Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

to prawda gra jest dobra... ale tylko tyle.. nie wciąga w stylu kurcze jeszcze godzine, jeszcze jeden rozdział.... co do grafiki... jest to zarowno najładniejsza i zarazem najbrzydsza gra na xbox one... grafika jest ładna, nawet bardzo dobra, ale grze brak ostrości.... i ten filtr nałożony.... niestety czuję, że grę skończę raczej na PC

Odnośnik do komentarza

A na PC nadal nie ma, masakra, żadnych recenzji, testów wydajności, nic, ktoś bierze w ciemno? Bo o ile z rozdzielczością i wyłączeniem bluru problemu nie będzie tak się boję co z tą optymalizacją jak podawali tak kosmiczne wymagania.

a jak ma być recenzja/test jak tej gry jeszcze w sklepie nie ma? A wg Supportu Microsoftu kody na wersję PC z preorderów będą rozsyłane 12-15 kwietnia.

 

 

gra będzie "w przeciągu 24h".

Edytowane przez Kriss_Hietala
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam i ja quantum break. Dopiero z euro mój steel book odebrałem z powodu braku czasu ostatnio na granie. Postaram się przejść do końca weekendu ale sprzedaż z tych samych powodów może się opóźnić :). Btw czy streaming działa bez zarzutu bo mam wolne łącze ale o dziwo daredevil z netflixa ładnie się streamuje

Odnośnik do komentarza

to prawda gra jest dobra... ale tylko tyle.. nie wciąga w stylu kurcze jeszcze godzine, jeszcze jeden rozdział.... co do grafiki... jest to zarowno najładniejsza i zarazem najbrzydsza gra na xbox one... grafika jest ładna, nawet bardzo dobra, ale grze brak ostrości.... i ten filtr nałożony.... niestety czuję, że grę skończę raczej na PC

 

 

Najładniejsza i najbrzydsza gra w jednym...

Interesujące.

 

Wydaje mi sie ze koledze chodzi ze na papierze ta gra powinna wygladac jak maly koszmarek z tymi wszystkimi 720p i biednymi efektami, a w praktyce wyglada naprawde bardzo dobrze, a wiekszosc niedorobek i tak nie zobaczymy w dynamicznej akcji.

 

Wiecej grania w gierki, mniej czytania technologicznych dyrdymalow.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Po prostu czasami widać efekt tego filtra jakąś tam technologia 4 klatek nakładania coś tam na siebie i obraz jest wtedy rozmazany, brakuje ostrosci a krawędzie są postrzepione i mają poświaty. Przy dynamicznych scenach walka itd tego nie widać.nie chodzi mi o rozdzielczość od dawna wiem że xbox one jest slabiutka konsola i nie spodziewam się mega super efektów ale fakt faktem ex a rozdzielczość boli po oczach. Więc tak gra jest zarazem piękna i brzydka. Moim zdaniem nie jest to taki skok jakościowy jak w przypadku Alan Wake ma xbox 360 wtedy miałem opad szczęki.

Edytowane przez rafcio007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...