dodawać do listy :)

Poszukaj chętnych na destinylfg, sam tam znalazłem :) A jak Ci się nie uda, to mogę pomóc, chociaż w 3 osoby jest łatwiej. Trzeba przeczekać 3 fale przeciwników i pojawia się wiedźma, którą trzeba ubić, a potem na wieży dostajesz Thorn'a... :)

Odnośnik do komentarza

Szukam chętnych do pomocy przy ubiciu Xyora, jakiś wymagany strike do broni egzotycznej, sam nie daje rady. Jakby jakaś ekipa robiła Raid (a nie miałem jeszcze tej przyjemności) i będzie wam brakowało kogoś do drużyny to z chęcią zagram. Proszę dodawać do listy :)

Akurat wczoraj robiłem. Lvl 26 i przeciwnicy z tarczami jak w nightfallu tyle, że nie wywala na orbitę. Samemu to faktycznie męczarnia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...