Skocz do zawartości

Hardware & Software


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Nagle zaczely dziac sie u mnie dziwne rzeczy z NAT-em. Glownym podejrzanym jest ostatni apdejt konsoli, a moze nie. Nie wiem. Otoz jeszcze nigdy nie bylo u mnie tak, ze mam NAT zamkniety, a dzis sprawdzilem i wlasnie tak jest .Jest jeszcze dziwniej. Przy probie skonfigurowania polaczenia wyskakuje mi komunikat nastepujacej tresci:
"Nie masz problemu z siecia, ale nie mozesz polaczyc sie z Xbox Live.
Niestety wystapil problem po naszej stronie. Pracujemy nad tym.Funkcje online powinny wkrotce zostac wznowione."
Powyzszy komuniakat jest wierutna bzdura, poniewaz po pierwsze Live`a mam, (moge sciagac gry, appki i dodatki), a po drugie gram online w CoD-a non stop.Fakt faktem, ze od paru dni nie miewam najlepszych pingow. Co sie dzieje? Tez tak macie?
Probowalem poki co pokombinowac z UPnP, tj wylaczyc UPnP, zrestartowac router, nastepnie wlaczyc UPnP i restart, ale nic to nie dalo. Ktos cos doradzi co zrobic?
EDYTA:
Probowalem otworzyc porty dla One`a w swoim routerze wg tej stronki:
http://portforward.com/english/route...N/Xbox_One.htm
Niestety, w momencie kiedy wpisuje port 53 w zakladce Port Forwarding/Virtual adress i chce zachowac tj klikam na Save pojawia sie komuniakat:
:"Please input IP address!"
No i doopa frown.png

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Tak, nic wiecej nie musisz robic. Logujesz sie po prostu i tyle.

Tak myślałem.

Jeszcze jedna sprawa:

czy używana konsola którą kupię z grami kupionymi cyfrowo będę mógł grać na swoim profilu?,

i czy po np. odinstalowaniu tych gier lub padnięciu dysku twardego lub padnięciu konsoli (bo gry są kupowane przez profil ale BODAJ 

"na konsolę" i moga z nich korzystać wszyscy mający profile na tej konsoli)  będę mógł je pobrać ponownie? - bo przecież były kupione

na innym profilu.

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie mam problem. Poniewaz padl mi router wifi a nowy bede mial dopiero w poniedzialek, podpinam XO do neta kablem. Niestety nie laczy sie. Jest napisane NAT zamkniety. Brak polaczenia z serwerem DHCP. Gdy biore przetestuj pol. Dla wielu graczy pokazuje, ze Twoja siec nie jest skonfigurowana. Mam tak juz 3 dzien z rzedu z tym, ze wczesniej po jakims czasie i "sprobuj ponownie, kilku restartach modemu" itp w koncu sie udalo polaczyc a dzis lipa... Moze mi ktos pomoc? Bede bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Orzeszek

Załóżmy, że kupię jutro nowego One w sklepie. Jak duże i ile jest teraz aktualizacji na dzień dobry? :P niestety w UK mam dość przeciętnego mobilnego neta ( transfer to jakieś 500-600 kb/s) i jest to dla mnie dość ważna sprawa

panie! ja w domu mam circa 400kb/s assassyna juz 3 dobe ściągam xd

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Gdzie ja na chwile obecna moge kupic za sensowne pieniadze Stereo Adapter do XO?

W MM ze sluchawkami jest za 199 od reki... za 130 + 30przesylka (widzialem w jednym sklepie) to smiech na sali i odpada :S.

Sam sobie poradzilem inaczej... W sferisie po 133zl jest zestaw ze sluchawkami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ok miski mam pewien problem. Kupilem Golda na 12 miesiecy i po wpisaniu na stronke WWW najpierw wyskakuje mi:

 

USE PREPAID CODE
Prepaid 12M Xbox LIVE Gold
Prepaid code
Subject to the Xbox Live terms of use and xbox.com/usagerules. There are no refunds.
 
 
Jednak po kliknieciu ''confirm'' wyskakuje mi:
 
Something went wrong
Give it another try. If this happens again, let us know by entering the code below at xbox.com/errorhelp so we can investigate.
 
 
Ktos mial teki problem? To sami mialem z miesiecznym kodem na Live ktory dostalem za zyebana kolekcje Szefa Kuchni  :3
Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...