Skocz do zawartości

Hardware & Software


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnim update konsola na jakiś problem z uruchamianiem się. Czasem odpalam ją i nie ma obrazu. Konsola się włącza (dioda świeci) a pad gaśnie i nic się nie dzieje. Gdy próbuję ja wyłączyć - nie chce się wyłączyć. Wtedy działa tylko hard reset, czyli przytrzymanie przycisku na kilka sekund. Po przestawieniu na instant-on nie robi najmniejszych problemów. Miał ktoś tak?

Odnośnik do komentarza

Ja mam problem z moim nowym One S i trybem instant-on. Przy wyłączaniu konsola bardzo często uruchamia się ponownie, zamiast się wyłączyć. Dodatkowo, po ustawieniu wszystkiego, czasami nie chce "zamrażać" gier w pamięci, i uruchamia mi się na czysto, czyli nie działa wznawianie. Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza

probowales hard reset ?

Co konkretnie masz na myśli? Przytrzymanie przycisku power przez 10 sekund, jeśli tak, to napisałem, że to właśnie robiłem.

 

Masz coś pod usb podpięte? Dysk zewnętrzny? Odłącz konsole całkowicie od prądu, niech "zgubi" napięcie, uruchom i wtedy hard reset (nie podpinaj nic pod usb)

Nic nie mam podłączone. Co do Hard reset - jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z d-padem nie miałem problemu ale coś się działo z prawym analogiem. Kamera ciągle uciekała "do góry". Rozkręciłem pada [nożem kuchennym xD] i próbowałem wyczyścić ale na nic się to nie zdało. Finalnie pomógł komentarz pod jednym z tutoriali na yt gdzie gość pisał żeby usunąć "taki szary plasticzek" i przetestowałem właśnie w multi gearsów i działa bez problemu. :)

 

 

U mnie też było info o formacie ale Preview tak mnie wkurzało że już wolałem ponowne pobieranie zawartości - obeszło się bez tego - save, gry i aplikacje pozostały nienaruszone.

 

OK wypisałem się i... nic się nie stało, chyba że odpalę jutro konsolę i będzie pusta...

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Chciałem się tu dopytać, wiem, że pytanie pewnie wracało, ale nie mogę znaleźć potwierdzenia na poprzednich stronach - sprzedaję Xone, ustawiam ją jako domową i nabywca może grać we wszystkie moje gry z cyfrowej dystrybucji i korzystać z Golda, tak?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...