Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Voytec, planuję platynę :). Zresztą nigdy nie robię 100% na siłę, musi mieć gra "to coś" a ta ma. No właśnie robiłem kilka sub questów podczas grania i zdziwiła mnie pozytywnie ich długość. Fakt, są krótkie ale i takie, które spokojnie zajmią 30 min do godziny. Wczoraj trafiłem na osiedle, wyglądało jak typowe w PL, aż chciało się zwiedzać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Obawiam się, wersja na konsole nie będzie dawała możliwości wyboru i będzie w całości (łącznie z audio) po polsku. 

Śmiem w taką sytuację wątpić , przynajmniej sklepik gram.pl daje mi do tego podstawy informując że wersja na PS4 będzie zawierała dwie wersje: angielską i polską.

 

 

Czy ktoś z posiadających grę może powiedzieć jak wygląda sytuacja z graniem z napisami pl i  audio eng? Potwierdziły się  obawy, że albo całość po polsku albo angielsku bez możliwości włączenia napisów w innym języku?

Odnośnik do komentarza

Voytec, planuję platynę :). Zresztą nigdy nie robię 100% na siłę, musi mieć gra "to coś" a ta ma. No właśnie robiłem kilka sub questów podczas grania i zdziwiła mnie pozytywnie ich długość. Fakt, są krótkie ale i takie, które spokojnie zajmią 30 min do godziny. Wczoraj trafiłem na osiedle, wyglądało jak typowe w PL, aż chciało się zwiedzać.

To porownaj potem do Far Cry 3/4 bo wyglada mi to na dosc podobna platyne, rownie przyjemna w zdobywaniu. ;)

Odnośnik do komentarza

Na liczniku dobre 10H i jestem w momencie

odbicia doktorka po przetrwaniu na arenie

i jest nadal świetnie. Noc już nie stanowi wyzwania jako takiego bo wszystko opiera się na prostym schemacie jak w MGS ;) Ogólnie klimat to jedno z najlepszych osiągnięć ostatnich lat w temacie zombiasów.

Odnośnik do komentarza

ja dziś nie dam rady sorry ale po wczorajszym balu moje motoryczne zdolności zanikły dziś. Jedyne co cały dzień jestem w stanie robić to oglądanie filmów i seriali. Na kacu to tylko gry teltalle games , strategie lub taktyczne jrpg:D   Na parkour przyjdzie czas w tygodniu :)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko o side quest dla Guziego.

 

 

Trzeba zdobyć film DVD i czekoladę dla niego. Ale za cholerę nie wiem jak wejść do budynków gdzie te przedmioty się znajdują. Próbowałem otwierać drzwi - zamknięte. Obszedłem budynki ze wszystkich stron i też nie ma wejścia. Jak tam się dostać?

 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko o side quest dla Guziego.

 

 

Trzeba zdobyć film DVD i czekoladę dla niego. Ale za cholerę nie wiem jak wejść do budynków gdzie te przedmioty się znajdują. Próbowałem otwierać drzwi - zamknięte. Obszedłem budynki ze wszystkich stron i też nie ma wejścia. Jak tam się dostać?

 

 

 

Nad jego domem jest most. Wspinasz się na niego, od jego spodu, wchodzisz na te widoczne barierki i żółtymi rurami wspinając się podchodzisz pod dach domu Gaziego. Wejście jest na samej górze.

 

Edytowane przez Krolik85
Odnośnik do komentarza

Z tym wejściem do domu Gaziego też się omordowałem- dobre kilkanascie minut szukałem jak się dostać na te platformy pod mostem. Teraz robię sobie przerwę od questów- latam za alkoholem, żeby zrobić Maczete Korek- brakuje mi 6 butelek, ale o nie akurat nie trudno.

 

W DI ta nitka do celu była momentami pomocna, bo tam były tunele, więc jeśli się źle skręciło, to trzeba było się wracać. Tu wystarczy pokicać po dachach i jest się na miejscu. 

Odnośnik do komentarza

Pograłem w weekend trochę dłużej w końcu i śmiało mogę polecić wszystkim, którzy się wachają. Bałem się, że wynudzi mnie tak jak Dead Island (odpuściłem na dobre po 5 godzinach), tutaj mam nabite już z 3 razy więcej i w dalszym ciągu chce mi się grać. Największe plusy w porównaniu do DI:

- parkour, samo latanie po mieście i ucieczka przed zombiakami daje dużo radochy

- walka z zombiakami jest bardziej wymagająca niż w DI, jest też mniej drewniana za sprawą odblokowywanych umiejętności i fizyki samej gry

- świetny system dzień/noc

 

Graficznie również bardzo dobrze, combo deszcz + noc tworzy naprawdę solidny klimat. Dodatkowo gra nie jest krótka, ktoś tam pisał, że ludzie pokończyli w 6 godzin chyba, to pewnie jakieś wstępne speedruny. Mam nabite jakieś 17 godzin i fabularnie pokazuje mi 38%. Polecam, znęcanie nad zombiakami nie było dla mnie tak przyjemne od czasu pierwszego Dead Rising

Odnośnik do komentarza

No mi przejście na liczniku zajeło 9h plus kilka pobocznych questów a nie biegłem byle do końca :) aczkolwiek teraz jak patrze na listę dodatkowych misji to pewnie drugie tyle zejdzie. Świetny jest ten duży most, można podpłynąć od dołu i pozwiedzać a potem wejść na górę i skoczyć do wody za co zresztą jest też pucharek :)

Odnośnik do komentarza

No mi przejście na liczniku zajeło 9h plus kilka pobocznych questów a nie biegłem byle do końca :) aczkolwiek teraz jak patrze na listę dodatkowych misji to pewnie drugie tyle zejdzie. Świetny jest ten duży most, można podpłynąć od dołu i pozwiedzać a potem wejść na górę i skoczyć do wody za co zresztą jest też pucharek :)

Ja mam gdzieś 70% gry i grubo ponad 30h, robie wszystko, więc poboczne misje zajma zdecydowanie więcej niż 9h. Najważniejsze,że nie ustępują tym z głównej fabuły.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Recenzja Angry'ego Joe:

 

 

No rzadko sie zdarza zebym sie z jego opinia nie zgadzal, tutaj wg mnie wyszedl z niego wewnetrzny Janusz co placze ze mapa mu nie pokazuje gdzie isc.

 

Ta recka bardziej mi sie podobala:

 

https://www.youtube.com/watch?v=-VBw-UVLDRo

 

 

Po 50 godzinach z gra zdanie podtrzymuje, przeogromne zaskoczenie i mega przyjemny szpil, chce druga czesc. A jak ktos sie jeszcze zastanawia nad kupnem, niech przestanie, bierze w lape portfel, klucze i wynocha do sklepu.

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...