Skocz do zawartości

Hardware & Software


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jak poczytałem o awaryjności PS4 i PSN, to zacząłem zastanawiać się nad X'em ale potrzebowałbym innego pada ze względu na design pada. Naciskanie LB i RB oraz przeskakiwanie palcami na triggery to jakaś masarka :) Tak wiem, są filmiki gdzie jest pokazne "jak używać poprawnie nowego pada", co nie zmienia faktu że nadal jest to dla mnie niewygodne na dłuższą metę (grałem u znajomego).

 

Czy znacie jakieś alternatywne, bezprzewodowe pady które można podłączyć do X One? Cena nie gra roli, to trochę za dużo powiedziane, ale byłbym w stanie dać trochę więcej  za porządnego kontrolera :) 

Odnośnik do komentarza

:notsure:

 

Tylko ze na rynku nie ma lepszego pada niż ten od xbox one...

 

Nawet nie zdawałem sobie sprawy że są filmiki jak używać pada xD

 

Btw nowa wersja pada ma poprawione lb i rb wiec moze warto tym sie zainteresować

O tym, że w nowej wersji cos zmienili z lb i rb to nie wiedzialem. Poprawili ksztalt czy to jak przyciski reaguja na nacisk w roznych punktach? Czy nowe konsole maja jakies inne oznaczenia na pudelkach itp? Czy sa to po prostu wersje 1 TB? 

 

Jeżeli komuś nie przeszkadzaja lb i rb to domyslam sie ze mozna uznac pada za mega wygodnego :) Jak sprawdzilem pierwszy raz pada od xone to te od ps4 przypominaja mi teraz jakis kiepski zart pod katem wykonania. Cale zycie z ps, ale nie dajmy sie zwariowac - problemy z psn, przegrzewajace sie/ piszczace konsole, schodzaca guma z analogow, zapadajace sie przyciski... Az takim fanem sony nie jestem zeby tego nie widziec :D A ze wzgledu na zycie rodzinne, bede gral glownie online w fife i moze coda wieczorkiem, wiec konsola ms wydaje sie lepszym rozwiazaniem pod katem tych dwoch gier z tego co czytalem. 

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam problem. Podczas pobierania w trybie instant dane ściągają się bardzo wolno, lub wcale. W ustawieniach mam zaznaczona opcje, aby pobierali aktualizacje i zakupy. Z aktualizacjami brak problemu, tylko pobieranie gier idzie jak na PSN:P Jak myślicie to raczej wina konsoli czy routera?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dysk zewnętrzny SEAGATE Expansion 1 TB - sensowne to jako hdd do xo?

Jak najbardziej tak, ale ja na Twoim miejscu rozważyłbym półtoraka. Dlaczego? GwG, oto powód. Sam używam od kilku miesięcy WD Elements Portable 1,5GB i jestem nim zachwycony...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...