Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście forum trzeba czytać z głową bo przecież nie będzie także po przeczytaniu opinii jednego usera polecę po Dragon Age/AC bo goty 2014 xD

 

Kiedy zamawialiście? ja złożyłem zamówienie dzisiaj rano z płatnością w sklepie i mam : W trakcie kompletowania.

Wczoraj o 14 ale nadal status nowe zamówienie...:/ dobrze że to DLa nie Wiedźmin 3 bo chyba bym się posrał z nerwów XD

Odnośnik do komentarza

Mam cholerny dylemat :) temat zombie jakoś bardzo mnie nie ekscytuje (wyjątkiem jest serial TWD), ale uwielbiam sandboxy i po tych kilku filmikach co wrzucił Bansai, nakręcam się na tą grę z każdą chwilą. Niestety priorytetem jest zakup w dniu premiery The Order: 1886 i Project Cars, które wychodzą blisko siebie czasowo i ciężko będzie z budżetem :) Jednak prędzej czy później DL trzeba będzie ograć...

Odnośnik do komentarza

 

(...), ale uwielbiam sandboxy i po tych kilku filmikach co wrzucił Bansai, nakręcam się na tą grę z każdą chwilą. Niestety priorytetem jest zakup w dniu premiery The Order: 1886

:notsure:

 

 

No i co się tak zdziwiłeś ? że lubię sandboxy a czekam na grę, którą się przechodzi "na szynach" ? tak, czekam na ten tytuł, który pewnie się przejdzie raz i odsprzeda. "Kupiła" mnie ta gra, swoim klimatem wiktoriańskiego Londynu i chętnie postrzelam na odmóżdżenie. Graficznie The Order też pewnie zmiażdży. Poczytaj, też początek postu, w którym wyjaśniam, że temat zombie tak bardzo mnie nie kręci.

Odnośnik do komentarza

B8ZU3YQCYAA7zoB.jpg

 

Beka, bo średnia wieku jego widzów, nie powinno nawet stać obok tej gry, ale skoro już gry są reklamowane przez cytaty streamerów, to już jest nieźle  :dynia:  Niedługo w Polsce za autorytety z tej dziedziny będą brani ten cały Rok i Lolo

 

 

 

KUqJU9a.jpg

Edytowane przez Ferris71
Odnośnik do komentarza

he can't take it anymore  :dog:

 

 

Haha, ta, zdarzaja sie take akcje, glownie jak rzucasz petarde i jakis zombie na dachu jest, albo jak walczysz to tez czasem z nieba spadaja i sie zabijaja, mocne smiechy, oczywiscie ja bym do niego podlecial i z kopa dal xD

 

A propos can't take it anymore, patrzcie co znalazlem (mowa o gosciu, broni palnych juz mam pelno :P):

 

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Ja w rzetelne recenzje Dying Light zwątpiłem po obejrzeniu materiału który przygotował Gamespot. W którym jako główną wadę gry wymieniali to, że skok jest pod R1 a nie X upierając się, że ta decyzja jest całkowicie bez sensu. No tak, bo oczywiście poruszanie się w tej grze było by dopiero zabawne jak zamiast mieć pełną kontrolę nad postacią używając obu gałek na padzie musielibyśmy co chwilę odrywać palec z prawej gałki żeby nacisnąć X :D.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ja w rzetelne recenzje Dying Light zwątpiłem po obejrzeniu materiału który przygotował Gamespot. W którym jako główną wadę gry wymieniali to, że skok jest pod R1 a nie X upierając się, że ta decyzja jest całkowicie bez sensu. No tak, bo oczywiście poruszanie się w tej grze było by dopiero zabawne jak zamiast mieć pełną kontrolę nad postacią używając obu gałek na padzie musielibyśmy co chwilę odrywać palec z prawej gałki żeby nacisnąć X :D.

 

Wspominalem o tym:

 

(...) na poczatku dziwnie mi bylo skakac pod R1, ale szybko zrozumialem ze ma to wiecej sensu, podczas przemieszczania sie trzeba caly czas miec wladze nad kamera w tej grze, co jest fizycznie niemozliwe jesli skok mamy pod krzyzykiem (chyba ze ktos uzywa "szpona" ale niewygodnie by bylo na dluzsza mete tak grac).

 

Jesli to jest ich glowna wada to piekny debilizm. Nie wyobrazam sobie teraz skakac pod Xem w zamian za brak kontroli nad kamera, daloby sie grac, ale o wiele wolniej by sie gracz wspinal czy poruszal, o ucieczce przed dzikusami nie ma mowy nawet.

Odnośnik do komentarza

 

Ja w rzetelne recenzje Dying Light zwątpiłem po obejrzeniu materiału który przygotował Gamespot. W którym jako główną wadę gry wymieniali to, że skok jest pod R1 a nie X upierając się, że ta decyzja jest całkowicie bez sensu. No tak, bo oczywiście poruszanie się w tej grze było by dopiero zabawne jak zamiast mieć pełną kontrolę nad postacią używając obu gałek na padzie musielibyśmy co chwilę odrywać palec z prawej gałki żeby nacisnąć X :D.

 

Wspominalem o tym:

 

(...) na poczatku dziwnie mi bylo skakac pod R1, ale szybko zrozumialem ze ma to wiecej sensu, podczas przemieszczania sie trzeba caly czas miec wladze nad kamera w tej grze, co jest fizycznie niemozliwe jesli skok mamy pod krzyzykiem (chyba ze ktos uzywa "szpona" ale niewygodnie by bylo na dluzsza mete tak grac).

 

Jesli to jest ich glowna wada to piekny debilizm. Nie wyobrazam sobie teraz skakac pod Xem w zamian za brak kontroli nad kamera, daloby sie grac, ale o wiele wolniej by sie gracz wspinal czy poruszal, o ucieczce przed dzikusami nie ma mowy nawet.

 

Generalnie cały system poruszania by wtedy w sumie nie działał bo przecież w nim właśnie o to chodzi, że wskakujesz na to na co spoglądasz a bez pełnej kontroli na prawą gałką było by to niemożliwe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...