Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Hevuś,

 

 

Trzymaj się z tyłu i spieprzaj lewo/prawo po szerokości, chroń się w bańce w ostateczności. Masz tam nawet plecak do uzupełniania amunicji. Na grubego polecam ten mocny karabin, co snajperzy noszą, ale nie wiem, czy jest tam do podniesienia gdzieś.

 

Edytowane przez wrog
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po prostu czasami widać efekt tego filtra jakąś tam technologia 4 klatek nakładania coś tam na siebie i obraz jest wtedy rozmazany, brakuje ostrosci a krawędzie są postrzepione i mają poświaty. Przy dynamicznych scenach walka itd tego nie widać.nie chodzi mi o rozdzielczość od dawna wiem że xbox one jest slabiutka konsola i nie spodziewam się mega super efektów ale fakt faktem ex a rozdzielczość boli po oczach. Więc tak gra jest zarazem piękna i brzydka. Moim zdaniem nie jest to taki skok jakościowy jak w przypadku Alan Wake ma xbox 360 wtedy miałem opad szczęki.

Dokładnie tak jak napisałeś,w dodatku te dorysowujace sie obiekty,a po wcisnieciu LT większość obiektów na naszych oczach zyskuje szczegółów

Odnośnik do komentarza

Hevuś,

 

 

Trzymaj się z tyłu i spieprzaj lewo/prawo po szerokości, chroń się w bańce w ostateczności. Masz tam nawet plecak do uzupełniania amunicji. Na grubego polecam ten mocny karabin, co snajperzy noszą, ale nie wiem, czy jest tam do podniesienia gdzieś.

 

 

ok poszlo :lapka:

 

Czas na drugie przejscie z innymi wyborami i czytaniem wszytkich znajdziek, a troche tego jest.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

fajna gra pograłem dzisiaj ze 2 h ponad . Nie wiem o co te narzekania a w takim cda gra została nieźle pojechana (6/10) . Mi się podoba i gra i serial (pierwszy odcinek za mną) To przynajmniej coś nowego. Czuć tu remedy a w pierwszym akcie znajdujemy dwie znajdźki wskazujące na alana 2 :D  W ogóle wszystkie maile, filmy, radio etc to majstersztyk. Uwielbiam jak znajdźki mają znaczenie fabularne a nie są tylko na doczepkę.  Gdyby nie to że rano muszę do pracy to bym dalej grał. A tak skończyłem chapter i wolałem następnego nie zaczynać :)

Odnośnik do komentarza

niezła cebula z tym odsprzedawaniem xD

 

trzymajcie kod ode mnie

 

ale zeby nie było łatwo to usunąłem jedną literkę i wpisałem w to miejsce _. Kto pierwszy odgadnie kod ten będzie miał Alana :)

 

R2M4D-KWCXX-39KC4-_T39H-D66VZ

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

niezła cebula z tym odsprzedawaniem xD

 

trzymajcie kod ode mnie

 

ale zeby nie było łatwo to usunąłem jedną literkę i wpisałem w to miejsce _. Kto pierwszy odgadnie kod ten będzie miał Alana :)

 

R2M4D-KWCXX-39KC4-_T39H-D66VZ

 

Było W - dzięki dobry człowieku, niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi... W jakości, nie ilości... Pozdro.

Ale żeby tak od razu cebula... Chciałem komuś z forum na piwo się dołożyć, niż dać kasę Januszowi z Alledrogo. Ale że Zieloni Bracia z dobrej woli podzielili się kodami, to przez grzeczność nie odmówiłem.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

No póki co gierka wciąga, bardzo fajne potyczki i pewnie powtarzalność i grafika to dwie główne przyczyny.

 

A oprawa jest bardzo nierówna, jako tytuł głównie pod jeden sprzęt wygląda IMO średnio, zamazane wszystko, a i bardzo nieprzyjemny popup.

 

Na szczęście strzelanie jest bardzo przyjemne, że nawet kilka razy sam z siebie resetowałem checkpoint aby zagrać inaczej. Aha, szkoda, że po śmierci trzeba dosyć sporo czekać na odrodzenie, a i miejsce zapisu jakieś takie niejasne.

Odnośnik do komentarza

Tak jak gracze tak i branża jest zarażona super grafiką, bo niby za co ta gra dostanie takie oceny ? fabuła wciąga, jest możliwość poprowadzenia jej inaczej, gra aktorska to pierwsza klasa a sam gameplay po prostu miażdży to co ja wczoraj zrobiłem z typami na moście to głowa mała, pad mi z rąk wyleciał, klimacik tez kozacki ja rozumiem, że nie ma ocen typ 9/10 ale takie 8.5 spokojnie można grze dać. No ale nie bo przecież trawa się pojawia (i to w sumie z tego co zauważyłem to w pierwszym akcie) obraz jest rozmazany grafa nie równa to fakt, choć momentami jest na czym oko zawiesić "dizajn" lokacji robi robotę !

 

Moldar jak zawsze argument z dupy powtarzalność  :yao:

 

Screenshot-Original.png?sv=2014-02-14&sr

 

Screenshot-Original.png?sv=2014-02-14&sr

 

Screenshot-Original.png?sv=2014-02-14&sr

Edytowane przez Soul
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Powiedz mi dla czego uważasz, że gra im się nudziła ? bo ja nie widzę, żadnego powodu, gra jest napakowana akcją, ma za(pipi)istą fabułę a filmiki zawsze można pominąć, ja osobiście oglądam tylko streszczenie na koniec każdego aktu i bajka, w grze masz wszystkiego po trochu, jest akcja, jest gadka, jest zabawa z fizyką sa proste puzzlequesty, ewidentni czepili się grafy, że 720p, że pop up i smużenie obiektów, na szczęście parę stron oceniło ten produkt dobrze bo IMO jak to wszystko się wrzuci do jednego wora gra spokojnie zasługuje na te 8.2-8.5 No nic mnie to już pierdzieli jaką to ma średnią ważne jak się w to gra, rzygam już tym, że kolejne call of duty tylko dla tego, że ma to w nazwie z urzędu dostaje 8.5 

 

Pewnie dla tych samych recenzentów jeżdżenie godzinę jeppen w U4 będzie kojącym przeżyciem  :pawel:  bo graficzka GOTY

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...