Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym, że musiałby robić postać "od nowa" bo save niekompatybilny. Kupienie pudełkowego wydania bardziej opłacalne, bo dochodzą wszystkie DLC i wyhaczyć da się taniej niż cyfrowe The Following z PS Store/MS.

A jak chciałbym kupić dodatek cyfrowo to wtedy mogę przenieść postać z podstawki do DLC? 

 

Tak.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Ja gine jakoś raz na godzine gry, ale nie szarżuje jak jakiś wariat tylko powoli i taktycznie plus korzystam z dobrodziejstw mojego ekwipunku. Najczęściej gine przez pomaganie przypadkowym ludziom którzy walczą z tymi ogromnymi mutantami.

 

Teraz ogrywam The Following i jestem zachwycony, już 15h nabite i mnóstwo do roboty.

 

Zrzucanie za sobą min podczas ucieczki łazikiem przed hordą biegaczy lub przemieńców :banderas: wyrzucanie zombiaków z mostu srzelając im strzałami uderzeniowymi pod nogi też bombowa sprawa.

 

Dawno tyle ton frajdy nie czerpałem z jednej gry. Mistrzostwo

Odnośnik do komentarza

No bierz Amer bo ta gra zasługuje żeby ją kupić drugi raz.

 

Kupiona :D Dziś odbieram i ogrywam. Save z "golasa" nie działa w ed. rozszerzonej, tak? Rozumiem więc, że trzeba będzie lecieć z całością od zera. Normalnie bym się za to nie zabierał (spora kolejka tytułów czekający na ogranie), ale skoro to DL... :)

Odnośnik do komentarza

W teorii tak, ale... nie trawię zawartości cyfrowej o ile tylko mogę mieć to samo na płycie. Dysk konsoli mam już zawalony okrutnie i serio szkoda mi miejsca. Zostawiam je na stuff, który obowiązuje wyłącznie jako cyfra. 

 

No i ta "używka za grosze" plus cyfrowy dodatek wychodzi w sumie sporo drożej niż pudełkowa wersja rozszerzona.

Odnośnik do komentarza

Heh, zrobiłem dokładnie tak jak Amer i po platynce sprzedałem premierówkę (do tego wersja francuska, spokojnie - wszystko, z wyjątkiem tyłu okładki - po angielsku, nawet polski dubbing był, ale zranił mocno moje uszy, więc tylko stwierdzam), z tym że ja byłem zmuszony przez sytuację (musiałem opchnąć PS4 z kompletem gier), a jak już sobie zabawkę odkupiłem, to i Dying Light wróciło, tym razem w edycji Enhanced.

 

No i tu się podobieństwa kończą, bo ja w przeciwieństwie do Amera nie mogę jakoś olać potężnego backlogu na rzecz ponownego biegania po Harran. Szkoda, że save jest niekompatybilny, przez to być może nigdy nie będę rozjeżdżał zombiaków samochodzikiem  :(

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok, a co powiecie na fakt, że właśnie odpaliłem wersję rozszerzoną, a gra poinformowała mnie o wykryciu zapisanego stanu z podstawki i zaproponowała jego zaimportowanie.

 

Ale to jeszcze nic... Okazuje się, że da się odpalić grę w języku angielskim, ale tak by napisy (nie tylko w dialogach, ale też menu, statystyki itp) były po polsku! Beka jak cholera, bo naczytałem się tyle narzekania na ten temat, że szkoda gadać :)

Odnośnik do komentarza

Nie, bo save pewnie i tak usunąłem z chmury, jak zobaczyłem, że nie działa, do tego jeszcze podstawka francuska, Enhanced polskie, więc nawet jeśli bym miał save to w takim układzie małe prawdopodobieństwo...

 

A! Ja wiem, dlaczego uznałem, że nie będzie działało. Save miałem w chmurze i jak kupiłem Enhanced, to chciałem go importować na konsolę, ale wyskoczyło mi info, że nie zainstalowano odpowiedniej aplikacji (czyli gry Dying Light), więc wyglądało na to, że bez gry na dysku nie da się ściągnąć save. Zainstalowałem nowe DL, ale efekt był ten sam, stwierdziłem więc, że skoro nie wykrywa Enhanced, to znaczy, że save niekompatybilny.

Odnośnik do komentarza

Jestem na walce z ...

 

Tahir'em

 

I tu mam zgryz, bo chyba mi sie walka zbugowala. Walczę cały czas tylko z nim i w połowie paska jego życia, nie mam juz żadnej broni. Z tego, co widzę na YT to powinni wyskakiwać jego pomocnicy i tym samym dostępna bron do dalszej walki, po ich ubiciu.  Tymczasem nikogo nie ma ;/

Odnośnik do komentarza

Ok, a co powiecie na fakt, że właśnie odpaliłem wersję rozszerzoną, a gra poinformowała mnie o wykryciu zapisanego stanu z podstawki i zaproponowała jego zaimportowanie.

 

 

 Save miałem w chmurze i jak kupiłem Enhanced, to chciałem go importować na konsolę, ale wyskoczyło mi info, że nie zainstalowano odpowiedniej aplikacji (czyli gry Dying Light), więc wyglądało na to, że bez gry na dysku nie da się ściągnąć save. Zainstalowałem nowe DL, ale efekt był ten sam, stwierdziłem więc, że skoro nie wykrywa Enhanced, to znaczy, że save niekompatybilny.

 

Sprawdziłem, mam save w chmurze i nie da się go importować, jeśli nie ma się podstawki.

Premierówka widnieje jako Dying Light EU, a rozszerzona, jako Dying Light EE EU - dwie różne gry/aplikacje. Konsola nie pozwala mi skopiować plików, bo nie mam zainstalowanej wersji zwykłej, z której te save'y pochodzą.

Z tego co pisze Amer może jednak wynikać, że gdy save'y są już na konsoli, to wersja Enhanced je wykrywa.

Ciekawa sprawa, będę chyba musiał pożyczyć od kogoś podstawkę, by sobie je z chmury ściągnąć i przetestować.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem dodatek. W sumie (z podstawką) 68h nabite, a jeszcze sporo do zrobienia zostało. Sama lokacja z rozszerzenia jest przepiękna, ale długaśne wycieczki autkiem nie do końca mi się podobały (często gubiłem je gdzieś po drodze, a później trzeba było szorować z buta). Całościowo DL to dla mnie największe zaskoczenie tej generacji. Przez dwa lata szacowałem, że będzie to naciągane 6/10, a od miesiąca siedzę praktycznie tylko przy tej grze i nadal nie mam dość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...