Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ile zajmuje przejście gry? Będzie 10h czy więcej?

 

Spokojnie będzie 10-12h+ przy przechodzeniu na 100% i czytaniu/oglądaniu wszystkiego.

 

@ping, o bossie:

 

Jak odbiegasz dalej, to ta fala nic nie robi, nie trzeba nawet osłony odpalać. Pewnym problemem była raczej liczba przeciwników połączona z tym czerwonym dziadostwem.

 

Bez przechodzenia na 100% i czytaniu/ogladaniu wszystkiego i tego serialu, to na ile godzin ?

Odnośnik do komentarza

W gierce z polskiej dystrybucji są napiski DE?

 

@up nie chcę być złośliwy ale jak tak bardzo martwisz się o innych to chyba też ciut ci to przeszkadza:p Jak coś to się nie martw bo Remedy ponoć patcha językowego robi.

Ależ skąd. Po prostu dla wielu osób ogladanie serialu bez napisów może być barierą przy zakupie. Ja chyba biorę w piatek bo gra mi się podoba.

 

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jakbyś skipował ten serial to dużo byś stracił z fabuły gierki?

 

Z tego co wiem, to serial to tak jakby poboczna historia. Gierka opowiada historie Jacka, a serial tego goscia z Monarch. Czyli teoretycznie samsrial nie ma wplywu na fabule gry, ale gra ma wplyw na serial.

Odnośnik do komentarza

 

Jakbyś skipował ten serial to dużo byś stracił z fabuły gierki?

 

Jestem dopiero po pierwszym odcinku i fajnie to sie nawet przeplata bo historia jest pokazana z innej perspektywy. Szkoda tylko ze na pierwszy rzut oka ten serial to straszna gimbiaza.

 

no chyba nie spodziewales sie drugiego the wire w grze video dla przyglupow?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

Jakbyś skipował ten serial to dużo byś stracił z fabuły gierki?

 

Jestem dopiero po pierwszym odcinku i fajnie to sie nawet przeplata bo historia jest pokazana z innej perspektywy. Szkoda tylko ze na pierwszy rzut oka ten serial to straszna gimbiaza.

 

no chyba nie spodziewales sie drugiego the wire w grze video dla przyglupow?

 

 

carcetti.jpg

Odnośnik do komentarza

Jestem po 10h gry i dobrnąłem dopiero do połowy fabuły... Przy szybkim przejściu traci się wiele smaczków - dodatkowe materiały poszerzające wiedzę o aktualnych (i nie tylko) wydarzeniach, miejsca mocy pozwalające na rozwój umiejętności głównego bohatera i przede wszystkim znakomite widoki podczas zatrzymania czasu :banderas: Jak Microsoft pozwoli na udostępnianie zapisanych screenów z QB to wrzucę je w stosownym temacie.

Odnośnik do komentarza

Akt trzeci skonczony. Gunplay jest doskonaly :banderas: Zabawa mocami i shotgan w jape :fsg: O dziwo strzelania nie jest tak duzo jakby sie wydawalo, jest sporo lazenia, szukania znajdziek i tych ''miejsc mocy'' gdzie mozemy upgradowac swoje moce. 

 

A ta walka:

 

 

Pierwszy raz z opancerzonym typem w laboratorium, ten naperdala do nas z granatnika, wszystko wybucham ogien i odlamki, a potem otoczenie wraca do normalnego stanu i tak w kolko :obama:

 

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Gdyby ta gra była w full HD to była by najlepiej wyglądająca gra Ever. Na pc pewnie będzie zmiatac wszystko co widzieliśmy do tej pory.

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

 

Dokładnie 720p to dla mnie jedyny minus tej gry jak na razie, cut scenki widać, że lecą w 1080p i wyglądają świetnie gdy by sama gra też miała taką rozdzielczość była by malina, ależ to na PC musi obłędnie wyglądać! Bo niestety na ONE niska rozdzielczość jest widoczna gołym okiem, oczywiście są lepsze i gorsze momenty, ale tu nie o to się rozchodzi. Sam gameplay to coś pięknego, zadyma za zadymą, przeciwnik nie stoi nie czeka na cud tylko leci do nas jak wściekły, to kombinowanie mocami i to jak płynie można je rzucać daje ogromną satysfakcję co owocuję takimi akcjami na ekranie, że czacha dymi :D Widać też, że bardzo fajnie udało im się wszystko z balansować, tak aby nie było za dużo strzelania, mamy wszystkiego po trochu. Po za tym jak zwykle czuć w tej grze ten ich specyficzny KLIMAT, na pewno nie jest to gra na RAZ.

 

ps Polecam odpalić od razu na HARD, gdy człowiek dostanie parę razy w kość i nauczy się gdzie są typy i wszystko sobie fajnie zaplanuje.....to nagle zaczynają się dziać czary na ekranie, miód dla oczu :D wybuchy....

 

Gra jest mega efekciarska, to co sie dzieje  na ekranie robi robotę, fizyka, oświetlenie, wybuchy i efekty naszych mocy, po prostu bajka!

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Efekty i fizyka faktycznie dają radę (choć też są tu błędy), aczkolwiek niska rozdziałka, problemy z reprodukcją obrazu, fatalna jakość cieni w wielu miejsach i niska rozdzielczość np. wolumetrycznego oświetlenia daje tak po oczach, że czasem trudno nie odnieść wrażenia, że ta gra technicznie jest o 5 lat do tyłu ;)

 

Na PC na pewno będzie lepiej, aczkolwiek wersja na XONE rozczarowuje w bardzo wielu miejscach, choć na pierwszy rzut oka i podczas szybkiej akcji, przymknie się oko na wiele niedoróbek :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...