Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Don mi tez serial nie przypadl do gustu ale zmusilem sie zeby obejrzec i nie zaluj bo bardzo fajnie pokazuje rozgrywki wewnatrz Monarch, a i pozniej ma kilka fajnych scen i jest nawet dosyc brutalnie :P

 

Ale tak jak piszesz jest to wada i moim zdaniem nieudany eksperyment. O ile lepiej by bylo gdyby zamiast serialu przejmowali sterowanie nad panem zlym (spoiler z pierwszego odcinka)

 

 

 

Jak sie wybiera Hardline czy PR, o ile fajniej by bylo gdybysmy sami przy hardline strzelali panience w leb? Kontrowersje i niesmak? Jak najbardziej ale to by chyba bajrdziej poruszylo branze niz 20min filmy niespelnionych rezyserow fimowych.

 

 

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mi w ogóle nie przeszkadza bo go po prostu nie oglądam. Jest mi obojętny biorąc pod uwagę że przechodząc z jednego aktu do drugiego nie mam wrażenia, że wycięto mi z gry coś bez czego nie pojmę fabuły i przez to jestem zmuszony do oglądania serialu. Na szczęście Remedy dobrze to rozgraniczyło, gra bez serialu nadal jest kompletna.

Odnośnik do komentarza

Gra wczoraj skończona od razu na Hard pękła(coś około 9-10h), wszystkim polecam zacząć właśnie od tego poziomu trudności, świetny tytuł, oceny totalnie nie słusznie  zostały wystawione gra spokojnie zasługuje przynajmniej na te 8+ Lecę drugi raz oczywiście Hard niżej nie ma co nawet brać, teraz każdego wyboru dokonam inaczej nauczyłem się też  fajnie combować moce ze sobą przez co ostatnia walka poszła naprawdę gładko! Postaram się calak zrobić :)

 

 

Screenshot-Original.png?sv=2014-02-14&sr

 

Screenshot-Original.png?sv=2014-02-14&sr

 

Screenshot-Original.png?sv=2014-02-14&sr

 

Screenshot-Original.png?sv=2014-02-14&sr

 

Screenshot-Original.png?sv=2014-02-14&sr

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Serial jest ciekawy i bardzo dobrze zrobiony. Skipowanie go przy pierwszym podejściu to czysty debilizm Don, no chyba, że nie oglądasz też cutscenek i masz ogólnie wywalone na fabułę.

 

Ależ ta gra jest dobra, Remedy jak zwykle dało radę. Nie wiem jaką amebą trzeba być, żeby dawać tej grze 4/10 czy nawet 6/10. Pewnie komuś sci-fi nie przypasowało, ale równie dobrze można wystawić równie żałosną notę Uncharted bo nie lubi się Indiany i gier akcji. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Gdyby to był inny developer to byście hejtowali aż miło takie rozwiązanie :) Ja tam chorągiewką nie jestem, jak coś jest głupie i nie na miejscu, to jest. Bez względu czy robi to EA, Ubi czy ojcowie mojego ulubionego Alana.

Odnośnik do komentarza

głupie i nie na miejscu to nie graj w tą grę a grac w nią nie tak jak deweloper wymyślił jest idiotyzmem.

 

Serial jest integralną częścią gry i było to wiadome przed premierą. po co kupowałeś?

 

To tak jakby osoba grająca w mgs 4 skipowała wszystkie cut scenki bo głupie. To po co grać ?

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Gdyby to był inny developer to byście hejtowali aż miło takie rozwiązanie :) Ja tam chorągiewką nie jestem, jak coś jest głupie i nie na miejscu, to jest. Bez względu czy robi to EA, Ubi czy ojcowie mojego ulubionego Alana.

 

Pomysł głupi, a wyszło w praniu bardzo dobrze. Nie chcesz, nie oglądaj, ale tracisz, a nie zyskujesz tak jak Ci się wydaje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...