Skocz do zawartości

Hardware & Software


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wiedzieć, że to jakieś powszechne problemy. Od kupna konsoli cały ten live zamula aż miło. Zakładki mixer, gamepass i store często są puste i nic nie widać i już nie wiedziałem czy to problem z moim netem czy raczej po stronie Microsoftu. Do tego często mam komunikat, że gamepass nie jest aktywny, choć tutaj akurat lekki plusik, bo dzięki temu z promocji na 6 miesięcy skorzystałem więcej niż raz :)

Odnośnik do komentarza

No coś jest z pi,zdy ostatnio, w bibliotece pokazuje mi, że mam 58 gier :pawel: jak chciałem zainstalować sobie L4D 2 z x360 to musialem w storze wyszukać i dodać do ściagania bo nie było w zakładce ready to install, eh ku,rwa co to ma być. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to w dziale tv czy tutaj ale mam pytanie. Samsung po wyłapaniu sygnału konsoli robi specjalną ikonkę xbox, czy playstation. Problem w tym, że wystarczy po odpaleniu tv najechać na ikonkę nie zatwierdzając i konsola się uruchamia co jest irytujące, zwłaszcza że przy odpalaniu tv ostatni sygnał był z konsoli i ciągle się uruchamia. Na ps4 wystarczyło wyłączyć komunikację przez hdmi, ale w xboxie nie mogę sobie poradzić. Miał ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza

Wchodzisz na tą ikonę, do góry i usuń. Albo wchodzisz w uniwersalnego pilota i tam usuwasz xboxa. Następnie wchodzisz w źródło i tam np hdmi 1 przyczepiasz do startu i opiesujesz sobie xbox. Ja mam tak zrobione na obu konsolach, aby tv mi nimi nie sterował, co innego na cyfrowym bądź soundbarze to bardzo przydatna funkcja one remote.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Dragen napisał:

Mam pytanie, jeśli podłączę mój dysk zewnętrzny od X-a do konsoli kolegi to będzirnwidoczna zawartość? można wtedy skopiować gry na HDD w jego konsoli?

Tak, możesz skopiować gierki ze swojego dysku na jego konsolę. Oczywiście save nie będzie działać na innym profilu, ale jeśli chodzi tylko o uniknięcie ściągania danych to jedziesz z koksem. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Trafił mi się dość dziwny problem: sprzedałem One'a, zresetowałem konsolę do ustawień początkowych i sobie leci do właściciela w innym mieście. Przypomniałem sobie jednak, że trzeba odpiąć konsolę na koncie xbox.com. Okazuje się jednak, że nie mogę tego zrobić, bo mimo, że doładowałem sobie Game Passa kartą prepaid nie podając żadnego numeru konta to oni mi game passa przypisali i subskrypcja mi nie wygasła tylko wyświetla zaległość. Z tego powodu opcja odpięcia konta jak i wyłączenia Game Passa jest zablokowana... i teraz pytanie: czy olać to i po prostu jak już nowy użytkownik odbierze konsolę to potwierdzić w mailu zmianę lokalizacji (tak zrobiłem z pierwszym Onem, bo wtedy jeszcze nie wiedziałem, że trzeba coś odpinać i tamtemu kupcowi wszystko potem działało) czy może lepiej to jakoś uregulować, bo będą mi się naliczać kolejne miesiące z brakiem opłaty za subskrypcję ? Wiem, że ta druga opcja byłaby prostsza tylko, że tu się pojawia kolejny problem związany z tym czemu brałem gamepassa z doładowaniem, a nie płacąc kartą - mam taką kartę, która w jakiś sposób w ogóle nie współpracuje z transakcjami internetowymi..ani zakupy biletów online ani microsoft store anic nic innego nie obsługuje. Jak to teraz normalnie rozwiązać ?

Odnośnik do komentarza

Panowie jako że idą święta postanowiłem że wymienię xoneS na wersje X tylko męczy mnie jedno. W gry sieciowe preferuje grać na monitorze i obecnie mam tak właśnie podpiętego xbox-a natomiast chciałbym też korzystać z dobrodziejstwa HDR na Oledzie , czy istnieje możliwość podpięcia konsolki pod 2 wyjścia hdmi z czego jedno jest z hdr a drugie bez? Czy niezbędny będzie przełącznik?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kończy mi się umowa na Orange Neostrada i postanowiłem nie przedłużać z nimi umowy (wysoka cena i tylko 20 mb co i tak jest rzadko osiągalne). Niestety wybór mam tylko w LTE, czego się obawiam i lokalnego dostawce z radiówką ( nadajnik jest blisko). W ofercie posiadają światłowód ale niestety na mojej ślepej uliczce jest problem z pociągnięciem i dopiero będę rozmawiał dokładnie na ten temat. Skupmy się więc na radiówce. Kiedyś korzystałem już z ich usług i miałem problem z NATem (umiarkwony bądź zamknięty). Nie jestem specem w tym temacie, o co powinienem zadbać podczas montażu. Pewności nie mam czy monter będzie w temacie.Publiczne IP i pootwierane porty, które są wymagane?  Posiada ktoś taki internet? Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez Brolly PL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Koledzy, mam pytanie... Otóż mam koksa i ostatnio zakupiłem do niego TV Samsung 43NU7472. Problem mam taki, że za każdym razem jak włączam TV, załącza się Xbox :/. Drażni mnie to i w sumie nie wiem co jest grane. W telewizorze poza wyłączeniem Anynet+ nic więcej nie mogę znaleźć.. Ktoś przerabiał coś takiego? Dodam, że z PS3, które również jest podłączone nie ma takich problemów. Dzięki za wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, kakus napisał:

Czy możecie mi polecić serwis w którym naprawią mi elite pada ?. Od jakiegoś czasu delikatnie chrupala mi gałka prawa ale teraz zaczyna żyć własnym życiem i się blokuje

Help


PSN : Murzyn_PL
XBL : PolskiMurzyn
NDS : Murzyn[PL]
 

 

2 minuty temu, Brolly PL napisał:

Spróbuj zapytać u Norbita

 

Edytowane przez Brolly PL
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Czy ktoś może mi powiedzieć co źle robię? Mam konsolę odpaloną w standby. Powinna ssać aktualizacje do gier. Odpalam dzisiaj z uśpienia. Chce wznowić grę. Nie da się. Jest ubita bo właśnie wpadła atkualizacja 6gb. U mnie to zajmie (pipi)a 4 h. Więc pograne. Kto to (pipi)a projektował? Dlaczego nie mogę uruchomić gry bez aktualizacji? Ja(pipi)e. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dawno nie używałem headseta ,ale z tego co pamiętam była możliwość słyszenia czatu na głośnikach tv.

Coś zmieniło się ,czy może mam źle podłączane/ustawione w konsoli.

Elite+hs+wyjście czatu w grupie ustawione na zastaw słuchawkowy i głośniki. Różne opcje,kable HDMI sprawdzałem i cały czas mam czat na hs. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...