Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

 

pogralem prolog i jakas misje jeszcze i cieszę się ze posluchalem opinii bansaia zamiast portali branżowych. Takiej gry chciałem, bardzo fajnie czuć miasto i duży fun z wykonywanych tam działań. O to chodziło!

 

dotychczasowa śr. 73% to zaledwie wycinek z 9 recenzji. tymczasem śr. ponad 370 graczy wynosi 8.1. to wystarczająca deklaracja by spodziewać się przyzwoitego tytułu. oceny byłyby 10% wyższe gdyby wydawało ją Ubi pod tytułem Far Cry: Zombie Apocalypse. 

 

Czyli skonczy na jakims 65/100 A oceny graczy? LOL. Tam wystarczy tylko kliknac numerek i kazdy to moze zrobic - wiec kierujac sie srednia graczy z meta to lolek.

Odnośnik do komentarza

Milo czytac ze wszystkim na forumku ktorzy grali sie podoba (Jerome'a oczywiscie wypada ignorowac), Techland naprawde niezla gierke wysmarowal tym razem, kermit, super filmik, ta fizyka :fsg:

Ale te rurke to wez zmien bo popsuta jest :taknieco:

 

@haven

Nie zapominaj ze tutaj moge dac warna za teksty o mamach i ogolna prywate poza CW :Coolface:

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

@up : Nie zapomnij o złym układzie przycisków na padzie <bitchplis>

 

Za mną kilka godzin gry i jest bardzo dobrze, na taką grę czekałem. Praktycznie każdy aspekt gry to ewolucja od Dead Island, wszystko jest zrobione lepiej, looting crafting, fabuła. 

Ale rzecz którą DL przebija każdą inna grę o zombie to sposób poruszania się po świecie gry oraz niesamowity klimat - Pierwsza noc i ucieczka do wieży jest że tak powiem "intensywna" :obama:

Poziom grafiki mogę chyba porównać tylko do produkcji zespołu Rockstar, Techland w ten sam sposób podszedł do zapełnienia lokacji mnóstwem detali.

 

Hejterzy mogą się sugerować średnią z meta, ja natomiast będę się znakomicie bawił w Harran. Jeszcze raz dzięki Bansai ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Heh, pierwsza z pobocznych misji, odnaleźć typa z lekami, typ posyła nas po czekoladki i film, powrót do niego, komplikacje z wejściem, mała kombinatoryka jak wejść na dach no i finisz w domu z jego "mamą" xD no i powrót z lekami do bazy" nosz kurde bele, takie misje to ja rozumiem. W dodatku przejście do celu nastręczyło kilka problemów ;) świetne to.

 

 

10519470_1068391656520232_34301789287731

Odnośnik do komentarza

 

Kooperacja to osobne misje, czy rozwalanie misji z single?

Mozna przejsc calego singla w coopie.

 

 

@Izi

 

Cofnie cie do misji hosta i bedziesz musial je powtarzac. Przed dolaczeniem do gry dostaniesz takie info.

Tak, ale jezeli singla chcę sam przejsc to grajac w coopa też zalicza mi kolejne moje misje ?
Odnośnik do komentarza

 Jeszcze raz dzięki Bansai ;)

 

No problem :D

 

 

A bedzie lepiej :)

 

ehh znów miałeś racje (misje poboczne są póki co równie dobre / różnorodne co ten z wątku głównego)

 

 

No pobocznych jest jeszcze kilka swietnych, ale to dopiero pozniej sie odblokuja chyba :)

 

Gdyby ktos mial quest gunslinger i chcial szybko pistolet znalezc, to juz spiesze z pomoca z moim filmikiem :D

 

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

kurde zagalopowalem sie robiac przewaznie watek glowny i wyladowalem w koncu tam gdzie

 

 

 

musimy odbić naszego lekarza Zaire czy jakoś tak w tym budynku, później arena i walka tam, ucieczka

 

było w chuy cieżko, gazrurka, jakiś baseball, mlotek z prądem to cały mój dobytek, nic lepszego nie miałem, granaty + molotov ratowaly zycie ale i tak nie na dlugo

 

kontra kolesie z gnatami w 4-5 jednoczesnie, zginalem wiele razy, ciezko bylo  :obama: arena to juz w ogole kosmos (u was też?)

 

 

 

trzeba się zabrać za masterowanie postaci / misje poboczne bo póki co czuję się słaby nawet w starciach z 3 zombie na raz...

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza

gdzie mozna go znalezc ?

 

Heh, pierwsza z pobocznych misji, odnaleźć typa z lekami, typ posyła nas po czekoladki i film, powrót do niego, komplikacje z wejściem, mała kombinatoryka jak wejść na dach no i finisz w domu z jego "mamą" xD no i powrót z lekami do bazy" nosz kurde bele, takie misje to ja rozumiem. W dodatku przejście do celu nastręczyło kilka problemów ;) świetne to.

 

i jak w koncu tam wszedles, bo ja sie meczylem, meczylem i w koncu

 

skorzystalem z mostu nad jego domem prawie sie zabijajac ^^

 

Odnośnik do komentarza

W południowo wschodnim krańcu mapy. Na skale do której trzeba doplynąć chwilę. Tam jest miecz wbity w trupa i w skałe. Jakieś 2 min musisz trzymać kwadrat aby go wyjąć. Potem trup zacznie się palić jak się spali na jego miejscu znajdziesz blueprint tej broni:)

Odnośnik do komentarza

gdzie mozna go znalezc ?

 

Heh, pierwsza z pobocznych misji, odnaleźć typa z lekami, typ posyła nas po czekoladki i film, powrót do niego, komplikacje z wejściem, mała kombinatoryka jak wejść na dach no i finisz w domu z jego "mamą" xD no i powrót z lekami do bazy" nosz kurde bele, takie misje to ja rozumiem. W dodatku przejście do celu nastręczyło kilka problemów ;) świetne to.

 

i jak w koncu tam wszedles, bo ja sie meczylem, meczylem i w koncu

 

skorzystalem z mostu nad jego domem prawie sie zabijajac ^^

 

 

 

No trzeba wlasnie uzyc tego mostu, jednak mozna to zrobic bez straty zycia, cos musiales schrzanic :D

Odnośnik do komentarza

Ej jak się rzuca bronią? Kupiłem tę umiejętność a nie działa :( coś się zbugowało czy co  :frog:

 

2x R3 kliknij, wyceluj i R2 - tak jak ja to tutaj zrobilem :banderas:

 

 

A bronie miotane jak noze trzeba wyekwipowac pod L2

 

Kurde ja nie wiem kiedy ta gra mi sie znudzi, tyle frajdy mam z takich momentow ze ciezko to opisac :yao:

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

Ej jak się rzuca bronią? Kupiłem tę umiejętność a nie działa :( coś się zbugowało czy co  :frog:

 

2x R3 kliknij, wyceluj i R2 - tak jak ja to tutaj zrobilem :banderas:

 

 

A bronie miotane jak noze trzeba wyekwipowac pod L2

 

Kurde ja nie wiem kiedy ta gra mi sie znudzi, tyle frajdy mam z takich momentow ze ciezko to opisac :yao:

Ale dobrze sie Dying Light oglada. Bardzo cieszy mnie fakt, ze tak jak Dead Island i Riptide maja miodnosc w gameplayu ale graficznie to sredniaczki ze slabym gunplayem tak DL to juz poziom Far Cry 4. Graficznie wyglada jak jedna z ladniejszych gier na ta generacje i w koncu strzelanie wyglada tak jak wygladac powinno.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

okej dzięki, pały w polskiej wersji nie napisały że dwa razy trzeba gałe wdusić  :[

wbijaj na coopa banai bo się włóczymy właśnie z blantem :D

 

Pije whisky i leze w wyrku juz wiec lipa bo zaraz sie klade, dzisiaj musze skonczyc wczesniej bo jutro mam egzamin, jutro chetnie do was dolacze chlopaki, :)

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...