Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Save'a mamy, ale coś mi się wydaje, że całej ekipy (30+) na harda nie znajdziemy. A save'a i tak mamy przy pierwszych oracle'ach, więc dojście jutro do tego etapu nie powinno nam zająć dłużej niż 30-45 minut jakby była ekipa.

Ja dzisiaj o 24 będę musiał skończyć, a ostatnio jak grałem z ludźmi na 30+ normala, to i tak się zacieliśmy na ostatniej walce, przez co cały raid przeciągnął się dłużej niż myślałem. Niestety praktyka pokazuje, że w tej grze zawsze coś się przeciągnie dłużej niż się planuje... :(

Odnośnik do komentarza

Ehhh... w sumie można by było, ale robić harda na 12 godzin przed resetem może być ryzykowne, a ekipę na normala już mamy, chyba że uda się dzisiaj zrobić 2 podejścia, jeden na normalu, a drugi na hardzie :)

Aczkolwiek ja bym był za tym, żeby dzisiaj zrobić normala dla przypomnienia i zaznajomienia się całej ekipy z raidem, a jutro zrobić w tym samym składzie harda i w razie, co mielibyśmy tydzień na dokończenie.

Odnośnik do komentarza

RNGesus nie chce abym miał przyjaciół, najpierw dwa fioletowe engramy za weekly jak się dołączyłem na sam koniec a teraz Glallahorn po nightfallu w którym nie robiłem nic oprócz wskrzeszania innych  :(

 

Źle mi z tym :frog:

 

Rozpiska na ten tydzień 

Wtorek 2130 VoG Normal

Środa 2130 VoG Hard

Czwartek ? Crota's End Normal

Piątek ? Crota's End Hard lololololol

Pasuje ?

 

Odnośnik do komentarza

Po co marnować czas na VoG na normalu skoro już ogarniacie na hardzie? Nic tam na normalu już do wyjęcia nie ma, chyba, że Vision of Confluence z Atheona, ale to i na hardzie wypada, a do tego fatebringer i Vex do zgarnięcia.

 

Dokładnie :)

Ja nie wiem po co Wy robicie normal skoro na hard macie loot x2 + vex ?

I nie da się przetłumaczyć... macie lvl 30+ i się chcecie "z raidem zaznajamiać" ? LOL

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze jest zjds, nie pamiętam nicka z forum, bo jakiś taki dziwny... ;)

Jeszcze 2 osoby wczoraj grały i ekipa z wczoraj umówiła się na dzisiaj na 21:30, więc jak ktoś chętny wcześniej i jest ekipa, to możecie zaczynać... :)

 

Ja piszę się w razie co na przejście VoG 3 razy w tym tygodniu... :)

 

Krizz, Twój plan jest jakoś dziwnie przesunięty o jeden dzień... dzisiaj jest wtorek i robimy dzisiaj VoG na hardzie... :)

 

Rozpiska na ten tydzień 

Poniedziałek 21:30 VoG Normal

Wtorek 21:30 VoG Hard

Środa 21:30 VoG Hard kontynuacja lub Crota Normal

Czwartek/Piątek 21:30 Crota Normal kontynuacja lub Hard

 

A mi dzisiaj też dzień się zaczął mile, bo rano w 15 minut dokończyłem Strike'a na Thorn'a, akurat trafił się gość z destinylfg, który był na końcowej walce... :) A potem dołączyłem do znajomego na Nightfall'a i w 30 minut ubiliśmy finalnego boss'a, za co dostałem Plan C... :D Jak tak dalej pójdzie, to dzisiaj skończymy Harda... :D

Odnośnik do komentarza

Zlosiliwa gra. Wczoraj jakos udalo mi sie zlvlupowac gear do lvlu 27, dzis w koncu wbilem repke, kupilem buty i mam 28. Co z tego? Karabin dalej jakis z lvlu 20, niebieski. Drop na pvp/playliscie zerowy, wczoraj jeden legendarny, dzis nic. Pol dnia grania i chooy :v Nawet weekly z kolega nie mozemy przejsc bo dmg=zero :D Slodki jezu. Nie mam juz sil na bicie tej repy do lvlu trzeciego zeby jakas bron konkretna dostac. 

Odnośnik do komentarza

Zlosiliwa gra. Wczoraj jakos udalo mi sie zlvlupowac gear do lvlu 27, dzis w koncu wbilem repke, kupilem buty i mam 28. Co z tego? Karabin dalej jakis z lvlu 20, niebieski. Drop na pvp/playliscie zerowy, wczoraj jeden legendarny, dzis nic. Pol dnia grania i chooy :v Nawet weekly z kolega nie mozemy przejsc bo dmg=zero :D Slodki jezu. Nie mam juz sil na bicie tej repy do lvlu trzeciego zeby jakas bron konkretna dostac. 

Mogę Wam pomóc zrobić Weekly Heroic'a na 30lvl, zagram Warlockiem, żebym mógł się odrodzić jakby ktoś ubił mnie jako ostatniego... :) Bronie z void'em mam, tak więc nie powinno być trudno... :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...