Skocz do zawartości

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)


Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnią niedziele wyszedł dziesiąty ep Pupcio :usmiech:

 

32 minuty temu, Mejm napisał:

Tam faktycznie jest mniej dal English ale wychodze z zalozenia, ze to dotyczy epow z angielskim dublazem. Czy nie?

 

Oficial air date to japońska premiera, a kolejnych odcinków nie podali, bo może nie znają ich tytułów. Sezon ma się skończyć na początku kwietnia, podobno w tym samym dniu co manga.

Odnośnik do komentarza

https://snk.wbijam.pl/ leganckie suby robi. Angielskie robione na wyścigi zbyt często przypominają peopledie.jpg

 

Odcinek zaczyna się na pełnej kurwie, ale później Gabi robi się strasznie męcząca z tą swoją wścieklizną, a dydaktyczna lekcja rodem z przedszkola, że uprzedzenia bazowane na wydarzeniach z odległej przeszłości są be, jest zbyt nachalna. 

No a poza tym chyba nadal trwa nerwowa pogoń za mangą. Nie ma takiej narracyjnej biegunki, jak w poprzednim odcinku, ale nadal wątki mnożą się jak patusy w komunalnym, a każdemu poświęcane są 2 minuty i lecimy dalej bo mało czasu. O ile pierwsze odcinki sezonu miały bardzo dobry  p e j s i n g  i widać było, że jeżeli cięcia w ogóle są, to minimalne, tak teraz jest wyraźne wrażenie, że wszystko jest maksymalnie skondensowane. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Ło panie, najgorszy odcinek od dawna. Wyglądało to na niezgrabnie sklejony fast forward z kilku rozdziałów mangi. Materiał na 5 odcinków wrzucony w 1, przez co nic się kupy nie trzyma i jeszcze sporo krindżu na deser.

 

Niech scalają nawet 10 odcinków w 1, bo tych politycznych smutów nie da się już oglądać :/

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza

Mnie tylko cieszy, że faktycznie nie chcieli upchnąć w te 16 odcinków całej końcówki bo to by była kupa straszna. Sezon powinien się skończyć elegancko z cliffhangerem i mam nadzieję, że part 2 czy tam film oddadzą innemu studiu. Tła są całkiem w pytę, ale te animacje to padaka niesamowita. Paradoksalnie, im mniej walk tym lepiej dla tytułu :D

 

NMhxKjGdQ21NnPG4rzwnyxa07wbvn-c7jDewy2zt

Odnośnik do komentarza

Jezu niech już zaczną się napierdalać. Te polityczne intrygi są tak miałkie i nijakie, że naprawdę się odechciewa. Wątek "azjatycki" to już jest w ogóle szczyt. Po co ta stara szprycha się tam plącze to chyba sama nie wie.

 

O ile kreska i tła są nawet lepsze niż u WIT, tak na animacji ostro żydzą. Eren podczas tego wrestlingowego rzutu na trybunę oficjeli w Mare miał ze 4 klatki animacji. Wyskok, ze dwie w locie i jeb xd

Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem zawiedziony, że odpowiedzią na każde pytanie zaczyna być

Spoiler

płyn rdzeniowy Zeke'a. Trochę jak nanomaszyny w mgs2.

Patent z winem to kolejny tego przejaw , ale przynajmniej dość pomysłowy. Szkoda tylko, że został w to wplątany ten debilny wątek kucharza, przez co sprawa wychodzi na jaw w krindżowych okolicznościach. Za to bezceremonialne wejście Erena leganckie.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze sobie przejrzałem ostatnie chaptery mangi no i dla mnie NOPE. Wydaje mi się te chinole nigdy nie wiedzą jak zakończyć serie i robią takie rzeczy pisdy że aż szkoda na to patrzeć. No ale dla mnie tytani to po pierwszym sezonie to systematyczny spadek formy więc się nie dziwie, no i chapterów rzeczywiście zostało jeszcze na cały sezon xD

Odnośnik do komentarza

Byle tylko nie szli w kinówki jak z Demon Slayerem. Nie widzi mi się później czekanie bóg-wie-ile za wersją zdatną do oglądania. 

 

Btw, myślałem że Eren był wystarczająco wkurzający w poprzednich sezonach, ale teraz to ch*ja autentycznie nienawidzę, zwłaszcza jak pokazali w jaki sposób ma zamiar wyzwolić Eldian i jak traktuje swoich dawnych ziomków. Może czegoś nie wiem, może on tylko tak udaje, ale jeżeli nie, to... :reggie: 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, dla mnie te wszystkie rewelacje są z dupska wzięte i wyglądają, jakby były pisane na bieżąco. Ile jeszcze rzeczy będzie tłumaczone na zasadzie, że ktoś sobie przypomina albo dowiaduje się, że Pierwotny może nagle robić to czy tamto? Założenia tego masterplanu ni chuja nie pasują do tego, co do tej pory wiadomo o Erenie i "Dziku", no ale niech będzie, tani motyw mesjanistyczny zawsze w cenie jak nie ma się lepszych pomysłów.

 

A jak już dochodzi do napierdalanki, to 2 minuty, chujowa animacja i po zawodach : / Kogoś miało to ruszyć, że Levi musiał wyciąć tych randomowych wojaków?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...