Skocz do zawartości

PSX Extreme 190


Oceń okładkę PSX Extreme 190  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 190



Rekomendowane odpowiedzi

Wypasiony , a po E3 to liczę na jeszcze bardziej wypasiony- 116 stron. Nic tylko przyklasnąć.
BtW myślałem że na okładce pojawi się wielki biały wykrzyknik ;)  A propos CoJ  przydałby się w następnych numerach przegląd tematyki westernowej w grach i popkulturze w sam raz na wakacje.

Edytowane przez Tokugawa1982
Odnośnik do komentarza

A gdzie zaginęły recenzje Grid 2 oraz Fuse? Przeciez te gry wyszły już...

 

GRID 2 dostaliśmy po prostu za późno i fizycznie nie było opcji ogrania i opisani w tym numerze.

Fuse - tutaj pozwolę sobie odesłać do Gamezilli, gdzie ten temat poruszył Mielu. W skrócie - promek nie było, a czekając na wersję sklepową, nie było opcji zdążyć z tym do pisma. 

Odnośnik do komentarza

Dopiero co numer przejrzałem i już HIV po raz kolejny irytuje wrzucaniem fotek jakiegoś dewianta przebierającego się za panienki. Butcher lepszy nie jest, że to zatwierdza. ;]

 

Fajnie, że do HP wrócił Ściera, mógłby tam zagrzać miejsce na dłużej, narzekając jakie to te nowe gry są do dupy. ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Świetna okładka, Ściera w HP, powrót Walkiewicza, no i Kleju jeszcze żyje? :shok:

Poza tym na plus niewielka objętość Co nowego/playtesty czy jak się tam to dziadostwo przed HP nazywa.

E:Papier tragedia, mam wrażenie jakby pochłaniał wilgoć z otoczenia:/

Edytowane przez snejk04
Odnośnik do komentarza

Ależ ciekawy numer! Bardzo mnie ucieszyła obecność Ściery i Walkiewicza. Świetne są teksty o postapokalipsie w grach i filmach. Recka TLOU miodzik. Teraz ponarzekam - fotki przebranego gościa nie są już śmieszne, a jakość papieru osiągnęła dno. Świeżutki, nieczytany egzemplarz jest pomięty i nawet po delikatnym trzymaniu zostają ślady i wgniecenia! Zróbcie wersję premium ze starym papierem, chętnie dopłacę :)

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

W moim numerze strony się dziwnie zwijają w rolkę przy zmianie strony, sam numer bardzo dobry, nie licząc felietonu HIV-a i transwestyty w listach, spodobał mi się zwłaszcza "Przez pryzmat serii" Mam nadzieje, że ND odzyska prawa do serii. Ostatnią udaną częścią, był Crash of Titans na DS, zupełnie inny niż na duże konsole, zrobiony w stylu dwójki i trójki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...