Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wytrzymie z ta gra, dawno mnie tak nic nie strollowalo, a tak sie staralem, po cichutku, na spokojnie (prawie cala noc i questa bez wykrycia zaliczylem) etc. a gra mi chaiala zawal zafundowac, no ok, ale o czym mowa, robilem sobie quest poboczny w nocy i... wzdrygnalem sie w jednym momencie... :yao:

 

Ale co wam bede pisal, lepiej zobaczcie sobie sami:

 

Spoiler alert, na szczescie przezylem :wio:

 

 

moze sie to wydawac malo "straszne", ale jak sie nascie minut w napieciu czlowiek skrada a tu nagle yeb glupi alarm sie wlaczyl w randomowym samochodzie po sprawdzeniu bagaznika to ten, bylo zdziwko... :reggie:

 

 

A propos, po zrobieniu tego questa pobocznego tunel w swiecie gry zostal faktycznie odblokowany :)

 

PS. Nazwa tego questa jest tez dobra, theory-thesis ;)

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

 

Bansai jak już wrócisz to powiedz czy idzie złapać dobry suspens podczas nocnych misji ogrywanych w ciemnym pokoju. W takich warunkach nosiłem 1.5 roku temu drabiny - i dało się miejscami zaszczuć, a za parę miechów zamierzam zwiedzać tunele moskiewskiego metra w 1080/60 i być może właśnie Dying Light i taki news byłby miodem na moje uszy. 

 

Mozna sie zaszczuc i to mocno momentami, doczytaj nizej wrazenia ze jednego questa ;)

(...) - genialna misja, a bylo kilka podobnych.

 

Przeczytałem tylko: Mozna sie zaszczuc i to mocno momentami - i już wiem że to must have ;)

Odnośnik do komentarza

To zanim zaczniecie sami sie bawic, macie ode mnie kolejny zlepek fajnych akcji, pod koniec dodalem troche strzelania do ludzi w zamknietym terenie (na samym koncu fajnie jednemu typowi leb na kanpie rozwalilem, calkiem spoko sie ragdoll oraz krew sie zachowaly) :)

 

 

Napiszcie pozniej swoje opinie i koniecznie przegladnijcie drzewko skilli aby zobaczyc co jeszcze przed wami, kwadratem mozna zerknac filmik ze skillem w akcji po najechaniu na niego.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Pograłem tak wstępnie 40min. (wersja na komputery osobiste - w łikend jak znajdę czas, przyrównam z konsolowym odpowiednikiem, ewentualnie przesunięte to na przyszły tydzień zostanie).

Gra się niezwykle sympatycznie. Widok z pierwszej osoby tchnął zupełnie nowy format zabawy w GTA V. Grając w DL można się poczuć natomiast jakbyśmy przeżywali przygody Arno z AC w FPP.
Trochę jak bardziej zaawansowany Mirror's Edge w formie piaskownicy z zombiakami. Bohater biega nie męcząc się, natomiast po 4 cisach gazrurka sapie jak Sasza Grej przy 4tym dublu. Tyle dobrze, że może jeszcze zadawać ciosy (choć niemrawe). System poszczególnych misji i odznaczeń tychże jest intuicyjny i uniwersalny zarazem - jak nam odznaczenia pomagające w orientacji przeszkadzają, można je usunąć.

Grafika to przykład nowej generacji. Coś co nie jest półśrodkiem i nie miałoby prawa zaistnieć w odpowiedniej formie na poprzedniej generacji (cięcia byłyby ogromne). Teren działania zdaje się być niemały, a świat zachwyca swoja szczegółowością. Jeśli graliście w GTA V i byliście zdumieni tym, że twórcy tak pieczołowicie przedstawili cyfrowe miasto i jego rubieże, to wiedzcie, że pozycja Techlandu wkracza na wyższy poziom.
Ot, staniesz gdzieś na uboczu jakiegoś nic nie znaczącego budynku, będziesz oglądał te wszystkie graty panoszące się to tu, to tam i złapiesz się za głowę szepcąc "jak im się chciało".  

Postaci są wykonane bardzo dobrze. Nie ma prawa gracz psioczyć na mimikę (nie to co w Lordsach). Animacja jest płynna, całość wypada niezwykle przekonująco. Kobieta zombie jak oberwie gazrurka zatacza się (czuć ciężar szlagów), a jej zero-jedynkowy, przegniły biust faluje subtelnie. Tekstury są ostre, a ziarnisty filtr potęguje klimat.

Zdziwił mnie natomiast brak ustawień "ultra" (może później dodadzą). Gra w 4k działa zadowalająco, ale można sprzęt odciążyć i zaaplikować fHD. Wówczas przy maksymalnych ustawieniach działa bez zarzutu w 60k/s, jeśli ustawimy suwak zasięgu w okolicach połowy. Gdy ustawiłem go maksymalnie w prawo (100%). Zdarzały się wyraźne spadki animacji nawet do 16klatek. Jednak to nie wina sprzętu. Twórcy pracują nad aktualizacją. Rożnica w widoczności horyzontu nie jest aż tak spora by sobie nią głowę zawracać. Niemniej niesmak pozostaje, ze otrzymujemy kolejna dużą produkcję, która nie jest doszlifowana.

Niebawem kupię kolejnego GTX 780 i sprawdzę po aktualizacji grę w SLI. Ale jestem pewny, że nawet na konsolach prezentuje się wybornie. Obniżyłem nieco jakość grafiki i dalej była to jedna z najlepiej prezentujących się obecnie gier.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A da się zmienić język na angielski w wersji na PS4?

Chyba już o tym pisałem parę stron wcześniej, ale mogę się powtórzyć. Żeby zmienić język na angielski, trzeba niestety przestawić język konsoli na angielski.

 

PS. Odebrałem dziś swoją kolekcjonerkę i muszę Wam powiedzieć, że nie żałuję wydanej kasy. Figurka jest na prawdę fajnie wykonana i dobrze, starannie pomalowana. Ale i tak najlepszym elementem całego zestawu jest soundtrack autorstwa Pawła Błaszczaka który jest po prostu rewelacyjny (trochę bardziej ambientowy w porównaniu do tego z Dead Island).

IMG_4530.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

A da się zmienić język na angielski w wersji na PS4?

Chyba już o tym pisałem parę stron wcześniej, ale mogę się powtórzyć. Żeby zmienić język na angielski, trzeba niestety przestawić język konsoli na angielski.

 

PS. Odebrałem dziś swoją kolekcjonerkę i muszę Wam powiedzieć, że nie żałuję wydanej kasy. Figurka jest na prawdę fajnie wykonana i dobrze, starannie pomalowana. Ale i tak najlepszym elementem całego zestawu jest soundtrack autorstwa Pawła Błaszczaka który jest po prostu rewelacyjny (trochę bardziej ambientowy w porównaniu do tego z Dead Island).

IMG_4530.jpg

Dzięki wielkie za informacje, najwidoczniej nie doczytałem :) A kolekcjonera bardzo fajna! Też się nad nią swego czasu zastanawiałem.
Odnośnik do komentarza

Panowie jak tam dotarły do was zamówienia z ME? U mnie nadal kicha paczka w  drodze do punktu..a w salonie sprzedać nie chcieli bo wystawili sobie cene 250zeta i taniej za uja sie nie da bo  cytuje "gra nowej generacji z ekstra dodatkiem (tryb zombie)niedostępnym  w wersji ze sklepu internetowego".  :sorcerer:

Nie można pisać tutaj o przesyłka (Voytec mnie upomnial ale może jeszcze raz wybaczy bo dużo ludzi zamówilo jak Ty w me) Moja gra dziś doszła i godzinę temu odebrałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...