Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

to niezla fuszerke odwalili - mogli rozwiazac to jak w Borderlands, a tak kooperacja dla ludzi, ktorzy chca razem przejsc fabule i razem zaliczyc osiagniecia traci jakikolwiek sens.

Przedmioty znalezione chociaz zostaja, czy tez pozniej wracasz do tych, ktore miales w singlu ?

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przedmioty zostają na 100% (gram na XOne).

Co do tych misji nie wiem - dzisiaj sprawdzę. Główne wydaje mi się że nie powtarzałem w singlu tych które zrobiłem w co op u kogoś.

 

Ester Egg xD

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Swietnie - a ktos mi powie, czy jezeli dolaczam do kumpla i zrobie jakas misje poboczna z nim, ktorej sam nie mialem zrobionej, to wracajac do singla bede mial ja wykonana ?

Nie nie będziesz mozesz robić je u kumpla a usiebie powtarzasz.

 

W 2015 roku odstawiać taką żałość? :/ Podobnie drętwo jest w FC4. W głupim Saint's Row się dało to zrobić, a w grach, które aspirują do bycia uber AAA nie można? Po to chyba jest ten coop, aby sobie pomagać i wspólnie zdobywać grę, a nie by potem powtarzać wszystko w pojedynkę. Mega minus dla Techlandu. 

Odnośnik do komentarza

w coopie misje i acziki zaliczalo nam po obu stronach, nie wiem co tak panikujecie

 

czezky - glowna wada dla zachodu jest skok pod RB i ze gra nie pokazuje nam jak gdzie wejsc i jest trudno rozkminic jak trzeba cos poszukac, samemu pomyslec co gdzie i jak zrobic (takie FC4 goty bo pokazywalo nam nawet yebane roslinki na mapie xD) dla mnie to plus bo czuc oldschool kombinowania, a burgery czuja sie pewnie jak dzieci we mgle...

 

no i nawet po 14h gry nawet 3 zombie potrafi napsuć krwi i nie padają po 1 ciosie, rzucie nozem, czy po granacie - trzeba z nimi sie nameczyc i czesto uciekac

 

ps. strzelanie karabinem headshotow, ten feeling pekajacych jak dynia czaszek :banderas:

Edytowane przez kermit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lekki szok na oceny recenzentów, ja od piątku nabilem w pojedynkę z 16h. Fabuła, misje poboczne, jak i sama rozgrywka są mega. Kooperacja zaś, jeżeli słowa blantmana ktoś potwierdzi została totalnie z(pipi)ana. Nie ma to jak przechodzić z kumplem 40 misji pobocznych, by później robić to 2 raz u siebie...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Lekki szok na oceny recenzentów, ja od piątku nabilem w pojedynkę z 16h. Fabuła, misje poboczne, jak i sama rozgrywka są mega. Kooperacja zaś, jeżeli słowa blantmana ktoś potwierdzi została totalnie z(pipi)ana. Nie ma to jak przechodzić z kumplem 40 misji pobocznych, by później robić to 2 raz u siebie...

Osiągnięcia wyskakują wszystkim. Wczoraj z wrogiem i Zeratulem i jego kumplem  zrobiliśmy arcziki za 5 misji razem w grupie i wszystkim nam wpadło.

 

Edit: Wcześniej za wyzwania i typowo singlowe też wpadały normalnie na co opie.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, Kermit jak później wyszedłem do singla to misje miałeś z coopa zaliczone?

Może Blantman nie ogarnal ^^

 

kumpel się rozłączył a ja dalej kontynuowałem sam zabawę od chwili jak skończyliśmy poprzednią misję

 

nie wiem tylko jak z jego postępem bo to ja byłem hostem : 3

Odnośnik do komentarza

No to teraz Ty robisz zamieszanie Kermit, bo dyskusja tyczy się tego, ze kumpel dzisiaj odpalajac gre nie będzie mial progresu z kooperacji. Sam to dzisiaj sprawdze, bo widzę że każdy pisze co innego, ale jak zalicza poboczne tylko hostowi to niezły fail.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Są imo dwie opcje :)

- dołączamy do kogoś kto jest dalej przed nami w fabule - imo misje powtarzamy.

- dołączamy do kogoś kto jest bliżej w fabule - gdy zrobimy jakąś misję której nie robił ani host ani my imo nie będziemy ich robić ponownie.

 

Co do pobocznych to nie wiem - sprawdzę jak wspomniałem wcześniej. Może ważne gdzie jesteśmy fabularnie?

Odnośnik do komentarza

No to teraz Ty robisz zamieszanie Kermit, bo dyskusja tyczy się tego, ze kumpel dzisiaj odpalajac gre nie będzie mial progresu z kooperacji. Sam to dzisiaj sprawdze, bo widzę że każdy pisze co innego, ale jak zalicza poboczne tylko hostowi to niezły fail.

no weź to ogarnij i daj znać, bo faktycznie już reszta namieszała. Dla mnie, to bardzo ważna informacja, bo będzie wiadomo, czy warto to DL w ogóle brać do wspólnego grania, czy lepiej poczekać na wersję z koszyka w biedrze

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...