Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo dobrze gra się sprzedała, sam im dałem 3 razy zarobić :yao:

Cytat

13 Aug 2015

 

Dying Light has sold 5 million copies; The Following DLC to be 10+ hours long

New details on Dying Light's major expansion pack revealed.

Techland has revealed brand new details on Dying Light's upcoming expansion pack 'The Following', confirming that the DLC will introduce a brand new campaign and an additional 10+ hours of gameplay.

Completing everything in the DLC may even take some players up to 20 hours, the developer says.

The base game, meanwhile, has already sold over 5 million units since launching on PS4, Xbox One and PC in January, a milestone which Techland describes as a "tremendous success".

"To be honest, I think even we are a little surprised by the scope of our success," producer Tymon Smektala told VideoGamer.com at last week's Gamescom. "We knew that we'd made a good game. If you are a gamer, even if you make games you are still a gamer, so we know the game is good when you feel that rush when you play.

"So we knew that Dying Light is a good game, we know it's going to be successful, but that successful? We are in the 10 best-selling games in the US right now for the first half of the year, so tremendous success. More than 5 million copies sold."

Dying Light's success resulted in Techland halting development on first-person hack & slash Hellraidearlier this spring to focus its resources on the zombie IP. The studio is currently experimenting with ideas for a sequel, which it suggests could be too ambitious for PS4 and Xbox One.

 

reszta tutaj

https://www.videogamer.com/news/dying-light-has-sold-5-million-copies-the-following-dlc-to-be-10-hours-long

 

Sam czekam z niecierpliwością na dwójeczkę.

Odnośnik do komentarza

Sam The Following dopiero co po mału kończę jestem na 90% fabuły. Jest to też jedna z niewielu gier do których po miesiącach wracam z przyjemnością. Jakiś Doom, MKX, DC, Prey leży na półce dalej po przejściu i niezbyt się chcę wracać tak tutaj wręcz przeciwnie. Jak pomyślę ile jeszcze wyzwań mam do zrobienia, ciuchów do znalezienia, broni aż łeb pęka.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wredny napisał:

Czy to się sprzedało na poziomie satysfakcjonującym dla wydawcy, żeby oczekiwać kontynuacji w najbliższym czasie?

 

"Wirus zombie w postaci Dying Light zainfekował na całym świecie ponad 13 milionów graczy. Na ulice Harran każdego tygodnia wychodzi ponad 500 tysięcy unikalnych użytkowników."

 

pl.ign.com

 

:reggie:

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Rayos napisał:

w sumie sam się zastanawiałem, takie to dobre jest? na PS4 cyfra za 8 dych, w euro box na x1 za 9... 

 

Najlepsze, co w tematyce zombie mogło się graczom przydarzyć. Techland robił przymiarki za pomocą Dead Island, ale Dying Light to zdecydowanie ze dwie ligi wyżej (choć DI również uwielbiam).
Oczywiście osoby uczulone na farkrajowe sandboxy mogą marudzić, ale dla mnie to wzór, jak zrobić takiego FC, tyle że dla odmiany - ciekawego, wciągającego i nie zamulającego.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Rayos napisał:

w sumie sam się zastanawiałem, takie to dobre jest? na PS4 cyfra za 8 dych, w euro box na x1 za 9... 


spoczko 7/10

feeling jakbyś grał w nowe IP od ubisoftu, czyli niby coś innego, ale w sumie to i tak zlepek poprawnie/dobrze wykonanych mechanik z innych gier bez jakichś większych ambicji
z tą różnicą, że tym razem wzięli praktycznie niewykorzystaną nigdzie poza ME mechanike fpp parkouru i zmieszali ze standardowym ubiworldem, wiec nie nudzi sie, aż tak szybko
 

Odnośnik do komentarza

Ja bym wyróżnił jeszcze walkę z tymi wszystkimi kopniakami, półobrotami oraz wykorzystywaniem otoczenia która przypomina trochę Dark Messiah of Might of Magic. Naprawdę nieźle im to wyszło, ale niestety ta formuła ubisoftowa + ograne do bólu zombiaki zmęczyły mnie trochę i pod koniec już miałem dosyć.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Mam 60 godzin na liczniku i przyznaje że gra jest wciągająca. Coop rządzi, ale tylko ze znajomymi. Jedyny większy minus tej gry to to że czasami fizyka i fremate nie wyrabia. Zwłaszcza jak się rzuca granatami w zombiaki. Mam nadzieję że druga część jest w produkcji, bo i mam też pewne obawy że cała para idzie w dodatek bad blood.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...