Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

pogralem prolog i jakas misje jeszcze i cieszę się ze posluchalem opinii bansaia zamiast portali branżowych. Takiej gry chciałem, bardzo fajnie czuć miasto i duży fun z wykonywanych tam działań. O to chodziło!

Dokładnie, miałem wcześniej skończyć i kłaść się spać ale zadziałało jeszcze jedna misja jeszcze chwileczkę, rano na 8 do roboty, a skończyłem o 2 teraz sam wyglądam jak zombie

 

Rozwaliła mnie nazwa karmy dla kotów "BARTEK"

Edytowane przez Figuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdanie Dying Light powinno byc stawiane na tej samej półce co Far Cry 4, w niektórych elementach go zdecydowanie przewyższa a w innych mu ustępuje, ale generalnie obie gry są bardzo podobne. Dlatego tym bardziej nie rozumiem jak serwisy które dały wysoką ocenę FC4 okazały się tak surowe dla DL. Jedyny logiczny wniosek jest taki że widać Techland i WB nie posmarowały wystarczająco. Dlatego nie warto się sugerować ocenami z serwisów branżowych.

Odnośnik do komentarza

cieszę się ze posluchalem opinii bansaia zamiast portali branżowych. Takiej gry chciałem, bardzo fajnie czuć miasto i duży fun z wykonywanych tam działań. O to chodziło!

 

A bedzie lepiej :)

 

Cieszy ze sie posluchales mojej opinii a nie jakiegos sterlinga, jeszcze bardziej mnie cieszy to ze sie nie zawiodles na tytule, zaczynalem sie obawiac ze to ja jakis dziwny jestem bo mi sie gra bardzo podoba a portale sie czepiaja wszystkiego :obama:

 

Pewnie duposcisk bo nie dostali kopii recenzenckich.

 

A propos, w grze nawet misje poboczne maja swoje odbicie w swiecie gry, pisalem wczesniej ze po zniszczeniu barykady na moscie, mozna bylo bez kombinowania przechodzic na druga strone, w recenzji GT typek mowil ze po quescie z ksiazka ktora uczy jak uprawiac warzywa, na dachu pojawia sie ogrod, otoz jest znacznie wiecej takich smaczkow, np oddalem kredki dzieciakom i przed pokojem w ktorym dorosli nad nimi sprawuja opieke, sa ich prace wywieszone na tablicy (wczesniej nie bylo), jest jeszcze kilka ale nie bede spoilowal, reszte pozostawiam wam do odkrycia :P

 

dying_light_zombie_by_chabbles-d8g26mc.g

 

:banderas: :banderas: :banderas:

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Techland nie zawiodl, gra jest przemiodna i pomimo, ze czerpie z takiego Far Cry garsciami, to stawiam ja zdecydowanie przed nudna 4ka. Polonizacja nie przeszkadza, udzwiekowienie soczyste, nastawione na mocny bass, jak w zadnej innej grze! W kooperacji gra na bank rzadzi!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pogralem prolog i jakas misje jeszcze i cieszę się ze posluchalem opinii bansaia zamiast portali branżowych. Takiej gry chciałem, bardzo fajnie czuć miasto i duży fun z wykonywanych tam działań. O to chodziło!

 

dotychczasowa śr. 73% to zaledwie wycinek z 9 recenzji. tymczasem śr. ponad 370 graczy wynosi 8.1. to wystarczająca deklaracja by spodziewać się przyzwoitego tytułu. oceny byłyby 10% wyższe gdyby wydawało ją Ubi pod tytułem Far Cry: Zombie Apocalypse. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No wszytsko zalezy od tego jak misje bede wygladaly pod koniec gry, poki co dla mnie Techland przebil Dead Rising 3.

Bartiz - jest sporo podobienst - jak przejmowanie kryjowek, maszty, 2 frakcje itp...

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...