Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Wstępna lista:

 

- Wezyr

- piotros

- VeSD

- froncz (?)

 

Kto może niech zapyta Adriana czy nie dołączy. Ostatnią lub ostatnie osoby znajdziemy na grupie Destiny Polska (ktoś pytał o King Fall na Hardzie).

 

Wstępnie na 20, ale mogę spóźnić się jakieś 30 minut.

Edytowane przez Wezyriusz
Odnośnik do komentarza

gdyby podniesli Voga to byloby cos - ten rajd to moim zdaniem najlepszy z wszystkich 3ch dostepnych ale nikt w niego nie ma ochoty grac skoro nic nie leci. Dodatek kupilem chociaz domyslam sie ze juz do Destiny 2 to bedziemy grali jeden schemat. Mimo to czekam na dodatek nowe bronie i jakos sie wytrzyma do D2;)

Odnośnik do komentarza

Czy Wy jesteście poważni ? jak mają niby wam podnieść stare raidy skoro zaraz wychodzi dodatek. Przecież już poczynili przygotowania i dropy są na poziomie 240 światła, stare raidy podniosą w przyszłym roku jak będzie zbliżała się zapowiedz Desitny 2 by ludzie powrócili do tego raka i znów zrobili sobie hype na to ścierwo.

Odnośnik do komentarza

Zielu - ile czasu spędziłeś w Destiny? Bo Bungie.net podpowiada, ze ponad 800h...

Nieźle jak na "raka" i "ścierwo", nieprawdaż?

 

Biorąc pod uwagę to, jak dobrze bawię się w Destiny od praktycznie samej premiery, wiem że D2 biorę day one i ch... mnie obchodzi jakiś hype czy marketing - to w pełni świadoma decyzja, bo zwyczajnie uwielbiam ten tytuł.

Odnośnik do komentarza

Destiny jest fantastyczne, ale jego model rozgrywki jest na tyle uzależniający, że nie pozwala mi się cieszyć innymi singlowymi grami, bo ciągle człowiek skupia się na Destiny właśnie. Ale to był ich cel, który zrealizowali w 100%.

 

Problem z grą przejawia się w modelu wydawniczym. Jest absolutnie rakowy i jak wypadłem z obiegu gdzieś pół roku temu, po wyjściu 2 dodatku, którego nawet wtedy nie maksowałem, wrócenie jest bardzo trudne. Mam tylko 1 expansion pass bez Taken King i Rise of Iron i powrót jest wręcz jak rozpoczęcie gry od nowa.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

125zł chyba, jakoś tak. Ja do powrotu kupiłem sobie zafoliowane Legendary Edition, a teraz dorzuciłem pre-order na Rise of Iron - w sumie na Destiny poszło ponad 500zł i nawet moja żona mi tego nie wypomina, wręcz podkreśla, że warto było, skoro widzi, że ciągle do tego wracam i ciągle w to gram :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...