Skocz do zawartości

Hardware & Software


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

mój scorpio też wietrzy się czasami, a już przy grach ze wsparciem to dość często, wolf II zwłaszcza.

Ja trzymam na półce otwartej z przodu o wymiarach ~60 szer, 17 wys., mam jeszcze z tyłu otwór (w górnej części) na szerokość całej półki i wysokość 1cm aby mógł być przewiew

Ktoś trzyma w takiej wnęce i mu się nie grzeje?, czy to raczej normalne i powinienem wystawić na zewnątrz?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...

Czy Halo Wars 2 z PC będzie działać na XOne?

Zamówiłem na Neonecie bo była cebula:

https://www.neonet.pl/gry-na-pc/halo-wars-2-standard.html

Wyszło 9 zł. Na obrazku ładne pudełko XOne ale patrze że to PC wersja. To jest jakieś Play Anywhere z kodem w środku albo co? Bo mój PC mi tego nie odpali na pewno.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość ragus

Szybkie i głupie pytanie - chcę kupić gierkę na płycie, czy podczas gry napęd będzie dawał o sobie znać dźwiękowo? A może gra w pełni zainstaluje się na HDD, a płyta będzie w czytniku tylko celem weryfikacji?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Temat wyszedł podczas testowania demka FH4. Chodzi o brak sygnału HDR podawanego przez kabel mojego Koxa. Pisałem o tym w wątku odnośnie samej gry, ale nie chcę tam dalej śmiecić, więc przenoszę dyskusję tutaj. Z resztą problem braku wyświetlania sygnału HDR nie tyczy się li tylko FH4. Również w Asasynie Origins opcja HDRbyła "wyszarzona".

I teraz tak, wziąłem odłączyłem oryginalny kabel HDMI od koksa i w jego miejsce podłączyłem dużo krótszy HDMI kupiony kiedyś tam do rozdzielacza sygnału. Czary mary hokus pokus i ...HDR jest!

Mam w związku z tym zayebiście, ale to zayebiście ważne pytanie: czy oryginalne kable HDMI do koksa nie przepuszczają z zasady i założenia sygnału HDR, czy po prostu mój kabel kolokwialnie rzecz ujmując się zyebał?

Jak to jest u Was?

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, mozi napisał:

@Czezare a czy nie podpinasz przypadkiem koxa przez rozdzielacz? Czy podpiąłeś kabel dokładnie port w port kox -tv? Wiem że w niektórych tv nie wszystkie porty obsługują HDR (
np sony)

Nie podpinam koksa przez rozdzielacz. Mam Szajsunga MU 8002, więc kable HDMI wpina się do gniazd w osobnej skrzynce One Connect. Z tyłu w owej skrzynce odnośnie HDMI są tylko ponumerowane trzy porty HDMI-IN. Kox wpięty jest zastępczym kablem, który teraz obsługuje HDR do portu nr 2. Do tego samego portu podpięty był wcześniej oryginalny kabel do xboxa, który sygnału HDR nie przekazywał...

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem KoXa na Szwajcarskim sklepie MS. Podobno przesyłka idzie z Holandii, jednak gdzieś ktoś zasugerował że będzie wymagana przejściówka bo jest inne natężenie prądu czy coś (wtyczka??). Myślałem że tylko w UK jest inaczej. 

Czy faktycznie? Czy ktoś zamawiał konsole czy jakiś sprzęt inny ze Szwajcarii i może potwierdzić/zaprzeczyć?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.