Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Dla przyjemności :D Udało się w miarę skompletować ekipę na VoG harda, tylko większość ma po jednej postaci, więc nie da rady zrobić w tygodniu więcej razy na hardzie, a z przypadkowymi osobami nie znającymi polskiego, nie za bardzo mi się chce grać. A na VoG normala zawsze się kogoś znajdzie i nie trzeba za bardzo kombinować, a jedynie zależy mi na energy, których mi brakuje...

Odnośnik do komentarza

Wczoraj dostałem Last Word-a i nawet nie wiem za co :/ Niby zrobiłem z ekipą Atheona na Hard, ale gdy pojawiło się wszystkio co wygrałem to po prawej go nie było. Tylko Vision of Confluence, "Motorek" i statek. Dopiero jak byłem posprzątać u postmastera(leży tam u mnie kilka pierdoł, na które nie mam miejsca) zobaczyłem egzotyczny pistolet, a wiem, że dostałem go wczoraj, bo rano też zaglądałem żeby zobaczyć co tam leży.

Teraz brakuje mi tylko Monte Carlo.

Odnośnik do komentarza

Dla przyjemności :D Udało się w miarę skompletować ekipę na VoG harda, tylko większość ma po jednej postaci, więc nie da rady zrobić w tygodniu więcej razy na hardzie, a z przypadkowymi osobami nie znającymi polskiego, nie za bardzo mi się chce grać. A na VoG normala zawsze się kogoś znajdzie i nie trzeba za bardzo kombinować, a jedynie zależy mi na energy, których mi brakuje...

Ja chętnie zrobię choćby dla treningu i 4fun, bo zabawa jest przednia.  Jutro tj. Niedziela można przebiec VoG normal :) gliczowaliśmy przed chwilą Crotę Hard, doszliśmy w 3 do shinkerów. Ja niestety tylko shardy dostałem :P Co do Monte to marzę o tej broni, mega mi się podoba. Trzeba zrobić we wtorek VoG Hard bo w sumie jest dość prosty :) 

Odnośnik do komentarza

To można dzisiaj zrobić VoG normal, bo kilka osób było chętnych, a harda we wtorek trzeba zrobić musowo... :) Potrzebuję jeszcze dwóch odrzutowych skuterków dla pozostałych 2 postaci... :)

 

The Last Word'a mogłeś dostać za Nightfall'a, bo wczoraj jak go robiłem, to jeden z nas go dostał. Ja swojego wymaksowałem i do PvP był całkiem dobry, aczkolwiek mam teraz Thorn'a i SUROS'a, tylko tego ostatniego muszę jeszcze trochę upgrade'ować...

Odnośnik do komentarza

Na Normalu niszczy jak marzenie. Na hardzie też daje radę i używałem go do tego celu nawet, kiedy waliliśmy do Oracli z góry (choć jest problem z amunicją, a łykanie packów na PS3 to katorga - można zginąć 20 razy). Szkoda, że go nie zbuffowali, ale mimo to i tak nadal pozostaje moją główną bronią na VoGa, nawet na Hard.

Odnośnik do komentarza

Vision of Confluence i Atheon Epilogue jako primary oraz Corrective Measure jako heavy to mój zestaw na VoG + Ice Breaker... :) Najlepiej wychodzi połączenie Atheon + Ice, Atheonem ściągam osłonę, a Ice'em wykańczam minotaury i innych cięższych przeciwników... :)

A naboi nigdy mi w obu nie zabrakło w VoG, w innych miejscach zdarzało mi się ze 2 razy mieć problem z nabojami do primary...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A mi się udało wkręcić w VoG'a, więc przez chwilę nie mogłem... generalnie, to miałem wczoraj fartowny dzień... :D

Zaczęło się od zdobycia trofeum za Salvage, dzięki czemu zostało mi tylko jedno trofeum i potem platynka... :D

Później 2x dołączyłem się do ekip, które robiły daily, na sam koniec, żeby zgarnąć nagrody... :D Na szczęście 3 raz robiłem od początku do końca... :)

 

A największy fart miałem z VoG'iem... :D Zgarnęli mnie holendrzy, 4x32lvl i 2x31lvl (w tym ja). Mieliśmy grać normala, ale chłopaki uruchomili hard'a... :) No i po ubiciu templara dostałem, to na co czekałem... :D Fatebringer'a, ale to nie wszystko... dostałem go dwa razy w tym samym momencie! Myślałem, że to jakaś pomyłka w wyświetleniu na ekranie, ale po zobaczeniu stanu kieszeni, okazało się to prawdą... :) No i ze szczęścia jeszcze go nie rozłożyłem na części... :) A na koniec dostałem jeszcze jedną wyrzutnię rakiet, którą już wcześniej wymaksowałem, więc ją rozłożyłem od razu na części. Jeden z grających dostał jeszcze Vex'a, a tak to nic więcej ciekawego nie wpadło.

Najlepsze było jeszcze to, że zginąłem przy ostatniej walce, ale i tak ekipa w 5 minut dokończyła dzieła beze mnie...:D Generalnie fajny patent mieli, bo z tyłu środkowej półki tytan stawiał bańkę z Weapons of Light, w którą wszyscy najpierw wskakiwali, a potem przesuwali się do przodu do właściwej bańki i poszło na chyba 3 razy i Atheon padł...

 

Ciekawe jaki dzisiaj będzie tygodniowy strike... :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...