Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Po części się z opinią standbaja zgadzam bo walka przynajmniej na początku jest słaba i wręcz odpychająca bo walisz tego zombiaka rurką przez 15 sekund, żeby w końcu padł na amen. Potem jak się zdobywa lepsze bronie, szczególnie te z samym ostrzem to siekanie zombiaków jest o wiele lepsze chociaż dalej nie tak przyjemne jak w Dead Island. Parkour jest świetny a jak się dostaje linkę to w ogóle poezja aczkolwiek zdarzają się momenty gdzie postać ma problemy z wdrapaniem się gdzieś lub zejściem ale miałem dosłownie kilka takich sytuacji na całą grę. Misje, ich konstrukcja, cele czy fabuła to śmiech na sali i nie da się tego obronić. Owszem, odwiedzamy fajne lokacje czy robimy je nocą, ale w kwestii samego projektu spodziewałem się czegoś znacznie, znacznie lepszego niż przerzucenie materiału żywcem z Dead Island z drobnymi zmianami. Ja tam się dosyć mocno zawiodłem po tych wszystkich pozytywnych opiniach graczy. 

Odnośnik do komentarza

DL to po prostu kolejny (bardzo udany zresztą) klon Far Cry, tyle że nastawiony na walkę wręcz i przemieszczanie się na własnych kończynach.
Jak na tytuł tego typu to zarówno fabuła, jak i zadania były naprawdę powyżej średniej (a porównując je do Dead Island to już w ogóle inna liga).
Jedyne, czego po Dead Island mi w DL brakowało, to ten system wywijania żelastwem za pomocą prawej gałki, ale rozumiem - dużo bardziej rozbudowana klawiszologia, bieganie, skakanie...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

To zależy dla kogo. Dla działu sprzedaży to pewnie był dobry pomysł ;) a grę można kupić za grosze. Ostatnio na promce na Steam zakupiłem wraz ze wszystkimi dodatkami za 47,99 zł. Nie nastawiałem się na ten dodatek, chciałem ograć Following. Z tego co widzę to twórcy prężnie rozwijają grę wypuszczając co jakiś czas nowe mniejsze dodatki albo organizując eventy dla graczy. I myślę, że głównie ten DLC skierowany jest do tych co już mają podstawkę i dalej w nią grają. Na serwerach można spotkać innych graczy dzięki czemu gra się ciekawiej. Mniej ciekawiej jest jak przychodzi noc i gramy 1 vs 1 z zoombie sterowanym przez innego gracza ;) 

 

Skończyłem podstawkę i zacząłem grać w Following jednak przyszło do mnie TLoU 2 więc teraz je ogrywam. Ten nowy dodatek może kiedyś sprawdzę jak będzie na jakiejś promocji, no i zobaczymy co powiedzą inni gracze.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Jakiś czas temu dzięki promocji na steam wróciłem do pierwszej części i z tego co widzę to tam cały czas są organizowane jakieś eventy, a gra nadal jest wspierana. Moim zdaniem dobrze to świadczy o wydawcy. Nie wiem czy oznacza to, że druga część jest jeszcze daleko w tyle. Premiera miała odbyć się w pierwszym kwartale 2020 r. ale została przesunięta. Bardzo możliwe, że przed covid, a jeżeli miała jakieś duże braki to po reakcjach graczy na Cyberpunka wydawca pewnie dwa razy się zastanowi zanim wyda produkt nie spełniający wszystkich pokładanych w nim nadziei. Zwłaszcza, że Techland też planuje wejść na giełdę.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Figuś napisał:

Bardzo też możliwe że przez całą drakę z Avellone i ogólnie podobny burdel z zarządzaniem jak w cedepie

 

Nie znam szczegółów, o co tam chodzi z tym Avellone?

 

45 minut temu, sprite napisał:

Są tak w czarnej dupie, że bardziej już się nie da. Oni na dzień dzisiejszy jeszcze nawet DirectX 12 nie zaimplementowali, a co mówić o RT albo innych bajerach.

 

Poważnie jest aż tak źle? W takim razie może to i lepiej, że przełożyli premierę.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Pupcio napisał:

Może niech te 3 osoby które robią to gówno przekierują do teamu od 2 części żeby w końcu wyszła ta gra  :pawel:

Tak jest, a potem płacz i refundy bo gra nayebana glitchami i agresywną policją.

Wolałbym już nie zobaczyć tej gry wcale aniżeli męczyć się w zepsuty kod. Mają burdel i średnio wierzę, że dadzą radę wydać grę w przyzwoitej formie nawet w 2021. Jedynka to dla mnie sztosik (chociaż dopiero demo mnie przekonało do zakupu), a koncepcja walki z frakcjami za dnia i "survival" z zombiakami nocą niespecjalnie mi podchodzi jeżeli chodzi o DL2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...