Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

gra jest mega już myślę o tym że po 17 będę mógł dalej grać. Do tego ten serial na który narzekacie mi pierwszy odcinek się bardzo podobał. Mordy serialowe znane mi do tego jest akcja i intryga. Nie najwyższych lotów ale na pewno nie gorsza niż takiego flasha czy shield nad którymi forumowicze się spuszczają. The wire to nigdy nie miało być.

Odnośnik do komentarza

Jak już jest na torentach to pewnie pliki bardziej podatne na modyfikację, a płacąc 230 zł w MS Store nawet nie możesz wyjść z gry z poziomu menu xDDDDD

 

#ekosystem

No bo podobno trzeba najechać kursorem na prawy górny róg ekranu i wtedy pokaże się KRZYŻYK. Klikasz i gotowe.

 

 

 

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Odnośnik do komentarza

Ponoć wersja na pieca jest s(pipi)a mniej więcej na poziomie, legendarnego już, ostatniego Batmana? Mój złomek i tak się ledwo w minimalnych wymaganiach mieści, więc specjalnie nie smucę. Coś majkrosoftowi to przekonywanie do crosplaya na Win10 nie idzie z takimi portami :P

Odnośnik do komentarza

po 1 akcie - ot dobra gierka, kolejny korytarzyk

 

ale teraz po obejrzeniu 1 epizodu serialu i dluzszym posiedzeniu - kurde bardzo mi sie podoba, walka mega satysfakcjonuje na hardzie bardzo dobrze zbalansowana (te moce, wykorzystywanie otoczenia), intrygująca fabuła, no no - bałem się jednak średniaka ale dobrze że nie zwątpiłem w remedy :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jestem w drugim akcie i jestem pod ogromnym wrażeniem. Ciekawa fabuła, bohaterowie, sposób prowadzenia narracji, no i ta AKCJA. Co tu się dzieje to głowa mała. SI przeciwników bardzo dobre, cały czas trzeba być w ruchu. Jak odpaliłem grę to pierwsze co zrobiłem to wyłączenie wszystkich asyst + hard. Dla mnie idealny balans. Serialu nie oglądam, wytrzymałem z 5 minut pierwszego odcinka.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To powinno byc wplecione w gre. Tak jak sie spodziewalem, serial to najwieksza wada QB i totalny bezsens. Na szczescie mozna sobie tego oszczedzic i bez tego gra jest swietna. Kazda gra ma swoje flow, a 20 min filmiki je psuja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...