Skocz do zawartości

PSX Extreme 190


Oceń okładkę PSX Extreme 190  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 190



Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też się marzy taki mega przegląd siódmej generacji, wielki plebiscyt na PPE i obszerne podsumowanie Zgredów, ale imo jest na to za wcześnie. Oczywiście trwająca generacja skończy się szybciej niż poprzednia (na PS2 wyszło po 2006 dużo gier), ale dajmy czas GTA V i GT6 :)

Odnośnik do komentarza

Bardzo podoba mi sie felieton Miela... takie insiderskie info odnosnie bycia "dziennikarzem" growym. Fajnie sie czyta i zaczyna sie myslec nad paroma rzeczami nad ktorymi standardowy czytelnik nigdy by nie pomyslal.

 

O dziwo tez podoba mi sie felieton Kosa, chociaz nie do konca sie z nim zgadzam to fajnie sie czytalo. 

Odnośnik do komentarza

Taka moja trzygroszówka: fajny numer - nikt nie pochwalił Butchera za felieton? Dla mnie tekst numeru. Hiv skończył pisać na siłę (wyjątkowo nieudany/nieprzemyślany cykl), super. Nie wiem, co Zax chciał nam przekazać - zwykły filler? Mielu trzyma poziom. Komiks z ostatniej strony - skrajny przerost formy nad treścią.

 

@ Up

 

Swietny feileton Miela w nowym numerze. Pelen props. Podoba mi sie tez temat numeru!

 

Masz zamiar to powtarzać na każdej stronie?

Odnośnik do komentarza

 Nie wiem, co Zax chciał nam przekazać - zwykły filler?

Pewnie chodziło mu fakt, iż da się połączyć jakąś ideę tworzenia "głębszej" i bardziej oryginalnej gry z wymogami exela.

 

Komiks z ostatniej strony - skrajny przerost formy nad treścią.

Niestety masz rację, a miałem nadzieję na bomshota jakiegoś, a wyszło średnio (choć z przekazem jakimś, mniej ważne, że lipnym)

 

DO kogoś kto zajmuje się korektą tekstów:

W zgredgenie w pierwszej wypowiedzi hiva "tE uczucie

 

Edytowane przez Grzesiek570
Odnośnik do komentarza

Microsoft najpierw podpadł graczom, a potem nam ;). Dosłownie 2 godziny po oddaniu materiałów światło dziennie ujrzały rewelacje od MS i z jednej strony się wkurzyliśmy, ale z drugiej - z perspektywy graczy, to jednak dobre wieści. Z tego co widzę, temat polityki MS nie był jakoś bardzo komentowany (głównie felietony mniej lub bardziej do tego nawiązują), a że - co mogę zdradzić - numer ma 116 stron, tak więc nie ucierpieliśmy tak bardzo :). Pełna zapowiedź już w niedzielę. 

Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę, temat polityki MS nie był jakoś bardzo komentowany (głównie felietony mniej lub bardziej do tego nawiązują)

:rofl2:  Serio? Cenię teksty drukowane bardziej niż zalew internetowych newsów, ale na siłę nie ma co pisać, że odzew był mały ot choćby Console wars czy Konsole nowej generacji.

To chyba pierwszy raz jak dla mnie, gdy "data przydatności do spożycia" tekstów (sprawa Msu) jest aż tak wkurzająca (?)

Odnośnik do komentarza

 

Z tego co widzę, temat polityki MS nie był jakoś bardzo komentowany (głównie felietony mniej lub bardziej do tego nawiązują)

:rofl2:  Serio? Cenię teksty drukowane bardziej niż zalew internetowych newsów, ale na siłę nie ma co pisać, że odzew był mały ot choćby Console wars czy Konsole nowej generacji.

To chyba pierwszy raz jak dla mnie, gdy "data przydatności do spożycia" tekstów (sprawa Msu) jest aż tak wkurzająca (?)

 

 

Nie, nie, się nie zrozumieliśmy :). Sam temat był komentowany baaardzo szeroko, ja mówię o tym, co mamy w PE :). Na tyle co przejrzałem PDFy, które poszły do druku, to o polityce MS pisali nasi felietoniści i temat przewinął się w Zgrentgenie. Chodzi mi o to, że na 116 stron nie ma tak, że zmiana polityki MS nagle sprawia, że połowa numeru to "nieświeże" teksty. 

Odnośnik do komentarza

Tak na prędkości, bo nowy numer za pasem:

- bardzo pozytywnie wypadła ekipa "filmowa"- Walkiewicz, a szczególnie Sobek mają dryg do pisania i coś ciekawego do powiedzenia, kudosy.

- fajnie, że Mielu zajął miejsce na pokładzie na stałe. Występ (mam nadzieję, że nie tylko gościnny) Ściery też cieszy japę.

- jak zwykle słąbo Monika, nie jest to taki poziom kaszany, jak w ostatnim (przedostatnim?) numerze, kiedy w zgrentgenie śmiechowo potrafiła zaprzeczyć sama sobie trzy razy w dwóch wypowiedziach, ale i tak dziewczyna zaniża poziom publicystyki. 

- zamiast "Grandy" na ostatnią stronę lepiej wrzucić, nie wiem, jakiegoś cosplaya czy coś. W zasadzie lepiej wrzucić cokolwiek.

 

- z kwestii bardziej merytorycznych- sporo recenzji gier na Vitę to tytuły z PSS, przydałoby się podawać w ich ramce także cenę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.