Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Miło się dzisiaj grało pawciokratos jutro proponuję zebrać tak około 20  większą ekipę i w 4 połazić.

 

P.S. Na końcu chyba cie wywaliło z sieci bo ja cały czas online byłem ale ty mi zniknąłeś :D

 

 

 

Swoją drogą noc już nie jest straszna w co opie :D Jak chcecie survival to w pojedynkę bo w co opie to już nie to samo. Za to zabawne akcje jak mnie goni 4 łowców a w tym czasie kolega kilkadziesiąt metrów dalej dachem biegnie a potem zamiana go gonią a ja uciekam :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Ja dziś chętnie mogę z kimś zagrać bo gierka to kosa, a w coopie to pewnie jest moc konkretna, z uwagi na odwalane akcje z zombikami :) Jerome, wszystko rozumiem, ale średnią mam w dupie, serio - uwielbiam zombiasy pod każdym względem, a tutaj jeśli chodzi o gameplay i możliwości, no cóż - sandbox pełną gębą. W dodatku te nikłe podpowiedzi w postaci świecących się z kilometra ustrojstw. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Far Cry 4 zaczął mnie przynudzać po 3h, gierka bez duszy w zasadzie a tutaj już po pierwszym odpaleniu gry jest to:

 

https://www.youtube.com/watch?v=qu0k7xQ45Kw

 

no kurde ciary na plerach.

 

pany ja wiem, że to scifi - zombi i tak dalej, ale ja tam wiem, że kiedyś nastąpi coś podobnego i.. odnalazłbym się w takim świecie :D uwielbiam The Walking Dead i resztę co z zombiasami.

Edytowane przez KoBik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj znalazłem chwilę, żeby zagrać i powiem szczerze musiałem się zmusić żeby wyłączyć konsolę ;) Graficznie to naprawdę górna półka. Jeszcze uczę się parkouru, ale już wiem, że ta opcja gameplayu spodoba mi się najbardziej. Jeszcze nie bardzo ogarniam odległości, tzn. czasami mylnie oceniam możliwości skoku naszego bohatera, ale pewnie z czasem się to wyćwiczy. Podchodziłem sceptycznie to DL ale bardzo miło się zaskoczyłem. Sugerowanie się ocenami gier jest trochę bez sensu. Nie pierwszy raz gry średnio ocenianie, okazują się dużo lepsze. Zawsze trzeba pamiętać, że ocena to sprawa mocno subiektywna.

Odnośnik do komentarza

Za mną trzy sesje: 8, 6 i 3 godzinne od chwili premiery gry. Na liczniku progres zaledwie 13 procent. Gra niesamowicie klimatyczna i wciągająca. Syndrom " jeszcze jednej misji" jak najbardziej obowiązuje. Kazdy wyprowadzony cios, czy kop czujesz w konczynach, zombiaki istnieją nieomal fizycznie :/ ; zapożyczen z far cry 4 sporo, ale nie wadzą w żaden sposób, wręcz przeciwnie. Przede wszystkim brak schematu, jakim pachnie FC4 i inne gry od ubi. Niesamowicie zgrane efekty dxwiękowe , track klimatyczny, świetna nuta przywodząca na myśl trochę manhunta, a trochę ścieżkę z " the warriors " od rockstara. Dobry tytuł, chętnie popykam wieczorem w coopa.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No i Dying Light skonczone, zdecydowanie ogromna niespodzianka, koncowka daje rade, historia wcale nie jest ujowa, kliszowa, tak, ale ciezko o jakas oryginalnosc w tematyce zombie.

 

46 godzin cioralem, 97% completion (pewnie znajdzki, bo side questy, challenge etc. zrobilem wszystkie). 46 godzin, rzadko tyle czasu spedzam z jakas singlowa gra ktora nie jest z gatunku rpg lub jrpg. Oczywiscie to nie koniec mojej przygody z ta gra, wlaczam sobie new game+ i jade dalej, pora tez cos przy-coopic oraz poganiac ludzi jako zombiak :banderas:

 

Nie bede sie za bardzo rozpisywal bo kto czytal ostatnio temat wie jak bardzo mi gierka podeszla, takze od siebie moge jeszcze napisac ze warto kupic ten tytul, nawet osoby ktorym DI nie podeszlo moze znajda tutaj cos dla siebie.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wie ? Czy gra Dying Light ( PS4 )"obsługuje" dźwięk kanały 7,1 DTS Digital Surround

Czy może DTS 5,1 ? ?

PS. Słaba ta recka ( NĘDZA ) :negative: Dying LIght w nowym PSXExtreme 210.

SoQ. Ale i tak , strasznie cię lubię. Dla mnie 10:10.

 

+ Dodał MODERATOR
5. Nowe tematy należy zakładać we właściwych działach forum. Nowych tematów nie należy zakładać, jeśli ich treść odpowiada któremuś z już istniejących.

Regulamin

Odnośnik do komentarza

@easye

 

Moja bron, "Premium Katana" ma 1300 dmg, a z modem moge do 1500 ja nawet podbic wiec jesli o dmg chodzi dopiero gra sie rozkreca :P

 

Ale co racja to racja, od gry ciezko sie oderwac, ja wlasnie polowalem na zombiaki ktore robia inwazje ludziom do gry, w 46 sekundzie zrobilem zabojstwo z powietrza typkowi w wodzie :banderas: epicness over 9000, szkoda ze uciekl potem z gry, w razie czego trzymajta, 2 mecze kiedy to zwierzyna poluje na lowce :sorcerer:

 

PS. Miesny jez ^_^

 

BREEZuo.jpg

 

I CQC!!!!!!!

 

 

 

:dynia:

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...