Skocz do zawartości

Hardware & Software


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Korzysta ktoś z Play Anywhere? Ja gram na iksie, znajomy na PC i zastanawiamy się nad cebulą, w której kupujemy na spółkę grę dostępną w Play Anywhere i gramy na swoich kontach, na swoich sprzętach. Czy zadziała motyw z konsolą domową, tzn.

 

1. znajomy kupuje grę na swoje konto i gra na PC

2. znajomy ustawia moją konsolę jako swoją domową i ja gram na iksie

3. profit

 

?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Chciałem pooglądać filmy i zdjęcia na Xboxie (na PS3 też) - miałem dysk 500GB z lapka. Sformatowałem (ale nie umiałem zrobić 1 partycji bo pod Windą nie chciało mi wywalić partycji Recovery której normalnie komp nie widział.

No to zostały 2 - ok 350 GB i 100 GB. Wrzuciłem na tą pierwszą 100 GB filmów i zdjęć jednak konsola nie widzi dysku. W ogóle nawet by formata zrobić. Dziwne.

Co prawda kupiłem jakąś kieszeń z Gearbest jednak komp widzi normalnie.

Może być problem że to są 2 partycje albo format NTFS lub FAT? Chyba jest NTFS...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie - czy kogoś kto projektował system xboxa po(pipi)ało? Mam uśpioną konsolę z COD WW w tle. Super. Patrzę dzisiaj że gra jest ubita bo pojawiła się aktualizacja. Nie mogę co więcej gry odpalić dokąd nie zassie się 3,5 gb - super (pipi)a. Nie zdąrzyłem zapisać więc jestem progress w dupę. Kto to wymyślił?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

od paru miesiecy zauwazylem ze xbox one x chodzi dosc glosno, szczegolnie w tytulach ktore dostaly wsparcie koxa, jest to na tyle irytujace ze powaznie mysle nad wyslaniem go na serwis, z drugiej strony internety pisza ze to normlane no ale sam nie wiem bo kiedys az tak nie bylo, konsola ma duzo miejsca i obojetne czy stoi czy lezy ;/ 

 

ktos cos ?

Odnośnik do komentarza

To wygląda jakby konsola miała problem z odprowadzaniem ciepła. Wyje jak się zbyt mocno nagrzeje. Normalne to nie jest to nie ps4 pro. Ja bym na serwis oddał w końcu masz 2 lata gwarancji. Kupiłeś ps4 teraz to ograj sobie gowa i yakuze 6 a xbox pojedzie na wakacje do serwisu:D

Odnośnik do komentarza

pogadalem z serwisem i mam dwie opcje;

 

1. oddac konsole do serwisu 14 dni i wraca naprawiona lub inna sztuka

2. advance exchange wysylaja mi nowa konsole, do tego pudla w ktorym przyjde wrzucam swoja i oddsylam, jedyny minus ze na 99% nie bedzie to edycja scorpio 

 

jest jeszcze opcja zwrotu do amazonu i oddadza mi kase

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...