Skocz do zawartości

Hardware & Software


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dysk zewnętrzny SEAGATE Expansion 1 TB - sensowne to jako hdd do xo?

Jak najbardziej tak, ale ja na Twoim miejscu rozważyłbym półtoraka. Dlaczego? GwG, oto powód. Sam używam od kilku miesięcy WD Elements Portable 1,5GB i jestem nim zachwycony...

 

Widzialem tylko w MM ten HDD, nie wiem czy maja wersje 1.5TB. 50-80zl nie zrobi mi jakiejs roznicy.

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W czwartek zakupiłem sobie nowego pada do X1 z edycji Halo 5. I po godzinie grania zaczął trzeszczeć przycisk RT! W kontrolerze, który kupiłem razem z konsolą niecały rok temu takie "efekty" pojawiły się jakiś miesiąc temu. Na infolini Microsoftu kazali mi się udać do sklepu, w którym go kupiłem. Tak że jutro czeka mnie pewnie przemiła rozmowa z kimś z Rtv Euro Agd. Na infolini powiedzieli, że mi pada wymienią na nową sztukę. Zdam relację jak mi poszło

Odnośnik do komentarza

Osobiscie to psiknalbym jakims olejem silikonowym, czy innym mazidlem w sprayu i byloby po problemie. Przetestowane na smarowidle do potencjometrow, bo akurat tylko taki mialem pod reka. Mysle takze nad zakupem nowego pada, gdyz bodajze w Karen/Komputroniku czarna wersja z wejsciem 3,5 mm jest za 188zl.

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Nic nie trzeba rozkrecac. Specyfiki w sprayu czesto maja dodawana cienka rurke, takze smialo przez szczeliny srodek dostanie sie pod przycisk. To co wycieknie na zewnatrz przetrzesz ladnie sucha szmatka i nic nie bedzie widac. Koszt nie wielki, czas wykonania zabiegu to pare sekund. Mysle, ze warto sprobowac. Jak nie pomoze zawsze mozesz oddac do sklepu, ale mysle ze na 101% nie bedzie juz skrzypic/trzeszczec. 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mam takie pytanie, bo wyczytałem, że zmiana na Xone na RGB imited i jednocześnie ustawienie w TV RGB Full poprawia kwestię złamanej czerni. I tu pytanie, czy RGB Limited na Xone to "Standard"? Bo jest opcja pomiędzy Standard a RGB PC. I gdzie w Bravii znajdę ustawienia RGB :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...