Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Tylko jest to wersja bez ostatniego dodatku Rise of Iron (RoI), więc trudno będzie Ci znaleźć osoby do grania w raid King's Fall, no i raczej nie uda Ci się dobić do maksymalnego poziomu light 400. W TTK był max 335.

Całość starczy Ci na długie godziny grania, ale lepiej byłoby dokupić najnowszy dodatek, bo bez niego może być kiepsko z niektórymi aktywnościami.

Sporą część materiału będziesz mógł grać, bo TTK był największym dodatkiem, a w komplecie masz też jeszcze wszystko co było wcześniej.

Matchmaking jest, oprócz raidów, nightfalli, challenge'y na arenach i trialsów. No ale w nightfall'e i trialsy nie pograsz bez RoI.

 

Ekipę zawsze jest dobrze mieć, tylko starzy wyjadacze przestali lub przestają już grać, bo po zrobieniu wszystkiego i osiągnięciu 400 light nie za bardzo jest co robić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aż tak źle to też nie jest, ale zauważyłem odpływ starych graczy na PS4 i X1. Chociaż są jeszcze tacy co grają. :) W każdym bądź razie jest też napływ nowych osób, tylko trzeba ich poszukać.

 

Mi po 2 latach grania i zrobieniu prawie wszystkiego w tej grze na 2 platformach, już się odechciało grać. Dobiłem do 400 poziomu na każdej konsoli i nie ma co robić. Nowy raid z randomami z LFG jest porażką. Za czasów King's Fall'a byłem w stanie zrobić kilka razy raid KF z randomami, a WOTM'a mi się odechciewa.

Teraz jak gram, to tylko z ekipą, żeby mieć fun :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem totalnym laikiem w tej grze, ale strzela się świetnie. Gram titanem. Dzięki itemowi wskoczyłem od razu na 25 level. Gram misje solo ( i tu pytanie jak grać z randomami, mam tylko opcję invite friends pod trójkątem) Bo przy vanguard strikach od razu mnie wrzuca do teamu. Jakieś rady na początek?

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...