Skocz do zawartości

Hardware & Software


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Czezare napisał:

Coo?! To nawet w tym jednym z najbogatszych państw świata bardziej się opłaca kupić konsolę niż u nas?

Tam 1800zł taki zestaw, u nas była za 1910zł, a dzisiaj już wyrzucili fife z zestawu i zostawili samego Tomba w tej cenie xD

W Szwajcarii oczywiście nadal 1800 za pełny zestaw xDDDDDD

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, marbel007 napisał:

Zamówiłem KoXa na Szwajcarskim sklepie MS. Podobno przesyłka idzie z Holandii, jednak gdzieś ktoś zasugerował że będzie wymagana przejściówka bo jest inne natężenie prądu czy coś (wtyczka??). Myślałem że tylko w UK jest inaczej. 

Czy faktycznie? Czy ktoś zamawiał konsole czy jakiś sprzęt inny ze Szwajcarii i może potwierdzić/zaprzeczyć? 

Przejściówka będzie raczej potrzebna - wtyczki w Szwajcarii mają 3 wtyki. Odnośnie zasilania to Xone przyjmuje z tego co pamiętam 100-127/200-240 V więc tutaj bym się nie martwił. Możesz się upewnić patrząc na naklejkę z tyłu konsoli jakie przyjmuje napięcie.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, funditto napisał:

Jak One dopiero do mnie zmierza to czy mogę już z poziomu pc stworzyć sobie konto i dodać do tego konta Live'a, Game Passa i nakupować gier w cyfrze, a później to połączyć z konsolą czy muszę poczekać ?

Możesz nakupić gierek na konto przez PC, później zaloguj się tym samym kontem na konsoli i wszystko będzie grzecznie na Ciebie czekać w bibliotece. Live i GP wstrzymaj, bo aktywując je bez konsoli po prostu zacznie Ci odliczać dni do końca subskrypcji, szkoda tracić kilka dni w imię szybszego zakupu kodziku/abonamentu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ma ktoś dźwięk podłączony przez hdmi do tv i potem optykiem do głośników ? Mam problem z z906. PS4 łączy mi się sprawnie i dts działa. Z xboxem mam problem, działa mi jedynie opcja przez stereo i głośniki same emulują 5.1 co nie sprawdza się najlepiej. Jak rozwijam listę w opcjach to 5.1 włączyć nie mogę, a DTS widnieje jako "DTS wyłączony". Miał ktoś podobny problem ?

Odnośnik do komentarza

Od wczoraj zauważyłem, że mam problem na moim koksie, mianowicie nie mogę ściągać wcześniej kupionych gier i dodawać do kolejki ściągania, co dziwne aplikacje normalnie się ściągają. Z netem wszystko ok. W konsoli robiłem nawet przywrócenie ustawień fabrycznych i nic nie pomaga. Przed najnowszą aktualizacją w tamtym tygodniu na 100% wszystko śmigało. Czy to się stało po aktualizacji nie wiem, bo nic nie ściągałem aż do wczoraj. Co dziwne od wczoraj mam jakieś problemy se sklepem na konsoli czasami trzeba długo czekać aż się wszystko załaduje. Sprawdzałem statusy xbox live i niby wszystko bangla. Nagrałem nawet filmik jak to wygląda. Może ktoś sprawdzić u siebie czy jest tak samo jak na moim filmiku?

 

 

Odnośnik do komentarza

Jakiś bug, też to mam. Wczoraj poradziłem sobie tak, że skorzystałem z opcji "Wybierz elementy do zainstalowania", przeniosło mnie do centrum gry, dałem "zainstaluj wszystkie" i grzecznie gierki ustawiły się w kolejce.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...