Skocz do zawartości

Hardware & Software


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość suteq

Mam pytanko. Mam konsolę w trybie instant-on, po wyłączeniu normalnie zasilacz "bziuczy" i jest ok, praktycznie niesłyszalne, ale dwa razy mi się zdarzało, że późnym wieczorem konsola podczas grania była ciut głośniejsza niż normalnie i po wyłączeniu było wyraźnie słychać, że ona jakby działa ciut głośniej(tak jakby głośność działania w trybie instant on miała głośność podczas działania) w tym trybie instant on niż normalnie. Po odcięciu prądu wiadomo cisza absolutna i teraz pytanko. Czy to normalne, że tak jest czy jednak nie? Może konsola po prostu musi coś tam sobie przetworzyć, nie wiem, wolę zapytać. 

Dodam, że konsola stoi na otwartej przestrzeni więc ma dobrą cyrkulację powietrza. 

Może za dużo gram? Ale raczej powinna wytrzymać długie sesje. ;)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No to raczej coś się aktualizowało/synchronizowało. To nie jest kwestia nagrzania, u mnie w weekendy Xone jest włączony przeważnie i po 10+ godzin dziennie.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość DonSterydo

To chyba będzie dobry temat :)

 

Mam nowe akumulatorki GP do pada (2500 i 2700) i po naładowaniu w Dashu pokazuje mi, że są naładowane tak do 3/4. Może to być kwestia tego, że mam starą ładowarkę GP, którą kupiłem z akumulatorkami 2100 i ładuje mi tylko mniej więcej do tej pojemności??

Odnośnik do komentarza

z doświadczenia - mam starszy zestaw eneloopów, do xone kupiłem nowy (2500). używam ich przemiennie. różnie w dashu pokazuje. czasami pokazuje 100%, czasami 80-90% niezależnie które wsadzę. czasami pokazuje full by po paru minutach spaść o 1/5, czasami od razu pokazuje 80% i tak się długo utrzymuje. to samo z komunikatem o niskim poziomie baterii. te wskazania nie są zbyt dokładne i miarodajne. szczerze to zlewam je. wsadzam świeżo naładowane baterie i gram aż pad sam padnie :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Chodzi o to, że mi zawsze pokazuje, że nie są naładowane do końca i dlatego zastanawiam się czy faktycznie może być tak, że ładowarka nie ładuje ich na 100% - ładowanie trwa ok. 6h. 

 

W MM z ciekawości zobaczyłem ładowarkę dedykowaną do moich nowych akumulatorków i tam jest napisane, że 2500/2700 ładuje przez 12 do 16h.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

możliwe. nie jestem ekspertem od akumulatorów ale 6h to dość szybko, za szybko. moje starsze eneloopy (koło 2000 jeśli pamiętam, nie sprawdzę bo się właśnie ładują :D) w oryginalnej ładowarce potrzebują kilkunastu godzin. jakoś koło 3 w nocy podłączyłem i do tej pory się ładują. nowe, 2500, potrafią 20h się ładować więc może zainwestuj w porządną i dedykowaną ładowarkę :)

Odnośnik do komentarza

Don X360 czy One? Pamiętam, że na początku mojej przygody z X360 jakieś 7-8 lat temu też się zdziwiłem, że coś jest nie tak. U mnie to była norma, że pokazuje 3/4 praktycznie od razu po włożeniu. Mam wrażenie, że na 2100 tak pokazywał zawsze, na 2500-2700 cztery kreski dłużej były. Na XOne już mnie te wskaźniki nie interesują. Czasem aku od leżenia się trochę rozładowały. Ważne, że wsadzę i 20-30 h mam z głowy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...