Skocz do zawartości

Hardware & Software


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Nieco wyzej wywolalem temat to chce go na swoj sposob zakonczyc. Udalo mi sie zatem podlaczyc zarowno obraz do mojego starenkiego monitora (bez gniazda HDMI) oraz dzwiek do mojej jeszcze starszej wiezy.
1.Obraz
Sprawa prosciutka.Kupilem kilkumetrowy kabel HDMI, oraz ta przejscioweczke:
15fn4gj.jpg
Wystarczylo, aczkolwiek sa wady tego rozwiazania o czym wspomne na koniec.
2.Dzwiek
Sprawa kosztowniejsza nieco. Musialem kupic ustrojstwo z tej aukcji:
http://allegro.pl/konwerter-optyczny-toslink-coaxial-na-2x-cinch-rca-i4678610154.html
Dokupilem tez 3-metrowy kabel RCA. Z drugiej strony swiatlowod i do konsoli.
Dzwiek super idealny!
Wady Ad1:
Niestety...jest troche pie*dolenia w Menu konsoli gdy chcemy przelaczac kabel pomiedzy monitorem a TV. Obraz po przelaczeniu ustawia sie tu i tu kazdorazowo na 640x480 i trzeba recznie ustawiac rozdzialke.
Wady Ad2:
Kolejny pozeracz pradu w domu, albowiem konwerter ma swoj zasilacz.

Tak czy inaczej jestem zadowolony bo te sto pare zlotych jakie za wszystko zaplacilem jest to znacznie taniej niz kilkaset zydli na nowy monitor z HDMI.
Moze to co napisalem sie komus przyda.

 

PS: dziekuje koledze marcin33 ;)

Edytowane przez Czezare
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nawet jak ją wyłączysz od razu to się schładza do odpowiedniego poziomu, to nie jest ta że wentylatory przestają chodzić po naciśnięciu przycisku off. 

Jak możesz smażyć jajka na kratkach to dobrze, powietrze cyrkuluje i odprowadza ciepło na zewnątrz. ważne jest żeby konsola miała miejsce z każdej strony i nie była niczym zastawiona.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...