Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Fiu, fiu... po dzisiejszym stream'ie Bungie znowu wróciła mi ochota na Destiny... :) Pre-ordera na PS4 już złożyłem, a na X1 jeszcze się nie dało... ale prędziej czy później też pewnie złożę...

W końcu będę mógł się cieszyć Gjallahornem od początku, a nie po ponad pół rocznym okresie grania, kiedy praktycznie wszystko przeszedłem bez niego...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

LOL

 

Każdy może zrobić horna, tylko kolor inny za preordera jest. Mnie wypadł jako drugi egzotyk kilka dni po premierze, więc nie wiem, czy tak trudno było go zdobyć ;)

A mi wpadł dopiero w Y2 kiedy już do niczego się nie nadawał choć przeorałem setki godzin  :dafuq:

 

Teraz ma wpadać za jakiegoś questa, więc nie ma co rozdzierać szat.

 

Inna sprawa, że raczej nie będzie już taki OP.

Edytowane przez mugen
Odnośnik do komentarza

Po długiej przerwie od Destiny (rozłąka przed Taken King) coraz bardziej myślę nad powrotem.

Problemem jest zmianą platformy oraz rozpoczęcie wszystkiego od 0 i tu pojawia się moje pytanie do was czy postać którą można kupić jest coś warta w PSN ??

IMO strata chajsu...już lepiej się zmusić i przejść samemu singla ;-) singla skończysz bodajże na podobnym Lvl :-)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po długiej przerwie od Destiny (rozłąka przed Taken King) coraz bardziej  myślę nad powrotem.

Problemem jest zmianą platformy oraz rozpoczęcie wszystkiego od 0 i tu pojawia się moje pytanie do was czy postać którą można kupić jest coś warta w PSN ??

 

Kupując nową sztukę Destiny TTK dostajesz jedną sztukę przedmiotu, który podnosi Ci wybraną postać na 25 poziom. Ja tak miałem jak robiłem od nowa postaci na X1. Pierwszą postać miałem zrobiłem prawie od razu na 25 poziom i potem mogłem grać questy i misje z dodatku TTK.

Nie polecam natomiast kupowania przyspieszaczy do 25 poziomu dla pozostałych 2 postaci, jakbyś chciał je robić. Wbicie 25 poziomu zajmuje chwilę, ale nie aż tak długą, żeby płacić za to tyle pieniędzy, chociaż jest jedna zaleta, że dostaje się 2 przedmioty. Jeden podnosi postać na 25 poziom, a drugi maksuje jedną subklasę tej postaci, ale i tak uważam, że za tyle pieniędzy to nie warto. Robieniem questów i bounty spokojnie da się zrobić to samo w miarę krótkim czasie.

 

Jeżeli masz w planach robienie dodatkowych postaci, to polecam Ci zostawianie co lepszych broni z niższych poziomów w Vault. Będzie Ci potem łatwiej grać postaciami na niższym poziomie. No i pamiętaj, że bronie egzotyczne z questów i misji (np. Black Spindle, Touch of Malice i No Time To Explain), nie z Three of Coins, są dostępne od 30 poziomu, więc mając osiągnięty 30 poziom można sobie znacząco ułatwić rozgrywkę i podnieść poziom light.

Również niektóre bronie legendarne, które wypadają są możliwe do założenia od 36 poziomu, np. Apple of Discord, więc warto się przyglądać jakie bronie wypadają.

Jak już będziesz miał 3 postaci na 40 poziomie, to już będzie wszystko jedno... :)

 

A jakbyś potrzebował pomocy na PS, to są jeszcze osoby grające, więc jak przystało na strażników Przeznaczenia - pomożemy :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Po długiej przerwie od Destiny (rozłąka przed Taken King) coraz bardziej  myślę nad powrotem.

Problemem jest zmianą platformy oraz rozpoczęcie wszystkiego od 0 i tu pojawia się moje pytanie do was czy postać którą można kupić jest coś warta w PSN ??

 

Kupując nową sztukę Destiny TTK dostajesz jedną sztukę przedmiotu, który podnosi Ci wybraną postać na 25 poziom. Ja tak miałem jak robiłem od nowa postaci na X1. Pierwszą postać miałem zrobiłem prawie od razu na 25 poziom i potem mogłem grać questy i misje z dodatku TTK.

Nie polecam natomiast kupowania przyspieszaczy do 25 poziomu dla pozostałych 2 postaci, jakbyś chciał je robić. Wbicie 25 poziomu zajmuje chwilę, ale nie aż tak długą, żeby płacić za to tyle pieniędzy, chociaż jest jedna zaleta, że dostaje się 2 przedmioty. Jeden podnosi postać na 25 poziom, a drugi maksuje jedną subklasę tej postaci, ale i tak uważam, że za tyle pieniędzy to nie warto. Robieniem questów i bounty spokojnie da się zrobić to samo w miarę krótkim czasie.

 

Jeżeli masz w planach robienie dodatkowych postaci, to polecam Ci zostawianie co lepszych broni z niższych poziomów w Vault. Będzie Ci potem łatwiej grać postaciami na niższym poziomie. No i pamiętaj, że bronie egzotyczne z questów i misji (np. Black Spindle, Touch of Malice i No Time To Explain), nie z Three of Coins, są dostępne od 30 poziomu, więc mając osiągnięty 30 poziom można sobie znacząco ułatwić rozgrywkę i podnieść poziom light.

Również niektóre bronie legendarne, które wypadają są możliwe do założenia od 36 poziomu, np. Apple of Discord, więc warto się przyglądać jakie bronie wypadają.

Jak już będziesz miał 3 postaci na 40 poziomie, to już będzie wszystko jedno... :)

 

A jakbyś potrzebował pomocy na PS, to są jeszcze osoby grające, więc jak przystało na strażników Przeznaczenia - pomożemy :D

 

 

Po wnikliwej analizie za i przeciw, 1000h spędzonych na X1 oraz spojrzeniu na koszulkę z Nepalu :) niewytrzymałem i............ kupiłem cały zestaw z nowym dodatkiem :facepalmz:  :platinum:  :obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszyscy wrócą wspomnicie moje słowa :)

 

 

haha, jaka komedia. Pamiętam że u mnie Gjallarhorn był dosłownie pierwszym egzotykiem który mi wydropił i to niedługo po zdobyciu 20lvlu, tym samym nie doceniłem go w ogóle.

 

serio był taki szał na niego? on był taki dobry czy taki rzadki? zawsze uważałem że Truth był lepszy.

Odnośnik do komentarza

Był najlepszą wyrzutnią rakiet przez dodatkowe naprowadzane rakietki. No i do tego było go trudno dostać. Do tej pory dostałem go tylko 4 razy i to tylko na PS4. Na Xboxie jeszcze mi nie wypadł :( Pierwszego dostałem po ponad pół roku grania i robieniu w tygodniu wszystkiego, co mogło go dać na 3 postaciach. Zdążyłem się chwilę nim nacieszyć zanim go zepsuli.

Nowy Gjallahorn zapewne nie będzie taki mocarny jak w roku pierwszym, ale i tak chcę go mieć :D

Odnośnik do komentarza

 

Wszyscy wrócą wspomnicie moje słowa :)

 

 

haha, jaka komedia. Pamiętam że u mnie Gjallarhorn był dosłownie pierwszym egzotykiem który mi wydropił i to niedługo po zdobyciu 20lvlu, tym samym nie doceniłem go w ogóle.

 

serio był taki szał na niego? on był taki dobry czy taki rzadki? zawsze uważałem że Truth był lepszy.

 

 

Ja dostałem pierwszego po 10 miesiącach od premiery. I robiłem wszystkie misje , strajki raidy gdzie leciały egzotyki. Był mocarny. Broń legenda. Szkoda tylko że ktoś na legendzie chce zarobić

Odnośnik do komentarza

 

Wszyscy wrócą wspomnicie moje słowa :)

 

haha, jaka komedia. Pamiętam że u mnie Gjallarhorn był dosłownie pierwszym egzotykiem który mi wydropił i to niedługo po zdobyciu 20lvlu, tym samym nie doceniłem go w ogóle.

 

serio był taki szał na niego? on był taki dobry czy taki rzadki? zawsze uważałem że Truth był lepszy.

Mi bodajże wypadł na samym początku gry...gdzieś w pierwszym tyg grania na Cruciblu ale gdzie tam będę strzelał jak noob z bazooki co sama namierza więc poszło do zmielenia ;-)

Może jeszcze się wróci do Destiny o ile dadzą jakieś fajne pułapki bo te z TTK to kupa złomu

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...